EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo imperdonable

Page 2 of 62 Previous  1, 2, 3 ... 32 ... 62  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo imperdonable

Post by Xsica on 09.05.14 18:49

ako bude remjk Ezela i još Colunga i Adela glume bit će možda uspjeh u mehiko očima, ali u mojoj glavi uvijek teži frakaso thumbdown taj frajer radi užasne serije. Još k tome da je Ezel jedna od najboljih serija koje sam gledala, mogu mislit kak će to ovaj uništit roll 

Junior member
Junior member

Poruka : 188

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.05.14 19:43

Jao, nemojte da se lazemo, ja mislim da ni Medjunardoni sud u Strazbur ne bi mogao da donese presudu koji je gori i odvratniji, Colunga ili Ezel. visi visi visi

Last edited by Ángel on 09.05.14 21:04; edited 1 time in total
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by MStefan on 09.05.14 20:59

Ako okupi dobru staru ekipu možda i napravi exito, ovako teško... Voleo bih da vidim Adelu, ali nekako više kod Carle. Ovde sa Colungom bih više voleo Thaliu (ako je ikako moguće da se vrati telenovelama) ili Lucero.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.05.14 22:10

Talija da se vrati telenovelama?Tesko,nece da se razdvaja od porodice.Moguce da je u pitanju rimejk "Ezela"(original nisam gledala,tad me prodje zelja za turskim serijama.Mislim da bi nas Cava uspeo da se vrati na staze stare slave,ako bi mu ovo uspelo,mada ja ocekujem da sledeca koja ce da dobije termin od 21.00 h bude-Natali Lartiljo,pocisti zena svog coveka(moje licno misljenje).Bilo bi lepo da uspe da spoji ponovo Adelu i Fera(mada,ne verujem dok ne vidim).I ja se pridruzujem kuknjavi za Karlom Estradom,fali mi zena.Videcemo,jos je rano da se bilo sta o ovome kaze.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3217

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.05.14 22:13

Thalia sigurno nece smile2
koliko ja znam ona je rezervisana za novu sezonu muzickog talent show programa La Voz smile 

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3190

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.14 22:17

Ma kakva crna Thalia. Neće se ona nikada vratiti telenovelama. Žena ne snima ništa 15 godina, a sada će u 40-im po ceo dan da se vucara po studiju. Thalia je oduvek bila limitirana što se glume tiče, ceo život je igrala isti lik. A sada da glumi takve likove ne ide.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10070

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 09.05.14 22:26

Ja takođe mislim da se ovdje radi o rimejku Ezela, Montekrista... I ranije smo čitali da je Mehija bacio oko na Ezela i da želi da radi rimejk. A, i u Sapunicama se piše o tome...
Realno, ko bi drugi mogao da odglumi Ezela, nego Kolunga? Stariji je glumac, kako bi i trebalo. Što se Adele tiče, volio bih da je vidim, posle toliko vemena, ali je ne vidim u ulozi Ejšan...

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Xsica on 10.05.14 1:08

@Ángel wrote:Jao, nemojte da se lazemo, ja mislim da ni Medjunardoni sud u Strazbur ne bi mogao da donese presudu koji je gori i odvratniji, Colunga ili Ezel. visi visi visi

Colunga plez  Ezel je mrak, jedina Turska serija koja je vrhh smile 

pa iskreno ak moram birat evo Marcelo Cordoba je crn i markantan, em je zgodniji od Colunge, em zna 500 puta bolje glumit od njega, tako da on bi mi prije išo za ulogu Ezela....

Junior member
Junior member

Poruka : 188

Back to top Go down

Post by Stefan on 10.05.14 8:48

@Ángel wrote:Jao, nemojte da se lazemo, ja mislim da ni Medjunardoni sud u Strazbur ne bi mogao da donese presudu koji je gori i odvratniji, Colunga ili Ezel. visi visi visi

naklon naklon naklon Upravo tako. Ja ne kapiram šta ljudi vide u Imirzaliogluu, čovek je jebeno ružan. A o Kolunginoj "lepoti" (a posebno "talentu") ne vredi govoriti, s obzirom na to da ne postoji.  lol1 

Što se tiče Talijinog povratka, ja ne znam zašto ljudi tu ženu predstavljaju kao ne znam kakvu glumicu, njena gluma je apsolutno ispod proseka.  huh Ona je kao i Kolunga, imala tu ludu sreću da se nađe u telenovelama devedesetih godina pa sad važi za ne znam kakvu zvezdu jer je igrala u projektima koji su ostvarili zavidan uspeh na svetskom nivou. Da puca od talenta - ne puca. A i ima dovoljno para i (pre)bogatog muža da bi se u ovim godinama vraćala telenovelama.  lol1 

Ako će već raditi rimejk "Ezela" (u šta ne verujem), i ja mislim da bi Marselo Kordoba bio dobar izbor. Ne znam zašto tom čoveku daju samo sporedne uloge - talenat za glavnu ima, a i ne izgleda loše.  nezna 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2813
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.05.14 11:57

Talija mozda ne puca od glumackog talenta, ali ta zena ima nesto sto 90% drugih (latino glumica) nema, harizmu. A uz sav taj njen (ne)talenat, serije su joj bile rekordno gledane i u Mexicu i u svetu. Zato i jeste to sto jeste.

Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 62 Previous  1, 2, 3 ... 32 ... 62  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics