EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El color de la pasión

Page 44 of 46 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45, 46  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El color de la pasión

Post by MStefan on 20.07.15 13:59

StefanJ wrote:
Ode Trini. cry A šteta, bila mi je baš drag lik.

Meni je to baš bilo iznenađenje, bila mi je drag lik...
Drago mi je što gledaš, samo nasatavi. Jedna od retkih serija poslednjih godina iz Televise u kojoj sam zaista uživao od početka do kraja...

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2055

Back to top Go down

Post by Stef on 30.07.15 2:18

(79/122) naklon naklon naklon

I ovde je ko u LAL bila najbolja epizoda u seriji baš 79. lol1

Konačno ode Alonso. Jedino mi je žao Lucije, još jedna draga osoba u njenom životu ode na onaj svet. sad A i Sare, doduše, taman su se skontali ona i Alonso.

Moram da priznam da se Ximena popravila. U scenama kad ne kreči i dreči se jako dobra, al' kad se razdere horor

Obračun Alonsa i Rebece naklon naklon naklon Meni je žao ovog Stricklera, Claudia ga je PREGAZILA! naklon

Ali Rebeca naklon Mogu ti reći da mi je drago što se ubio zbog mene. To je samo potvrda da me je neko voleo, za razliku od tebe koji me nisi voleo..... Da, spavala sam sa mnogima, predstavljala sam se kao Adriana Murillo, tako mi se htelo! Osećala sam se kao prava žena, sve što uz tebe nisam. naklon Pa mu još otme lekove iz ruke. naklon

Ramirezica naklon naklon naklon Blanco-Peña naklon naklon naklon

Btw, sad gledam 80. i ne sviđa mi se što sad Lucia krivi Marcela za njegovu smrt. Moglo je i bez toga, al' ajde, očekivano je s obzirom na to da Lucia mora da padne i na drugog udvarača. roofl

Bilo bi dobro kad bi Nora stala na Lucijinu stranu nakon svega ovoga, ali teško.

Jedva čekam taj čuveni testament, čim toliko hvalite taj zaplet, mora da je bilo super. mrgreen

Ove epizode su odlične, ono Lucijino ranjavanje od pre par epizoda shock naklon Totalno neočekivano.

I je l' se ovo i Vinicio mota oko Tere? rofl

Posting Freak

Poruka : 6060
Godina : 19

Back to top Go down

Post by aura on 30.07.15 8:16

StefanJ Vinicio to radi samo da bi mucio Lala. Vidjeces kasnije, sta ce biti.
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 550

Back to top Go down

Post by Stef on 02.08.15 2:33

(117/122)

@aura, da, video sam šta je uradio Tere, skotina pokvarena. puke Dabogda ga obesili za onu stvar da visi naopačke.

Lalo i Tere su mi divni. aw Baš mi je bio dirljiv onaj razgovor kad joj je rekao da će biti uz nju, da je voli, podržava i da će je uvek štititi nakon onoga što joj se desilo. cry

Ostalo mi još 5 epizoda do kraja, to ċu najverovatnije sutra da odgledam. Ove epizode su naklon naklon naklon Baš sam zadovoljan, Blanco-Peña su još jednom ispunili moja očekivanja, finalna faza baš u njihovom stilu. aplauz

Brigida videla Amadora i Rebecu besandose. wow Biće svašta. egyptian

Moram priznati da mi je baš žao Nore. Nakon Ricardove smrti je njen lik uznapredovao, zaista kompleksan lik kakav Blanco-Peña znaju da napišu. A i Ximena dosta dobro iznosi lik, super je kad ne kreči. rofl U scenama kad je nemoćna i tužna je odlična. Da me je neko pitao pre 30-40 epizoda da l' bih voleo da koknu Noru, bez razmišljanja bih rekao da. rofl

Meni je bilo hit ono Lucijino izbacivanje Rebece na ulicu, par puta je izbaci i zatvori kapiju, al' Rebeca se ne da, otvara kapiju i opet ulazi u dvorište. naklon rofl

Milagros i Daniela su užas. Jedini likovi u seriji za koje mi ni 2% ne bi bilo žao da crknu na kraju. puke

Dakle, Nora je Alfredova ćerka. shock Totalno neočekivano. Ne smem ni da zamislim šta će bude kad Nora sazna.

Ali je zato očekivano to da je Milagros ubila Marcelovog oca.

