EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 42 of 83 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 62 ... 83  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by kristinkv86 on 09.06.16 0:11

Ti nazdravljaj, a meni, nekako, bi zao. Ne da se Makareni da bude srecna, pa to ti je. Pogodilo me i vise nego sto sam mislila da hoce. Mislim, znala sam ja da ona treba da nastrada, i sve to stoji, al' nisam mislila da ce ovako brzo, mislila sam da ce potrajati bar do 100. epizode. Tako ti je to kad Karlota nikad u zivotu nije iskusila ljubav. A jos pre neku epizodu je plakala, cim ona tako, znam ja koliko je sati.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Stef on 09.06.16 0:14

Već? Ja sve vreme bio ubeđen da je otišla na onaj svet u 140 i nekoj epizodi. rofl

Posting Freak

Poruka : 7141
Godina : 20

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.06.16 0:15

I ja. Mnogo gadna epizoda, da ne kazem nesto drugo. Imam utisak da ce ih Karlota jos neko vreme sve vozati kao majmune.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.06.16 0:20

Ti nazdravljaj, a meni, nekako, bi zao.

Znaš i sama da sam na strani Karlote, jednog jako kompleksnog lika. Meni je nje bilo žao u scenama kada je plakala. Svetice bezgrešne Makarene, i to još u interpretaciji cmizdrave Rufice ne može da mi bude žao. rofl

Već? Ja sve vreme bio ubeđen da je otišla na onaj svet u 140 i nekoj epizodi. rofl

I ja sam iznenađen brzinom. Pohvale za Morenovu ekipu. zakon

Posting Freak

Poruka : 1859
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 09.06.16 0:21

Da li je ovo bilo exito o fracaso?

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 663

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.06.16 0:23

Znam ja da si ti na strani Karlote, FanSte, opusteno, samo uzivaj.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.06.16 0:57

Bila je exito. Ispalo je da je Ruffo rano otisla jer su mnogo produzili seriju. Ceo onaj deo sa Evorom i ekipom je naknadno dopisan upravo zbog velikog uspeha koji su imali. Ona uz Teresu spada medju najgledanije u 18h.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Stef on 12.06.16 20:10

Završio BLMP. Sjajna, sjajna serija! naklon naklon naklon

Deluje nestvarno da su ove 2 Morenove napisale nešto ovako kvalitetno. roofl

Još jedna od serija koju sam ranije voleo, volim i danas. Sad je još jači utisak ostavila na mene nego pre 10 godina.

Dosta scena iz serije mi je ostalo urezano u pamćenje, prvo kad se Paula sa ljubičastom perikom kresala sa Patriciom naklonrofl pa ih Miranda uhvati, onda kad su svi išli u Acapulco, pa nešto Alejandro i Eugenio ćaskaju o tome kakav im je život, pa ona scena kad Roberta kastrira Patricija naklon naklon naklon I na kraju sve ono oko Norme puke puke puke i Eugenija na kraju. cry cry cry

Meni nijedan lik nije smetao sem ove Norme. Andres, Ivonne i Roberta su me skoro celu seriju smarali, ali već pri kraju (naročito Roberta) su mi postali dobri.

Ko što sam već spomenuo, baš mi je bilo krivo kad je Eugenio umro. sad Onoj kravetini Normi ne znam šta bih radio na Regininom mestu. ranting

Ona gay priča je možda jedna od retkih korektno urađenih u telenovelama. Bez neke patetike i debilana, sasvim realno.

Pravo iznenađenje je da glavni nije bio debil, budući da su njegovi imenjaci iz 90% telenovela imbecili neviđeni. rofl

Interesantna stvar je da nisam gledao poslednju epizodu kad je išla na Pinku, sad premijerno. zubo Kao i to da nisam pojma imao kako se završava dok nisam odgledao, što je retkost. lol1

Inače, kraj mi je bio super. Baš nekako originalan. naklon

Ovako se radi ozbiljna priča, a ne ko ona predosadna PDO u kojoj dabogda valja 5 lika. zzzzz Ovde su svi bili interesantni i imali svoju svrhu.

Sve u svemu, divna muzika, sjajna gluma, odlični dijalozi, super likovi, realna radnja. Fantastična serija, jedna od najboljih Televisinih. aw aw aw

Ocena za kraj - čista 10-ka. aw

Od sutra - Amarte es mi Pecado. Nisam previše optimističan u pogledu te serije, al' daću šansu.

Posting Freak

Poruka : 7141
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Nathan on 12.06.16 21:32

AEMP sam ja pogledao skraćeno, meni je bila uredu mada Yadhira plaće ko kišna godina u prvom dijelu. Pristojna serijica, nije loša za vremena u kojemu se snimala. Ernesto Alonso je uvijek imao pristojne serije za pogledati.

Senior member

Poruka : 735

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 13.06.16 1:17

Danas dok sam slušala neku muziku u sugestijama mi izbaci pjesmu iz Pasion i tako odlučim da izvrtim neke scene i na kraju izvrtim preko 50 epizoda rofl rofl

Meni je Pasion jedna od omiljenih telenovela made in Televisa. Možda čak i omiljena mada i MP je tu negdje smile2

Prvo glumačka ekipa je savršena. Čak mi je i Colunga ovdje dobar. Imao je super lik pa mi nije nimalo smetao. Susy isto tako savršena. Čitala sam da su je pljuvali tokom premijernog emitovanja ali meni je ona odlična ovdje. Žena tako dobro zna da iznese emotivnije scene da je to strašno. Ono kad joj kažu da joj je dijete umrlo, pa onda kada je prodaju na onim aukcijama naklon Uz to je bila prelijepa wub

Onda fenomenalna Castro. Lisabetta mi je i dan danas jedna od omiljenih villana. Nije sad ona radila šta ti ja znam ali je definitvno villana sa najjačim backgroundom ikad. Šta je sve pretprila i ne čudi me što je bila kučka. Onda kraj kakav je imala. Jedan od najjezivijih ikad.

Dalje moram pohvaliti Marianu Karr i njenu dona Sofiu. Imala je takvo đubre od muža i uspjevala je da izađe na kraj sa njim i da njena uvijek bude zadnja rofl Odnos nje i Ursule mi je bio odličan. Koliko god ona bila dobar čovjek bila je svjesna da nije bila dobra majka. Njihova scena rastanka na kraju je cry

Ursula naklon naklon Koliko dobar lik. Nije Ursula bila villana ali je imala svojih momenata. Za razliku od svih žena u tim historijskim telenovelama Ursula odudara po svim mogućim paramterima. Žena koja u tom periodu koristi muškarce, uživa u sexu i ne glumi sveticu. Nine Conde je valjda trebala da odigra taj lik ali Mishalska je bila pun pogodak. Nije ona sad neka ljepotica ali ima nešto u njoj. Scene između nje i Levya su wow Njen kraj mi je isto bio odličan. Nije bilo ono pokajala sam se i sad je sve ok svi će me prihvatiti. Ona je otputovala sa onim Britancem da pronađe sebe. Opet se moram vratiti na onu posljednju scenu između nje i Sofie i nje i Kike cry I ona njena rečenica na kraju rođene smo u takvom svijetu gde moramo biti potčinjene muškarcu, da živimo pod njegovim željama i da im služimo ali ti ne moraš da živiš tako, bori se za ono što želiš naklon AKo to nisu začetci feminizma onda ne znam šta jeste rofl

Santiago (Rulli) i dalje je ostao kao jedan od najodvratnijih muških likova ikad. Ono što je on radio u onom drugom dijelu serije je bilo tako nisko i tako pokvareno.

Moram pohvaliti i Marisol del Olmo i Albertu Estrellu. Oni su mi isto bili simaptični. Pogotovu ona. Imala je super lik pa me zato i ne čudi njena nagrada na PTYN za ovu ulogu. Levy isto korektan.

I jedini naporan lik Rita (Maite Embil) puke Svaki šamar koji je popila je bio za pohvalu rofl

Senior member

Poruka : 792

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 42 of 83 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 62 ... 83  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics