EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 39 of 79 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 59 ... 79  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Miloš92 on 30.05.16 2:17

Meni je PDO jedna od najomiljenijih ikada. I ne kažem to na osnovi gedanja kad sam bio mali. Odgledao sam je pre jedno dve godine ponovo i opet mi se isto svidela. Jedna divna priča, sa divnim likovima. Prva i poslednja scena su meni nešto najbolje što je ikada prikazano u telenovelama.

MDET mi kod drugog gledanja već nije bila nešto. Ostala mi je u mnogo lepšem sećanju. Kad sam pre par godina gledao po drugi put to već nije bilo to. Zapamtio sam je kao mnogo ozbiljniju seriju a bila je klasičan cirkus. Kad sam gledao pitao sam se zašto je Zabaleta pola serije preležala u krevetu i tek sam skoro naleteo da s ena početku posvadjala sa Carlom i da je ova rešila da je kazni.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10352

Back to top Go down

Post by FanSte on 30.05.16 2:35

Stefane, ti si meni car. naklon rofl Mislim da ćeš za 2-3 godine biti rekorder sa pogledanim telenovelama na forumu, i da ćeš da se baciš na Televisu 60-ih i 70-ih godina. :champ:
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stef on 30.05.16 2:42

Ne verujem, kad krene fax, nema zajebancije. lol1 Pitanje je da l' ću 2-3 da stignem dnevno.

Ma kakvi, ja dalje od 80-ih ne idem. plez

Od Televise me zanimaju od tih starijih još Amarte es mi Pecado i Por tu Amor. Još da repriziram Bajo la misma Piel, MP i AR (ove 2 ću skraćene), sad da počnem MDET i to je to. Posle samo PVAA, QA, CQM, Amazonas i TVA od telenovela iz ove decenije i posle bye-bye Televisa. rofl

Naravno, ako sad ne iskoči još koja dobra od ovih kratkih. smile2

Posting Freak

Poruka : 6143
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 30.05.16 2:50

A, pa svakako. Ali iskoristio si maksimalno period srednje škole, naoružao pre faksa i nama, ''mlađim'' telenovelašima možeš da držiš predavanje. mrgreen
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.05.16 2:51

PVAA. naklon naklon naklon Konačno da neko odgleda nju. Nikada mi nije bilo jasno zašto je ta serija na ovom (i prethodnim forumima) prošla nezapaženo. Za mene savršenstvo bez mane. Planiram ovog leta da je repriziram. Svi su bili dobri ali Maite (Sophie Alexander) je briljirala. naklon Mada generalno je cela šestorka bila odlična.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 30.05.16 3:05

I ja je planiram na leto. Samo ne znam gde da je uguram. roofl

Verovatno će da bude ovako: Los Rey - Patrona - PVAA. Al' to onda negde tek u avgustu.

Giselle i Roberto su mi odlični producenti, Aida je uradila dobar posao sa YNCELH, glumačka postava je baš jaka, priča isto, tako da ću joj svakako dati šansu.

Posting Freak

Poruka : 6143
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.05.16 3:17

Poznato je koliko volim Giselle i Roberta ali PVAA je nešto najbolje što su uradili. Sumnjam da će ikada bilo ko od njih ponoviti tako nešto. Mada se iz aviona vidi da je na toj seriji više radila Giselle jer je skorz u njenom stilu. Odmah da ti kažem da serija nije cirkus, lagana je u nekim trenutcima možda i previše ali meni ništa nije smetalo. Sve je bilo tako dobro uradjeno, likovi su toliko realni i tako dobro napisani, scene, dijalozi... naklon Meni lično su Maite (Sophie) i Barbara (Barros) bile omiljene i imale su najbolje priče. Barros, Bareto i Magda Guzman su bili takav trio. naklon naklon naklon Ali ta priča je na momente bila tako teška.  Maite je bila oona villana koje se vole, ako se uopšte može naazvati villanom. Imala je toliko dobrih momenata. Ali opet i druge su bile dobre. Nailea je bila divna, sa odličnim likom. Jones isto posebno kad joj se izdešavalo sve što se idešavalo. Africa je pokidala očekivao sam nakon te serije da će mnogo više postići. Sve preporuke za seriju.

Pa ti i Los Rey planiraš. Sve moje omiljene. LR je moja definitivno broj 1 ikada. Many. aw

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 30.05.16 12:02

Meni je PDO oduvek jedna od omiljenih serija, od trenutka kad sam je prvi puit gledala (imala sam 15 godina) pa i kad sam je posle reprizirala, isad bih mogla da je gledam iako je znam napamet bukvalno.

Ja sam nedavno pocela da gledam PVAA. Ni sama ne znam zasto, pojma nisam imala nista o seriji posto kad se snimala tada nista nisam pratila sta se snima i emituje. Valjda me je Thelma odusevila u CQM pa me zanimalo da je jos negde vidim. Za sad (na 24. sam) m ije serija ok, mozda bi mi bila jos bolja da ima vise glumaca koje volim, ali je sasvim okej.

Member
Member

Poruka : 344
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Vlad on 30.05.16 12:36

StefanJ wrote:Još da repriziram Bajo la misma Piel

Kakva je ova serija? Jedna je od retkih telenovela emitovanih na Pinku koje sam propustio. Sećam se samo entrade u nekoj kući. smile2

Možda bih bacio pogled jer je Morenova.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Stefan on 30.05.16 12:42

Meni je BLMP bila odlična. Realna, bez nekih nebuloza, sa odličnim likovima. Iznenadio sam se kad sam godinama kasnije ukapirao da je reč o Morenovoj produkciji, pošto mi njegove druge stvari nisu legle.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2874
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 39 of 79 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 59 ... 79  Next

View previous topic View next topic Back to top