EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Esperanza mía

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Esperanza mía

Post by DarkAngel on 30.03.15 21:27

ESPERANZA MÍA

POL-KA, 2015

Julia je 21-godišnja devojka koja živi u La Merced - mali gradić sa svojom majkom Blanca, koja radi u fabrici. Nakon zagađenje generisano od strane same fabrike, Blanka dobija ozbiljnu bolest. Odlučna da otkrije izvor ovog zla koje takođe nepovoljno utiče na ostale žene iz fabrike, dobija jake dokaze koje inkriminuju vlasnike. Ali kao što bolest napreduje, ispada da je smrtonosna i pre smrti , Blanca daje dokumentaciju Julii, moleći je da ih što pre da advokatom koji živi u Buenos Airesu.

U svom putovanju u velikom gradu, Julia slučajno upoznaje Tomasа, mladog sveštenika koji se vraća u svoj grad nakon četiri godine odsustva. Oboje ne mogu da skinu poglede tokom celog puta. Nastaje snažna privlačnost između njih.

Ali stvar postaje sve opasnija: Julia saznaje da dva razbojnika prate njeno kretanje. Shvata da tužba u njenih ruka je osetljiv materijal i može da utiče na moćne ljude.

Odlučna da ispuni poslednji zahtev Blance, Julia rešava sakriti se u samostanu Santa Rosa, čija monahinja je nekadašnja prijateljica iz detinjstva njene usvojene majke. U strahu da je ne otkriju, opatica je prepravlja je kaluđericu i prekrštava je u Esperanza.

Julija se prilagođava da živi među časnih sestara, ne znajući da jedna od njih, Sestra Clara nije niko drugi nego njena biološka majka. Clara je ostala trudna veoma mlada posle vezi sa oženjenim muškarcem i odlučila da svoje dete da monahinji koja sa svoje strane, poverila njeno odrastanje u ruci njenoj prijateljici Blance. Nakon toga, Clara je odlučila da postane časna sestra.

U međuvremenu, Tomas sastaje se sa svog brata Maximo koji je preuzeo porodični posao nakon iznenadne smrti svojih roditelja. Za razliku od Tomas, Maximo je ambiciozan čovek bez skrupula, a između ostalr imovine, vlasnik je i fabrike gde je radila Blanca. Njegova devojka Eva, takođe podržava ove malverzacije. Ali sakriva da je i dalje zaljubljena u Tomasa, koje su oboje imali vezu dok su bili mladi.

Uklanjanje subvencije od strane Maxima (saradnja koji je njegov otac imao svaki mesec) izaziva gnev prema Tomasa, koji se snažno protivi odluku. Stoga, počinje se sve više povezivati sa časnih sestara između kojih i sama Esperanza.

Esperanzа, skrivena pod lažnim identitetom, ne može otkriti istinu. Ona nije časna sestra i ludo је zaljubljena u njega. Dok Tomas, sa vremenom, polako se odmahnuje od njegovo versko zvanje. Dok ljubav raste između njih, Esperanza nije zaboravila svoju misiju: otkriti ko je odgovoran za smrt svoje majke i dobiti pravdu.

Uloge:
Mariano Martínez - Padre Tomas
Lali Espósito - Julia / Esperanza
Tomás Fonzi - Maximo
Natalie Pérez - Eva
Gabriela Toscano - Sor Clara
Ana María Picchio - Madre Superiora
Carola Reyna - Sor Beatriz
Rita Cortese - Sor Genoveva
Federico D'Elía - Jorge Correa
Ángela Torres - Lola
Karina K - Sor Maria
Vanesa Butera - Sor Carmela
Gipsy Bonafina - Sor Suplicio
Laura Cymer - Sor Diana
Leticia Siciliani - Sor Nieves
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Esperanza mía

Post by DarkAngel on 30.03.15 21:28

DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 30.03.15 23:39

uuu ovo izgleda zanimljivo wow Lali sto je starija sve je lepsa i lepsa wub kad pocinju da je emituju?

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 58/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3470

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 30.03.15 23:52

8.04 smile
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 04.04.15 12:40

aplauz aplauz
Ovo izgleda slatko. mrgreen Sviđa mi se elenco.
Lali je prekrasna aw Mariano izgleda dosta starije ovako bez brade.

Bacit ću pogled na prvu epizodu sigurno mrgreen

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Stefan on 04.04.15 14:41

Pa jooooj aw aw aw Dugo me neki trailer (ili šta god da je ovo) nije ovako privukao. Ova glavna je šećer! *_* Glavni isto nije loš, slatki su zajedno rock

Jel trece stavlja epizode na sajt/yt/negde? nezna

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2946
Godina : 27

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.04.15 15:16

na yt ce sto posto postavljati epizode, za sve prethodne argentinske su tako radili, skidali sa eltrece sajta u HD i kacili na yt/dailymotion. Gledao sam na mundolatino rekoh da nema tema za seriju ili da ne pise da ce mozda postavljati epizode, ali nista sad ako neko od forumasa zna na kojem forumu postavljaju obicno argentinske telenovele u HD neka mi javi na pm winky Lali je prelepa *_* prezentacija serije je bila mnogo dobra naklon
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3470

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.04.15 21:08

I ja ću ovo da gledam.

Lali Esposito wub U kakvu lepoticu je samo izrasla. I dalje se sećam onog deteta iz Floriciente.

Ovaj glavni je super. Gledao sam ga u CAA (koju inače nikako da završim), bio je super u paru sa Chinom Suarez.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10700

Back to top Go down

Post by Jelenak on 10.04.15 0:47

Joj skoro me tako neka najava serije nije odusevila kao ova. Na popa sam momentalno pala wub I Lali koja je prelepa znači wub Odgledala sam za sada postavljene prve 3 epizode i serija me jako potseća na one američke filmove tipa "Sister Act". Ona je sva luda, što na um to na drum i zatreskala se u njega mada ni on nije imun. U jednom je dahu odgledam i osmeh od uha do uha celo vreme koliko su mi slatki. wub
Jelenak
New member
New member

Poruka : 11

Back to top Go down

Post by Stefan on 10.04.15 0:53

Pogledao sam prve dve epizode i malo sam razočaran. Očekivao sam više komedije, ovo mi je nekako mlako.

Daleko od toga da je loše, ali jednostavno je mlako, može mnogo bolje. tuzni nezna

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2946
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top