Obračuni u poslednjim epizodama su bili odlični, ono pucanje Milagros na Rebecu, pa Magdalenin šamar upućen Rebeci, ono izbacivanje Rebece na ulicu što spomenuh već..... naklon

Ovo će mi tako nedostajati, definitivno najbolja Televisina u poslednjih par godina, od MP nije bilo ovako dobre Televisine telenovele. naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by aura on 02.08.15 8:42

Stefan J Odusevices se i poslednjim epkama. Po mom misljenju nijesu omanuli. Vec sam komentarisala, pa da se ne ponavljam. Cim ugrabim vremena moram je reprizirati. smile
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 550

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.08.15 12:14

Ode Trini. cry A šteta, bila mi je baš drag lik

Još jedna u nizu situacija bez koje Blanco-Pena serija ne može da prodje. Uvek umre tetka/kuma glavne junakinje. A generalno glavne junakinje do kraja serije ostanu bez većeg dela porodice.

Moram da priznam da se Ximena popravila. U scenama kad ne kreči i dreči se jako dobra, al' kad se razdere

Već sam rekao moje mišljenje o njoj. Meni je ona bila kritična samo u prvim epizodama. Devojka je imala kompleksan, na momente iritantan lik. Meni su njene promene u sekundi iz krhke u otkačenu Noru bile odlične. naklon Ali da glas joj je kritičan, kad zakrešti nije baš prijatno ušima. rofl

Mogu ti reći da mi je drago što se ubio zbog mene. To je samo potvrda da me je neko voleo, za razliku od tebe koji me nisi voleo..... Da, spavala sam sa mnogima, predstavljala sam se kao Adriana Murillo, tako mi se htelo! Osećala sam se kao prava žena, sve što uz tebe nisam. naklon Pa mu još otme lekove iz ruke.

Šta reći za tu scenu. Toliko puta sam je citirao. Imaće likovi još par sjajnih izjava do kraja serije, onih koje se pamte. naklon naklon naklon Meni je samo žao što su ubacili onaj deo kada mu otima lekove. Bolje da je samo doživeo srčku. Tada je Rebeca prvi put zvanično postala asesina, a ja sam se tokom cele serije nadao da neće doći do toga.

Bilo bi dobro kad bi Nora stala na Lucijinu stranu nakon svega ovoga, ali teško.

I ja sam se to nadao.

A i Ximena dosta dobro iznosi lik, super je kad ne kreči. rofl U scenama kad je nemoćna i tužna je odlična. Da me je neko pitao pre 30-40 epizoda da l' bih voleo da koknu Noru, bez razmišljanja bih rekao da. rofl

Bukvalno sam iste reči koristio u vreme premijernog emitovanja. smile2

Meni je bilo hit ono Lucijino izbacivanje Rebece na ulicu, par puta je izbaci i zatvori kapiju, al' Rebeca se ne da, otvara kapiju i opet ulazi u dvorište.

A meni je tu tako falila šamarčina izmedju Lucie i Rebece. To se čekalo od početka serije a a kraju do toga nije došlo.

Poslednje epizode su odlične. Skroz u Noinom stilu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by Stef on 02.08.15 14:36

@aura wrote:Odusevices se i poslednjim epkama.
Ne sumnjam, Blanco-Peña imaju sjajne završnice. naklon
@Miloš92 wrote:A generalno glavne junakinje do kraja serije ostanu bez većeg dela porodice.
To sam baš primetio kad sam gledao Manantial. Kad smo već kod toga, Lucreciji u MP nije ostao niko živ od familije. Definitivno najnapaćenija glavna junakinja u njihovim serijama.
@Miloš92 wrote:Meni je samo žao što su ubacili onaj deo kada mu otima lekove.
Dobro, moglo se i bez toga, ali je scena sa tim dodatkom bila moćnaija. naklon
@Miloš92 wrote:Bukvalno sam iste reči koristio u vreme premijernog emitovanja.
Stvarno? smile2 lol1
@Miloš92 wrote:A meni je tu tako falila šamarčina izmedju Lucie i Rebece. To se čekalo od početka serije a a kraju do toga nije došlo.
Pa čekaj, zar je nije Lucia zavrljačila kad je saznala za Rebecino lažno predstavljanje i sve ono sa Marcelom? cesces

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.08.15 14:46

Ja se ne sećam tog šamara. Znam da se i na uniju pisalo o tome kako je falilo šamaranje izmedju njih dve. Možda je i bilo, ali ja se ne sećam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 02.08.15 15:06

Bilo je čak 2 šamara tokom serije, sad videh. rofl Jednom kad je Lucia saznala za Marcelovog brata, drugi put kad je saznala da je Marcelo bio u pravu za Alonsovu smrt.

Evo dokaznog materijala:

Prvi mi je bolji, zbog instrumentala u pozadini. mrgreen naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.08.15 15:09

Zaboravio sam na to. Ja sam bio ubedjen da nije bilo šamaranja izmedu njih dve. Svejedno u onoj sceni kad je izbacuje je falilo šamaranje, al ono pravo, bum-tras. rofl Ova dva su bila slaba. smile2 Kad je mogla sa budućom svekrvom da se šamara prilikom prvog susrete, mogla je malo više i sa tetkom. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 44 of 46 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45, 46  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics