EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Muchacha italiana viene a casarse

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

View previous topic View next topic Go down

Re: Muchacha italiana viene a casarse

Post by Aleks on 21.12.15 21:12

Hm...ja ne znam šta ima da razvlače još 4 epizode kad je skoro sve rečeno. Federika je već završila u zatvoru, situacija u kući se sredila... Ostala je Đana pod znakom pitanja i famozna DNK analiza oko Fiorele. Drugo je prilično sve zaokruženo.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Marcipanko on 28.12.15 20:03

Poslednja epizoda NO COMENT!Toliko divno,osecajno...Svako dobio ono sto je zasluzio,svi srecni,slozni...Ma nesto najbolje u poslednjih nekoliko godina.Bar da je cela serija bila kao ova epizoda.Prelepo FIN,je dalo pecat mom odusevljenju.Cao Fiorela,Pepeljugo srpska...Do Pink Soapa! smile2

Marcipanko
Junior member
Junior member

Poruka : 95

Back to top Go down

Post by Aleks on 29.12.15 1:15

POSLEDNJA EPIZODA

Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 03.05.16 9:54

Meni je ovo smejurija od serije,kao da je dečja serija.Pogledala sam nekoliko epizoda kad se emitovala prošle godine na Pink 2 i nisam mogla više da izdržim.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 473

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 27.07.16 15:19

Gledao sam seriju na Pink1 i Pink2 negde do 60. ili 70. epizode. Sada uhvatim na HRT-u deo epizode dok čekam Gran Hotel. Stvarno su predosadni, uopšte me ne iznenađuje što serija nije bila gledana na Pinku. Tek za ovu današnju epizodu sa Fiorellinim i Pedrovim venčanjima mogu da kažem da je bila zanimljiva. Samo 100+ epizoda im je bilo potrebno za jednu zanimljivu. lol1 I ceo taj zaplet sa Vittoriom i Fiorellom mi je preglup. Dobro da nisu našli nekog starijeg glumca. roll I svima u seriji je manje-više u redu što su njih dvoje par. Glupost. facepalm Pokušaji nekih komičnih scena su im isto propast. Jedino je Federica nekada zabavna sa komentarima ili provalama. Prava šteta što je HRT ovo kupio. Mogli su lepo da nastave sa Brazilcima.

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 599

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics