EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo imperdonable

Page 3 of 62 Previous  1, 2, 3, 4 ... 32 ... 62  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo imperdonable

Post by Stefan on 10.05.14 12:15

@Ángel wrote:A uz sav taj njen (ne)talenat, serije su joj bile rekordno gledane i u Mexicu i u svetu. Zato i jeste to sto jeste.

Pa upravo to sam i rekao.

Serije su joj bile gledane jer je publika gutala takve priče, štaviše, guta ih i sada.  rofl I to apsolutno nema veze sa njom, da su stavili bilo koju drugu glumicu - opet bi bile gledane. I ta neka druga glumica bi bila to što je Talija danas. Opet kažem, imala je tu sreću da snima baš onda kada su telenovele osvajale svet. Zato je danas to što jeste.

Pritom, njoj je harizma koristila da dočara svoje muertas de hambre. Više nije u godinama kada bi mogla da igra takve likove, a za neki ozbiljniji lik nije. Kao što će Anahi uvek ostati na nivou iritantne Mije Koluči, tako i Talija ne može da odigra ništa drugačije od onoga što je već igrala. Verovatno je i sama svesna toga, pa se zato nije ni vraćala (pored toga, naravno, što pliva u lovi).

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2833
Godina : 27

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 10.05.14 14:59

Upravo to sto kazes,Stefane,ne bih da budem dezurna pametnjakovicka,ali,za Taliju i u Meksiku kazu da je sve oko nje danas plod marketinga,i toga sto ima prebogatog muza.Na moje:"Osvojila je zvezdu na "Bulevaru slavnih" u Holivudu,dobila sam odgovor:"Nije ona osvojila nista,muz joj je to kupio".Jasno da sam zinula na to.Mislim,istina je to sve.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3242

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 10.05.14 18:27

Kad sam procitala da je producent Mejia prva pomisao mi je bila uzas  stars  besan , medjutim ako bude rimejk Ezela i ako bude radio bas po originalu (bez ubacivanja nekih svojih gluposti) moglo bi tu biti uspjeha, plus ako bi zaista glumio Colunga  wub  znam da se mnogima ne svidja kako glumi ili izgleda ali u fizickom smislu bi bio odlican, plus opste je poznato da taj covjek glumi onako kako mu se kaze. U seriji AR je bio savrsen samo i iskljucivo zbog Karle koja ga je usmjerila u tom pravcu  wub , dok je u Zlobnici bio uzas  stars a znamo cija je to serija. Talija nema sanse da se vrati novelama ali po meni bi bila idealna za ulogu Ejsan, uglavnom bolji izbor od Adele (jos se nisam oporavila od njene ocajne interpretacije Sofije u FELS ljut ). Isto Marlen bi bila bolji izbor za glavnu ulogu....ali ovo sto pisem ima smisla samo ako zaista bude rimejk Ezela.

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Post by FanSte on 10.05.14 20:05

Slažem se da bi Marlen bila mnogo bolji izbor za ulogu Ejšan. Odlično se pokazala i u ulogama dobrice, i u ulogama zloće, a Ejšan je veoma složen lik koji je u isto vreme i crn i beo što Marlen ne bi bilo problem da odglumi. Adela je večita plačljivica, uopšte je ne vidim u drugačijoj ulozi.

Posting Freak

Poruka : 1634
Godina : 22

Back to top Go down

Post by LeFrik on 10.05.14 20:20

FanSte Pall Mall wrote:Slažem se da bi Marlen bila mnogo bolji izbor za ulogu Ejšan. Odlično se pokazala i u ulogama dobrice, i u ulogama zloće, a Ejšan je veoma složen lik koji je u isto vreme i crn i beo što Marlen ne bi bilo problem da odglumi. Adela je večita plačljivica, uopšte je ne vidim u drugačijoj ulozi.

Mejia i složeni likovi, a pogotovo Liliana Abud i složeni likovi  facepalm facepalm facepalm Sjetimo se što je učinila od babe u njihovoj verziji ''El privilegio de aruinar''  facepalm Ja tu seriju nisam gledao, al znam kakav je bio lik u prijašnjim verzijama i što su oni učinili od nje u zadnjoj verziji... Danieli Romo je samo falio bacač plamena... O likovima u MDF da ne pričamo  stars 

Adela je plačljivica prve klase, ali u El Manantialu je dokazala da može odglumiti i sve ostale stvari, a u Amor real još više... Jest, plakala je u obje, al nije SAMO plakala... Ipak, meksikanci ne bi popili turski način razvijanja radnje niti likova, tako da će prilagodba biti kasapljenje i likova i priče... A tko je bolji u tome od Liliane Abud  baklja5 

BTW, što se tiče Čungalunge i njegove sposobnosti... Kolko god on bio grozan, nemojte mi (neki od vas) prvo svršavati u temama tipa La gata (ili nekad Corazon indomable) i onda pljuvati po Čungalunginom talentu... Please  roofl 
LeFrik
Member
Member

Poruka : 338
Godina : 32

Back to top Go down

Post by FanSte on 10.05.14 20:29

Jasno mi je sve, al' ja ono napisah za slučaj da su ozbiljno shvatili posao koji treba da odrade, da će se truditi da makar približno ta njihova verzija liči na Ezela (ako je uopšte rimejk te serije u pitanju). smile2

Posting Freak

Poruka : 1634
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.05.14 23:24

a pogotovo Liliana Abud i složeni likovi

Abud više nego dobro zna da napiše složene i kompleksne likove. Ko ne veruje neka pogleda La otru.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10189

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.05.14 23:48

A i moralo bi se znati razlikovati netalenat za glumu i dobru hemiju i dobar par u debilnoj prici.
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8004

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 11.05.14 19:30

Uf jbt.. steta sto vi koji MRZITE KOLUNGU NE PITATE SE NI ZA STA.  rofl rofl rofl rofl rofl popcorn
Jasmi87
New member
New member

Poruka : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 11.05.14 19:32

Devojko, get a life.  popcorn 

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2833
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 62 Previous  1, 2, 3, 4 ... 32 ... 62  Next

View previous topic View next topic Back to top