EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 38 of 81 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 59 ... 81  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by FanSte on 23.05.16 2:23

Ali što se Marine tiče, meni ni dan danas nije jasno zašto ubiše onu Rikardovu ženu? Imala je potencijala da skine Soraju Montenegro. rofl

Posting Freak

Poruka : 1727
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 23.05.16 2:31

Crni Stefane, tebi se sve pomeša. rofl

U PD je Rebeca pregazila Sandru kolima. Bilo je i krađe deteta, debilna Barbara je ukrala Fiorelinog sina dok se Fiorela udavala za Millera. Ona tupava služavka je vodila dete u šetnju, izašla Barbara sa pucaljkom i služavku i dete skembala u neku kućicu. look

A za ADD ne mogu da se setim o čemu je reč. Možda si mislio na ono na kraju kad su se igrali jurke sa Micaelom. mrgreen

Nju sam skoro reprizirao, razočarala me je ko Rubi. Greota je da nakon onako sjajne I etape, II bude onakav debilan smor. Jbg, dve serije koje sam nekad voleo su mi sad teška dosada.

I bolje što su skinuli Ricardovu ženu, nisam mogao da smislim onoliku količinu histerije. puke I da, sećam se da je meni tu negde do 10. epizode već delovalo ko da je kraj serije. rofl

Posting Freak

Poruka : 6517
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.05.16 2:38

StefanJ wrote:

I bolje što su skinuli Ricardovu ženu, nisam mogao da smislim onoliku količinu histerije. puke I da, sećam se da je meni tu negde do 10. epizode već delovalo ko da je kraj serije. rofl

Ni ja nisam mogao da je smislim (kao ni ceo taj početak), ali kad malo bolje razmislim serija bi bila mnogo zanimljivija da je ova ostala i pravila ono što je pravila Soraja u MLDB + Veronika. rofl rofl rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 23.05.16 14:27

Meni je Marina prva serija,i ja je i dan danas obozavam.Za mene je tad od 8 godina bilo nesto vrhunsko,a sad kad pomalo pogledam nesto smorim se,moram priznati.Veronika je jedna od najboljih,najsurovijih villana ikada.Ubijala je kako je stigla.Prvo strica zadavila,potom sestru ubila,onda Lusiju pokusala vise puta.... wub Sad kontam da su u Marini Patty i Veronika zapravo Soraya iz MLDB.Nju jednu su rastavili u dva lika.Zato sto je Soraya bila i villana kao Veronika a imala je i sudbinu kao Patty(obe su pale sa vece visine,pa su se vukle po bolnicama 100 godina)i ima jos nekoliko sitnica ali ne sluzi me pamcenje.I da kad se samo setim Veronikinog zavrsetka,ono budjenje u sanduku je za mene tad bilo shock shock shock naklon

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 569

Back to top Go down

Post by Stef on 23.05.16 19:25

I meni je bilo nekad, ali nije to originalno. Gilda u STA je godinama ranije završila na isti način. zubo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 23.05.16 20:33

Pa u redu,ni ne kazem da je to prva telenovela u kojoj je villana pokopana ziva,vec je meni to prva serija i prvo susretanje sa takvim zavrsetkom.I dan danas obozavam Marinu,i zahvaljujuci njoj je pocelo interesovanje za dalje gledanje.Posle sam gledao sve,secam se da je bila Oluja posle nje,pa Zauvek zaljubljeni pa Vrela krv koju sam obozavao pa jos puno puno dobrih Televisinih serija. cry cry

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 569

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.05.16 8:20

Pošto mi je trenutno sve zanimljivije od spremanja kolokvijuma, vrtim neke ključne scene iz ERDA (čitaj: scene sa Karmen) koju spomenusmo pre neki dan.  rofl  Karmensita mi je i dalje no. 1 villana iz telenovela.  naklon  naklon  

Za sve koji su zaboravili / nisu obratili pažnju na ovu epsku scenu.   lol1

Koliko sarkazma, ironije i bolesti u 6 minuta, pao sam sa stolice.  rofl  rofl  rofl

A tek ovo:

rofl rofl rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 30.05.16 1:56

Završih najzad i PDO.

Od svih tih serija koje sam voleo kao mali, uz Rubi i ADD najveće razočaranje.

Serija je skrenula sa koloseka onog trenutka kad je Triana umrla. Dakle, oko 35. epizode.

Do tad je serija bila jako dobra. Ništa wow, al' sasvim korektno. E, onda je počela da strašno davi.

Sve te epizode od Trianine smrti do Lucijinog povratka u Mexico su mogli da spakuju u 10 epizoda jer se praktički NIŠTA nije dešavalo. Barem ne sa bitnim likovima. Sva ona sranja oko Gaby, Miguel Angela i Liliane ne vredi ni spominjati.

E, već kad se Lucia vratila je jedno 10 epizoda ličilo na nešto. Onda još gore razočaranje poslednjih 15 epizoda serije. Totalno besmisleno i bespotrebno.

Taman sam mislio da se Lucia opametila, al' jok. Ostala je ista budala ko i prvih 40 epizoda.

Glavni problem kod MaPat je što ona dovek gura neke leve i nebitne likove, svrha 0, zabava 0. Dođe mi da razbijem ekran samo kad mi se pojavi onaj debilni trojac prethodno spomenut. puke A falabogu se pojave jedno 20x u toku epizode. facepalm

Jedino što je valjalo ovde: ekipa iz Španije, Pablo&Rosario, Eduardo, Jovita, Rebeca i Ramon kao faktor zabave i ajde Lucia i Santiago. I naravno, legendarna Triana. aw Sve ostalo - OČAJ! horor puke

Šteta, muzika je bila divna, gluma jako dobra, dijalozi takođe. Al' je glavni problem konstantno mlaćenje prazne slame. I što sve deluje nekako veštački, uopšte nisam mogao da se saživim sa likovima. Zato i ne volim telenovele koje radi MaPat, tako je u svakoj telenoveli.

Verovatno ovo ne bih ni odgledao do kraja da nisam gledao seriju kao mali i da je nisam voleo.

Al' dobro, da ne kudim samo, reći ću da je poslednja scena fantastična. naklon Baš se dobro sećam te scene kad Ramon izlazi sav popišan iz sale. smile2

I eto, ocena za kraj neka bude - 6/10. Bilo bi i manje da neke stvari nisu izvukle ocenu.
Sutra krećem sa MDET, vidim da je svi hvalite. popcorn Očekujem nešto normalno, ipak su Morenove scenaristkinje nekad znale da rade dobre serije (BLMP).

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.05.16 2:10

StefanJ wrote:Sutra krećem sa MDET

Mi destino eres tu?
To je takav treš i cirkus.

Moderator

Poruka : 8151

Back to top Go down