EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Muchacha italiana viene a casarse

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Muchacha italiana viene a casarse

Post by Milos on 07.07.15 16:05

Konacno akcija..smile2
U ovoj nedelji se u Pepeljuzi konacno desava nesto zanimljivo... Pedro udario Benita kolima..naravno sve je to Federika zakuvala.. kako li ce se ovo zavrsiti...smile2
Roksana i Djana na fakultetu.. rofl
Milos
Senior member
Senior member

Poruka : 771

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.07.15 17:23

E, u razresenju te situacije su me bas iznenadili, jer sam ja mislila da ce Djana da cmizdri sto joj je Roksana podmetnula novcanik, i te stvari, a curica se snadje, pa joj vrati, sunce moje. ziveli

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3245

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.07.15 18:33

Toliko bih volela da razotkriju onog retardiranog Dantea, kao i cinjenicu da je on taj koji je pokvario kola. Jadan Benito, i dalje je uveren da bi Fiorela mogla da ga zavoli, a Roksana je zaljubljena u njega, mada tu nesto glumi, kao i svaka bogataska klinka, ali, verujem da ce se ona sabrati vec. Nego, mnogo mi je bila debilna scena kada se Osvaldo previja od bolova, jer ga boli stomak, a Federika ga samo pita, otprilike, na svake tri sekunde, da li je dobro, ne zove lekara, nista. Nema veze sto on tu moze da crkne.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Milos on 12.07.15 18:51

Hahahahaha, ma kao da Federiku boli uvo da li će neko da crkne ili ne... smile2
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 13.07.15 20:36

Ma znam da je nije briga, nego samo kazem. smile Nego, jadni Fiorela i Pedro, nikako im se ne da da budu zajedno, i slutim da ce imati jos puno problema, dok u tome uspeju, mada i dalje mislim da je glavni problem ove telenovele, koja i nije toliko losa-sto im fali neka ozbiljnija akcija, da se ne svodi sve na sizenje, ludenje i svaleraciju. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angie on 24.07.15 17:43

Ko peva pesmu na odjavnoj špici?

Edit: Saznala sam. Angels- Mi vida sin ti
https://www.youtube.com/watch?v=jhQ-Zm0GCSg

Baš je lepa pesma. wub
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Milos on 24.07.15 18:12

Ovde i dalje povuci potegni, ima akcije ali fali nešto žešće, nadam se da će se uskoro nešto desiti...
Inače baš mi je neobično da na Pinku gledam jednu telenovelu ovoliko vremena, navikao sam da sve traju max mesec dana.. Ova vala traje već 60-ak epizoda.. I super mi je što ne skraćuju epizode.. smile
Milos
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 24.07.15 23:43

Nece se oni pokrenuti sve do 50-ak epizoda pred kraj.

Moderator

Poruka : 8011

Back to top Go down

Post by Marcipanko on 01.12.15 21:46

I udjosmo u poslednji mesec prikazivanja ove ne tako zanimljive serije...Ima odlicnog materijala u njoj,samo se uglavnom sve svodi na njihovo obedovanje za stolom,Djaninu bolest,nesudjenu ljubav Fiorele i Pedra itd...Nesto su trebali uraditi da daju seriji sjaj.Npr.onaj Tanjin pad sa terase je ocajan,to je moglo puno bolje da se uradi a ne samo crna slika i ona vec u hitnim kolima.Nema guranja i padanja sa stepenica,sto je nezamislivo kod Televise,retko koje ubistvo,ali onako zanimljivo...Previse se vracaju u proslost,i smaraju sa Maksimom i Gabrijelom,uzasno!Federika,tj.Nailea Norvind,imala debilski lik ovde,ona nije ni neki ubica,ni psihopata,vec OSVETNIK u najavi.Tokom cele serije ona je ocajavala i samo se kartala...Ponesto je preduzimala i to kad se opije.Mislim da je moglo Danteovo ubistvo biti bolje.Uglavnom u seriji se nista nije dogodilo,Dante je ubio Gabrijela i to je sve...

Marcipanko
Junior member
Junior member

Poruka : 95

Back to top Go down

Post by MStefan on 21.12.15 21:04

Danas sam pogledao seriju posle dužeg vremena... Šta znam, gledljivo, fino, ali s obzirom na to da se bliži finale može i malo ubedljivije da bude. Svejedno, verovatno ću pratiti ovih nekoliko epizoda do kraja, interesuje me kako će se završiti priče nekih likova popcorn

Baba je i dalje najjača, danas hoće da pravi selfi posle čitanja testamenta naklon lol1

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2052

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics