EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 74 of 82 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 78 ... 82  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Stefy on 08.02.17 16:13

Aha, nisam u toku onda. Video sam samo da su Televisine telenovele navedene kao njegova dela, očigledno jer su rimejkovi.

Ovo za PA sam čitao više puta dosad, no nebitno.

Možda bacim pogled nekad na tu "Cielo Rojo".

"Pecados Ajenos" ne može da se poredi s Toskanom. facepalm stars Toskana je takva šitina naspram PA i ne može ni da joj primiriše.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3973
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 10.02.17 1:11

Baš naiđoh na ovo iz PA. rofl Ove dve su meni jedne od najjačih cirkus villana ikad. wub
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3973
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 14.02.17 23:12

Da li je iko gledao Jesen stize Dunjo moja??Jeste da nema bas veze sa ovom temom,ali nemam gde da napisem pa cu ovde.Meni je to nasa najbolja i na neki nacin najrealnija serija...Da zanemarimo losiju glumu,sve je odlicno pocev od sinopsiza,lokacija snimanja do muzike,pa cak i one scene Anicine pogibije.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 599

Back to top Go down

Post by Sava on 16.02.17 19:33

Valjda nisam omašio temu iako ovo nikada nije išlo kod nas, ali se svojevremeno dosta pisalo o njoj. U Sapuničarenju je preveliki haos, a u Linkovima mi je bilo glupo da postavim, jer sam se raspisao. Ali ako je post u pogrešnoj temi, molim da se premesti u odgovarajuću. newspapers

Na ovom kanalu ima skoro cela meksička Mujeres asesinas, u nekom HD-u, čini mi se da je većina epki tu. Mislim da je ovo najbolji kvalitet slike do sada. Sve ono ranije postavljeno je krš kvaliteta. Ali su cenzurisane psovke i teške scene. roll

A i argentinsku verziju su krenuli da penju u boljem kvalitetu na njihovom kanalu, ali su epke iz 3-4 dela i mislim da nije kompletirana ta kvalitetnija verzija. Doduše, ona ima mnogo više epizoda od meksičke.

Prvo sam krenuo sa meksičkom, pa sam posle omiljene epizode odatle (Azcuena vengadora/liberada, Maria creyente/fanatica, Patricia vengadora, Marta Bogado, madre/Martha asfixiante...) pogledao i u argentinskoj verziji i prve dve su mi bile bolje kod Argentinaca, treća mi se dopala u obe verzije, a četvrta mi je bolja kod Meksikanaca, iako su slepci cenzurisali scenu kada Martha spušta jastuk na dete.

Tere desconfiada je isto sjajna. Susy aw

Bacio sam pogled na još nekoliko argentinskih epizoda i stvarno su sjajni. Ali moja omiljena je Azucena vengadora. Kakva gluma, ambijent, ma sve. naklon naklon naklon Mislim da mi je to jedna od epizoda gde mi je bilo najdraže što su žrtve ubijene. Azucena sa Zurijom je bila dobra, ali nije me dirnula kao originalna. Ali mi je i ta epka jedna od boljih kod Meksikanaca.

I Meksikanci su dobri, samo mi je kod njih bila glupost sa onim detektivima koji su iskakali u svakoj trećoj sceni. Sad kad listam epke, vidim da dosta toga nisam ni pogledao iz treće sezone, a ona mi je i bila najlošija. Meksikanci su imali bolje soundtrackove definitivno, posebno onaj sa kraja epke kada piše koliko je koja kaznu dobila. 

Nisam ni znao da postoje i kolumbijska i italijanska verzija.

Posting Freak

Poruka : 1945

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 19.03.17 21:42

https://www.youtube.com/watch?v=72V5ZN56RwU

Koja količina talenta na jednom mijestu rofl rofl rofl

Ova Laura Leon meni djeluje kao parodija na stvarnu osobu rofl Žena izgleda strašno jeftino a što je najgore ovdje je glumila neku mučenicu rofl

Ali niko kao Mara rofl Ovaj njen glas rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 764

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 20.03.17 0:06

https://youtu.be/0SFQLuWoHUA molim vas pogledajte ovo na 3:19 rofl rofl rofl rofl rofl naklon naklon naklon
Šteta što Lartilje ne radi preradu ovoga...

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Aleks on 20.03.17 0:13

Koliko je ovo bolesno, ljudi moji! rofl Da l' je moglo debilnije! facepalm
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 20.03.17 0:15

Ali ovo ni Dizni nije za života napravio,ali zato jeste Karlos Romero.Znači ja ne znam ko bi mogao u meksičkoj verziji da glumi ovu ludaču? rofl rofl rofl rofl

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.03.17 0:17

U toj DH je sve bilo sačuvaj me bože i sakloni. A prica je imala takvog potencijala da bude prezanimljiv cirkus.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10721

Back to top Go down

Post by FanSte on 20.03.17 0:36

Božić29.10.'99 wrote:Ali ovo ni Dizni nije za života napravio,ali zato jeste Karlos Romero.Znači ja ne znam ko bi mogao u meksičkoj verziji da glumi ovu ludaču? rofl rofl rofl rofl

Monika Sanćes, ali najozbiljnije! rofl I meni je krivo što se ne adaptira ovaj treš, ali napraviće Karlos Romero ništa manji sa Tralalajkom. mrgreen

Što se DH tiče, no koment. Ono ne znam u koju kategoriju svrstati, s obzirom da nema ni C od cirkusa, a treš pršti na sve strane. Pozorište apsurda wanna be? puke roofl

Posting Freak

Poruka : 1802
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 74 of 82 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 78 ... 82  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics