EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo imperdonable

Page 1 of 62 1, 2, 3 ... 31 ... 62  Next

View previous topic View next topic Go down

Lo imperdonable

Post by Ángel on 05.03.14 14:05

LO IMPERDONABLE

Produkcija: Televisa, 2015.
Broj epizoda:

Virhinija mrzi Veroniku od kad ih je obe usvojila porodica Prada Kastelo. Za Virhiniju je neoprostivo to što je Horhe, muž njene tetke Salme, doveo malu Veroniku da živi sa njima i što joj je dao svoje prestižno prezime, iako je ćerka jednog alkoholičara. Virhinija očekuje da se uda za Emilijana, jedinog naslednika porodice Prado Kastelo, kako bi koristila njihovo bogatstvo. Ipak, Emilijano oduvek voli Veroniku i iz inostranstva se vraća sa željom da se njih dvoje venčaju.

Sa druge strane, Martin San Telmo saznaje da se njegov brat Demetrio ubio zbog jedne loše žene, koja je svoju ljubav uslovljavala u zamenu za bogatstvo. Ta neoprostiva podlost navodi Martina da se zakune na grobu svog brata da će pronaći ženu koja je odgovorna za Demetriovu smrt, iako je jedini trag koji poseduje medaljon sa imenom V. Prado Kastelo.

Martin upoznaje Veroniku i medu njima se rađa ljubav na prvi pogled. Pokvarena Virhinija uverava Martina da je Veronika bila Demetriova ljubavnica i da je sposobna na sve zarad ostvarenja svojih interesa. Martin i Veronika se venčavaju i odmah otputuju u Mina Eskondidu, gde je on uverava da je bankrotirao ponašajući se nemilosrdno prema njoj. Veronika pokazuje svoje strpljenje i razumevanje sve dok ne sazna da je Martin Demetriov brat, i da je oženio samo zbog osvete. Besna i povređena, Veronika odlučuje da napusti Martina jer nije sposobna da mu oprosti sve što je učinio.

Njih dvoje moraće da odaberu put između neoprostivih grešaka i ljubavi koja ih ujedinjuje uprkos svemu.

Uloge:

Ana Brenda Contreras - Verónica Prado Castelo
Iván Sánchez - Martín San Telmo
Grettell Valdéz - Virginia Prado Castelo
Sergio Sendel - Emiliano Prado Castelo
Claudia Ramírez - Magdalena Martínez
Marcelo Buquet - Aquiles Botel
Mar Contreras - Nanciyaga
Sebastián Zurita - Pablo Hidalgo
Gaby Mellado - Ana Perla Sánchez
Juan Ángel Esparza - Manuel Sánchez Álvarez
Paty Díaz - Raymunda Álvarez
Gabriela Goldsmith - Montserrat

TRAILER:
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Re: Lo imperdonable

Post by Ángel on 09.05.14 3:11

Salvador Mejia Alejandre priprema novu telenovelu za 21h.

Serija krece posle Nicandra Diaza (znaci jos uvek nista od Carle Estrade facepalm  facepalm  facepalm ), Liliana Abud je navodno vec predala nekoliko prvih epizoda, a jos se ne zna da li je serija rimejk ili originalna prica.

Monica Miguel ce izgleda ponovo biti directora de escena, a prema prvim navodima ce Fernando Colunga biti protagonista.

Pojavile su se i informacije da su Adela Noriega i Marlen Favela posetile Mejiu.

Sapunica krece! jupi

Last edited by Ángel on 07.02.15 23:59; edited 7 times in total
Ángel
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.14 3:19

Pročitao sam već ovo. Navodno Marlene kao villana. Mejia kao želi da spoji Adelu i Colungu kako bi ponovio exito AR i vratio se na stare staze. U svakom slučaju ako bi se to desilo verujem da bi mogao imati exito posle dugo vremena. Adela je ipak ime u svetu telenovela i stvarno nedostaje. Mada ne pije mi baš ova priča vodu. Nešto mi ne štima to da je Adela došla u televisu na sastanak pa još zajedno sa Marlene, a ovamo ni traga ni glasa o njoj već godinama. I sve to otprilike godinu dana pred početak serije.

Samo da ne bude kao sa LT, višemesečni cirkus, a onda fracaso. I ako ja i dalje tvrdim da serija to nije zaslužila. Bilo je mnogo gorih exita. Npr svaka Nicandrova.

Što se Abud tiče, žena piše odlične originale. Nikada mi nije bilo jasno da neko ko napiše tako dobre originale, može da radi onakva smeća sa adaptacijama. Pa zar nije lakše srediti već napisano nego osmisliti sve ispočetka.

Inače Mejia juri još jedan termin, navodno je zainteresovan za "La calumniu". Carlos Romero piše scenario, rimejk je ne znam koje muerte de hambre. Nju je prvo htela Nathalie, ali Romero ne da da se snima dok ne završi sa pisanjem svih epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by Stefan on 09.05.14 10:27

Kad sam pročitao naziv teme, prvo što mi je palo na pamet je "Lo Imperdonable", po tome je snimana "Siempre te amaré"  aw popcorn 

Uzgred, na koju foru Mehija dobija ponovo 21 kad snima fracaso za fracasom?  nezna 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2972
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stef on 09.05.14 10:47

Možda zato što se njegove serije dobro prodaju i zato što je do FELS-a (uključujući i FELS) ređao exito za exitom (ako se ne računa MDF) ?  zbun A možda je i čelnicima Televise obećao da će dovesti Adelu i Colungu kao protagoniste, pa mu ovi dali zeleno svetlo. mrgreen Ako i sa njih dvoje serija ne bude exito, Mejia slobodno može u penziju.  rofl

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Marido98 on 09.05.14 11:25

Pa pogledajte samo u Srbiji, veliki broj njegovih telenovela je kupljen pa cak i krs od Oluje, iako se znalo kako je serija prosla u Mexicu. Bas me interesuje kakva je prica.

Senior member

Poruka : 868
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefan on 09.05.14 11:32

Pa kakve veze ima termin u Meksiku sa prodajom na internacionalnom nivou?

Npr. Milicu Mitrović baš zabole da li se "Oluja" tamo emitovala u 16,18 ili 21 - serija je kupljena jer je Levi bio glavni glumac i to je amin.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2972
Godina : 28

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.05.14 11:56

''Lo que no se perdona''. Hm.  hmm Naziv potpuno opisuje Ezela, a i pisalo se o tome da je Mejia otkupio prava za rimejk od Turaka.

Posting Freak

Poruka : 1842
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.05.14 13:15

Ja mislim da to sa Mejiom i turskim serijama nema veze s mozgom. rofl 

Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.05.14 14:07

Šta znam. smile2 Ezel dugo nije mogao da oprosti izdaju svojih prijatelja i devojke, svetio im se. Ima smisla. smile2 Tek posle dugo vremena je oprostio Aliju jer se pokajao, i Ejšan koju nije mogao da prestane da voli. Sve u svemu, ne bih podržao rimejk ove kultne serije. Jedan je Ezel!

Posting Freak

Poruka : 1842
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 62 1, 2, 3 ... 31 ... 62  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics