EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Muchacha italiana viene a casarse

Page 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Muchacha italiana viene a casarse

Post by MStefan on 08.06.15 18:13

Bio sam toliko nezainteresovan za ovu seriju jer sam pogledao prvu epizodu i nije mi ostavila dobar utisak, ali sada je često uhvatim na Pinku. smile2
Ono, vuče se dosta, nema nešto mnogo ni materijala za dobru priču, ali je sve nekako sapunjasto i može da se gleda. Glavni par je jako dobar, to je najveći plus, a ima tu još nekoliko dobrih likova. Nailea Norvind mi je toliko iritantna gde god da se pojavi... Ne gotivim je mnogo.
Nervira me što ponekad imaju pokušaj humora koji uopšte kod mene ne izaziva reakciju koju bi trebalo i samo doprinosi tome da negativno ocenim seriju.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2057

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.06.15 17:40

Meni je serija i dalje odlicna, mada me malo smaraju Fiorela i Vitorio. Neverovatno su "nehemicni" kao par, a i cesto mi Djana deluje trezvenije od Fiorele.
I mnogo me nervira Sonija, koja spopada Pedra samo tako, a i Hulijeta, koja naseda na Anibalove kojestarije, ali mi je zato Serhio za medalju. Federika ne moze bez spletki, vidi se. Kao sto se vidi i da ce tu biti jos svasta nesto, i vrlo je gledljivo.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3313

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 10.06.15 16:14

Jadna Fiorela, onesvestila se, mukica, kada joj je Vitorio rekao da ce se vencati za mesec dana (iskreno, i ja bih, da za njega moram da se udam). smile Ali, sto volim otrovne strelice, koje "lete" izmedju Fiorele i Aitane, to je za pricu. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 11.06.15 17:29

Volim ovu telenovelu, ali su se toliko uspavali sa radnjom, da je to za pricu. Smatram da im pothitno treba malo akcije. Kazem to, jer se sve svodi na Sonijino jurenje Pedra, po kuci i firmi, Pedrovo potiskivanje osecanja prema Fioreli, Vitorijevo trcanje za Fiorelom, dok ga ona obmanjuje kako je presrecna zbog vencanja sa njim. Sto mu danas ne rece istinu, kada je izveo zakljucak da se zaljubila u Pedra? Ne razumem je, zaista. Dijana je vec slucaj za psihijatriju.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.06.15 17:05

Meni je mucenika Gaela ozbiljno zao. Nadrogirao se decko, da bi se naoruzao hrabroscu, i da ne bi priznao Eloisi da je Osvaldo namerno pucao u Pedra, ali, cak ni tada nije mogao to da izbegne, pa je priznao istinu, ali mu je pozlilo. sad I posle ga kreten od Osvalda muci. Ja bih, vala, priznala istinu, pa neka odem dodjavola i ja i sve, da niko ne moze da me ucenjuje. Ali, sto mi je milo sto je Dijani propalo saveznistvo sa Benitom, samo tako. Ono danas, kada je Federika pocela da pace, kada je citala onaj clanak o svom ocu, zalicilo mi je na nasilan prekid epizode.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.06.15 12:27

Jadan Gael, stvarno. Niko ne brine o njemu, osim Pedra, svi ostali gledaju svoja posla. Decko je, ocito, "crna ovca" u porodici(otkrismo i da je njegov otac bio Serhijev rodjeni brat, dakle, jos jedan Eloisin i Maksimov sin). Zao mi ga je mnogo, zato sto svi od njega zahtevaju da bude poslusan, da bi dobio nasledstvo, a niko se ne brine o njegovim emocionalnim problemima. Glavno da Federika i Eloisa size za medalju.

I ovo se, konacno, pomeri s' mrtve tacke: saznali smo da je Maksimo Anheles naredio likvidaciju svog brata Gabrijela, Federikinog oca, a da ju je, gle li ironije, Dante izvrsio, pa ce tu jos svasta nesto biti. Ali, sada bih volela da se dokaze da Fiorela nije kriva za ono sto se dogodilo Hulijeti, a iako Fiorelu i Vitorija ne volim da vidim zajedno, drago mi je da su glupaci Dijani propali planovi. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 17.06.15 16:45

Kako su mi sladak par Hulijeta i Serhio, jako bih volela da se nesto ozbiljnije dogodi izmedju njih, ali, zato ne podnosim Roksanu i Aitanu, i ne znam koja od njih dve mi je iritantnija. Bice veselo sa Sonijom, koliko vidim, izgleda da je trudna sa Fabiom (a ne Faviom, kako cesto pisu). smile Prevodom nesto nisam zadovoljna, zato sto mi, dok ih citam, recenice izgledaju nekako cudno i nepovezano, kao da ih prvace prevodi.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.06.15 16:12

Uhapsise Fiorelu, zbog necega za sta uopste nije kriva, mukica, ali, ja zaista verujem da ce je Pedro izbaviti, i da je nece ostaviti. Mnogo su mi slatki njih dvoje zajedno. smile I, da, tako bih volela da Hulijeta sutne onog kretena Anibala, i da ostane sa Serhijem. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 18.06.15 16:28

@kristinkv86 wrote:tako bih volela da Hulijeta sutne onog kretena Anibala, i da ostane sa Serhijem. smile

I on je budala. Videces vec. Pogotvo sad na kraju.
A nece ostati zajedno, imace ona boljeg partnera na kraju, pravog. smile

Moderator

Poruka : 8070

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 18.06.15 18:21

Pa dobro onda, videcu, u svakom slucaju. smile Sad vidim da sam mnogo pogresila sto nisam gledala seriju, kada je tek krenula u Meksiku. smile Mada je i Serhio dosta kompleksan lik. Otkad mu je umrla zena, sav je nekako pogubljen, jer se oseca krivim za njenu smrt, i njega mi je, na neki nacin, zao, mislim da on i ne moze bolje od onoga ko je i kakav je, ili mu nikad nisu pokazali kako da bude bolji. Malo mi je, koliki god da je kreten, ipak tragican.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics