EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Muchacha italiana viene a casarse

Page 21 of 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Muchacha italiana viene a casarse

Post by kristinkv86 on 21.06.15 14:01

Divno je sto je Hulijeta pristala da Fiorela bude oslobodjena, i sada se nadam da ce ona i Pedro moci da uzivaju. smile Federika i Dante, vidim, rade svoje, i zasad im sve odlicno ide od ruke. Osvalda sve manje podnosim, kao i Soniju, ali mi je telenovela i dalje vrlo gledljiva i lepa. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3390

Back to top Go down

Post by Milos on 23.06.15 15:12

Malo razvlače ove trenutne epizode na Pinku. Svašta se dešava a opet ništa spektakularno. Od ponedeljka nema više Parova, nema ni KPDP koja je dosta pomagala Lari, tako da mislim da će se Pepeljuzi osmehnuti sreća od ponedeljka. Ne verujem da će repriza Budve imati preko 10% SHR. smile
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 777

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.06.15 19:47

Slazem se da se nista spektakularno ne desava, bas se vidi da im fali neka zesca akcija, u smislu- nesto ozbiljnije.
Fabio ima zenu, koja ceka njegovo trece dete. Mislim, nista spektakulrno, na faci mu se vidi da je lupez, a Sonija nesrecna glupaca na kub, po meni. Takodje, i Anibal je resio da skine svoju masku, i smatram da je bolje tako.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.06.15 18:47

Da prokomentarisem finale, konacno. rofl

Moram priznati da nije bilo nista spektakularno. Svi srecni i zadovoljni do kraja zivota. cool
Posebno mi je drago sto Gianna nije umrla wub dobila je Osvaldovo srce koji je poginuo u nesreci koju je doziveo s Gaelom.

Scene u Italiji, tj. u Maratei su bas lepe, ali nista sad wow. Kapiram da ne bi ni isli, da nisu imali povoda sto je ona na pocetku price dosla iz Italije. Cak nisu ni vodili celu ekipu. rofl

I koliko je poslednja epizoda bila klasicna, stereotipna i nista posebno, toliko su mi alternativni krajevi bili dobri! naklon
1. Italijana sve sanjala, taj mi se najmanje dopao, ali nije lose odradjen.
2. Eloisa prica ono sto je pricala i na kraju regularne epike, ali umre na imanju.
3. Najbolji naklon naklon naklon prvi susret Fiorele i Pedra je bio kad ga je ona udarila biciklom na ulici u Maratei i tad su se videli i sve je pocelo... U alternativnoj verziji je ona samo prosla pored njega, pozvonila i nasmejala se. Odlicna fora aplauz

Sve u svemu, savrsen glavni par i zanimljiva prica sa puno potencijala, ali je sve previse upropasteno razvucenoscu i ispraznim epizodama koje su trajale vise od pola serije. Da su spakovali sve ovo u 80 epizoda bilo bi mnooogo bolje.

Moderator

Poruka : 8170

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.06.15 22:27

A kazi mi, makar pod spojlerom, sta je na kraju sa Eloisom, Gaelom, Osvaldom, Sonijom, Danteom i Federikom? A Roksana i Hulijeta? Vitorio? Nece mi pokvariti gledanje, a ne mogu da izdrzim da cekam do kraja, pogotovo sto kod nas ima jos buljuk epizoda. smile
P.S.Nemoj da mi otkrijes jedino ako se to kosi sa pravilima foruma.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.06.15 22:35

kristinkv86 wrote:A kazi mi, makar pod spojlerom, sta je na kraju sa Eloisom, Gaelom, Osvaldom, Sonijom, Danteom i Federikom? A Roksana i Hulijeta? Vitorio?

Spoiler:
Gael i Gianna su ostali zajedno, vencali se.
Eloisa je ostala na imanju, kao i Sonia sa Osvaldovim sinom kog su dobili, a Osvaldo je poginuo i dao srce Gianni.
Federika je ubila Dantea i zavrsila u zatvoru.
Rox je ostala sa onim crnim soferom, cini mi se da se zove Benito.
Hulieta je ostala sa Fiorelinim ocem, glumi ga Marco di Mauro.
Vitorio ne znam, valjda ostao sa onom plavom jer je izasla iz zatvora.

Moderator

Poruka : 8170

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 24.06.15 22:44

Znaci, bice sve odlicno. Neke moje pretpostavke ovim dobijaju na tezini.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 25.06.15 17:52

Drago mi je da su Hulijeta i Serhio sada zajedno, kao i Fiorela i Pedro, za koje se bas vidi da su divan par, i da se mnogo vole. Samo me nervira Aitana, i to sto se vrti oko Pedra, a vidi se da od tog posla nema nista. Gaela mi je mnogo zao, iz prostog razloga sto je on ceo zivot patio, i bio zanemaren od strane oca, koji ga je uvek nipodastavao i omalovazavao, i govorio mu kako je nesposoban da bilo sta postigne u zivotu. Kada se to uporedi sa njegovom sadasnjom zivotnom situacijom, nije ni cudo sto se decko drogira.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.06.15 19:41

Ovde je totalna zbrka, jer Sonija podvaljuje trudnocu. Kome ce, ako ne Pedru. Gledam ovu telenovelu, i zaista shvatam da im stvarno fali da se nesto krupno dogodi, ovo je jos presipanje iz supljeg u prazno.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 01.07.15 20:06

Jaoj, gledam danas i ne verujem kako se pokvari veridba Fiorele i Pedra. Znaci, Eloisa je tacno znala da ce on da veri Fiorelu, pa mu je zato nametnula Aitanu, ala je prepredena baka, a Federika uziva sto sve moze da ih posvadja. Dalje, pao mi je na pamet jedan sasvim beznacajan detalj: onakva bogataska kuca, a Hulijeta lize koverat dok salje pismo, kao da nisu imali novca da kupe samolepive koverte. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 21 of 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics