EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El laberinto de Alicia

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El laberinto de Alicia

Post by Matko on 05.10.11 14:29

U prezadnjoj epizodi više akcije nego u čitavoj seriji! rofl Odlična epizoda, trajala čak 50 minuta. jupi

Navarenko pokušao odvesti Domingu sa sobom. Da ju makne dalje od Estebana, zna da bi ona mogla biti iduća žrtva. Ali Alicia i Esteban su ga uhvatili

pa nije uspio. Dominga ostala sa Alicijom, a Esteban se dao u potjeru za Navarenkom. wow Zna da će ga stari pedofil sigurno odati Aliciji, pa ga pokušao ubiti.

Navarenko završio u bolnici, još se ne zna hoće li preživjeti. hmm Policija otkrila onaj podrum gdje je Esteban dovodio djecu.

Valentina progovorila !!! naklon "Carlitos vive contigo!" reče Aliciji. shock Ova u šoku, počeli joj se konačno detalji slagati u glavi!

Ahahaha, tako joj i treba kad je glupa. Ko njoj dade diplomu psihologa?! A mi mislili da je Pilar u LFDAL naivna i slijepa. lol2 Ona je maherica naspram ove. lol2

Glupača se zatim otišla SAMA suočiti sa Estebanom! facepalm Posvađali se, ovaj ju ošamario, shock pokušao ubiti lijekovima kao i pokojnu ženu shock ... Ali nije stigao, taman mu došla policija na vrata. Morao pobjeći. mrgreen

I tako ... Saznaše svi da je Esteban pedofil. Alicia od male Valentine, a Manuel po nekom reklamnom spotu kojeg je Esteban radio u Londonu. thumbsup I sad je glupi pedofil uzeo Domingu za taoca

Evo kompletna epizoda ako nekog zanima winky

(nije potrebno sve gledati - najvažniji dijelovi počinju od 33:23 pa na dalje)

Večeras konačno kraj, i 1. epizoda Joaquina! aplauz

Last edited by Matko on 06.07.12 13:40; edited 1 time in total
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767
Godina : 27

Back to top Go down

Post by laki on 05.10.11 14:42

Matko wrote:Ahahaha, tako joj i treba kad je glupa. Ko njoj dade diplomu psihologa?! A mi mislili da je Pilar u LFDAL naivna i slijepa. lol2 Ona je maherica naspram ove. lol2
Čileanici dft imaju neku rupu u glavi što se tiče tih psihologa. U svakoj seriji svi su gluplji i gluplji rofl facepalm Mora da čileansko školstvo još uvek nije otkrilo skandal zvani "Index" lol2 mrgreen

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Matko on 05.10.11 14:53

laki wrote:Mora da čileansko školstvo još uvek nije otkrilo skandal zvani "Index" lol2 mrgreen

rofl lol2 Bome neka se ostave psihologa u serijama. Rade im lošu reklamu za profesiju. lol1

I sama Sigrid je izjavila da nije zadovoljna smjerom u kojem joj je lik otišao. hmm Mada, nije to samo do scenarija, ostala je trudna i velik broj scena je morao otpasti. pop Jer se nije smjela uzrujavati. zbun

Mislim da je TVN ovaj put pogriješio sa formatom. Ovo je trebala biti serija od 13 epizoda max, a ne telenovela. Bila bi odlična, pravi triler.

Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.10.11 20:31

ostala je trudna i velik broj scena je morao otpasti

Neka joj je sa srećom i nek je dete živo i zdravo, ali ipak ne kapiram glumice kojima se to desi za vreme snimanja... Jel su one čule za različite oblike zaštite?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10717

Back to top Go down

Post by Matko on 05.10.11 21:37

Miloš 92 wrote:Neka joj je sa srećom i nek je dete živo i zdravo, ali ipak ne kapiram glumice kojima se to desi za vreme snimanja... Jel su one čule za različite oblike zaštite?

Veliki potpis na ovo. thumbup

Drago mi je zbog nje, aplauz ali valjda planiraš kad ćeš imati djecu. zbun A i da ne, mogli su dati protagonico nekome drugom, jer je ostala trudna pri početku snimanja.

Moglo se komotno ovo zvati "El laberinto de Sofia", s obzirom da je imala puno interesantniju (i veću) ulogu od Alicije.
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 06.10.11 4:19

Završilo se!!! Gledao live. smile2

Dosta dobar kraj! Meni se sviđa, nije zbrzan. thumbup

Sofia zajebala Estebana. Uvjerila ga da pusti Domingu, i uzme nju kao taoca. I kad izađu, da će mu pomoći da pobjegne. Ovaj kreten sve povjerovao lol2

Uspavala ga istim tabletama kojim je on djecu. I odrezala mu penis!!!!!!!!!!!!!!!!!! naklon naklon naklon Koje jebene scene!!! Postavim tu čim se uploada epizoda na Youtube. Naravno, nisu detaljno pokazali genitalije, bilo bi too much ninja, al' svejedno ... prebolesno!

Na kraju, Sofia završila u zatvoru. winky Gregorio čeka dijete s Paulom. Manuel i Alicia bi mogli ponovno biti zajedno, sve se čini. smile

Nisu objasnili što je s Navarenkom, je li ostao živ nakon što ga je Esteban ranio. huh I Octavio je trebao platiti za lažno svjedočenje, to mi je jedino bzvz. roll

Dobra poruka na kraju ... i FIN! Pustili i imena na kraju, ko odjavnu špicu. blink Začudo, tog dosad nije bilo.

Sve u svemu, kako su najavili, tako i bilo. Bacio usput malo pogled na "Joaquina", čini se dosta dobra. wow Al' to ću sutra pogledat, jedino sam primjetio da nema intra. hmm
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Marko on 06.10.11 9:16

Video sam slike da mu je odsekla! Pa tako se i pricalo da ce biti.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 692
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Matko on 06.10.11 12:04

Ma da, sve kako su najavili, tako i bilo. smile Šteta što cijela serija nije imala ritam ko ove zadnje epizode. zbun Jedino im je malo bzvz zadnja scena. cesces Što je Sigrid rekla, previše sretna i naivna za seriju koja je čitavo vrijeme imala ozbiljan i mračan ton. Al' ajd ... Prolazno.

¡Último Capítulo!

(od 11:20 kreću važnije scene)

Last edited by Matko on 06.07.12 13:43; edited 1 time in total
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bad boy on 06.10.11 12:35

Matko, bilo je odjavnih špica - Alguien te mira, Senor de la Querencia npr.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Matko on 06.10.11 14:59

Ma da, znam za to, bilo je i na Amor por accidente. Nego su zadnjih godina apsolutno sve izbacivali (intro, jel), pa me začudilo da su ovdje čak ostavili vremena za odjavnu špicu. Tim više jer je Joaquin išao iza. cesces

Odo gledat Joaquina! wow
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next