EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El color de la pasión

Page 45 of 46 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El color de la pasión

Post by Stef on 02.08.15 15:15

Pa dobro sad, svekrva je svekrva, tetka je tetka. mrgreen

Logično da bi svekrvi uzvratila da je ošamari iz čista mira. rofl Možda bi i Rebeci, al' je ova nije šamarala bzvz ko ova krava.

Posting Freak

Poruka : 6123
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.08.15 15:24

Ma šalim se ja malo. smile2

To šamaranje svekrve i snajke je neizbežno za Blanco-Pena serije. Šamarale su se Afonsina i Margarita, Lucrecia i Justina, onda Elisa i Alfonsina (mada nisi oni radili ADP ali bilo je toga i u njihovom originalu). Ali ovde su prevazišli sami sebe, prvi susret njih dve pa šamaranje.

Možda bi i Rebeci, al' je ova nije šamarala bzvz ko ova krava.

Mene je Rebeca u startu kupila što nije od početka mrzela Luciu. Znala je da stane i na njenu stranu, da obuzda Noru kad nije u pravu. Posle se prosto uplela u laži, želju da zaštiti svoju ćerku, pa je pravila neke greške. Definitivno jedna od mojih omiljenih villana.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10337

Back to top Go down

Post by Stef on 02.08.15 15:29

A, to da. smile2 Meni je baš fora to šamaranje snajke i svekrve u njihovim serijama, taman posla to da zafali. rofl

Doduše, jedino je falilo u LDP, i to zato što je svekrva odapela još u prošlosti. mrgreen

Rebeca naklon Odličan lik, jedna od najboljih telenovela villana. Da ne spominjem kako Ramirezica razvaljuje. naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 04.08.15 5:40

Završih sa serijom. cry

Finale je bilo dobro, ništa wow, ali gledljivo.

Rebecino i Norino samoubistvo je bilo odlično, pogotovo Norino. naklon Sviđa mi se što su tako uradili da se na neki način istorija ponavlja. Jedino što mi se nije svidelo je kako je to snimljeno. Rebecino ajde i nekako, al' Norino facepalm Još onaj kadar kad je pala na pod facepalm Užas, nisam verovao da će nakon odlično napravljenog Adrianinog pada da naprave onakvo nešto. A scena je bila baš moćna sa onom olujom, i oni zaseru sa padom.

I Nore i Rebece mi je bilo žao na kraju. cry Šta reći, Ramirez je razvalila. naklon naklon naklon Postao sam njen fan nakon ove telenovele, nadam se da će uskoro snimati nešto vredno gledanja. Ximena ima potencijala, samo da sredi onaj glas. rofl

Jadna Lucia, nije mi jasno kako nije doživela nervni slom nakon svega onoga. U par dana joj se pred očima ubiše sestra, tetka, nestao Marcelo, pa i onaj raskid sa njim. Btw, totalno mi je nejasno što je baš nakon Norine smrti odlučio da je ostavi. huh Baš kad joj je bio najpotrebniji, on je ostavi. facepalm

Magdalena me naživcirala na Norinoj sahrani. wall Da l' je moguće da ni suzu nije pustila?! Umre joj sestričina, a ona se ponaša ko da joj crko televizor. facepalm Isto i kad se Nora ubila, ona stoji 5 minuta i gleda u sestru, i ne ode nju da uteši, nego juriš kod Lucije. roll Valjda je računala da će Mario da je uteši, ipak su oni davni poznanici. glare

Nije mi jasno ono oko Amadora, šta je on uopšte radio sa onim kombijem, kako je uzeo ključeve od fabrike? huh Je l' to neko ispao glup, pa zaboravio ključeve u kombiju, i pored svega da zatvori prozor na vratima?

Vinicio i on završili u istoj ćeliji. zubo Šteta što nisu prikazali kako ga muče u zatvoru, falila je jedna takva scena. mrgreen Pao sam kad je Brigida došla kod njega u posetu i rekla mu da planira deonice da da Marcelu, ovaj se ceri ko nezdrav, a ona ga gleda kao da je pao sa Marsa. naklon rofl Meni je ovaj glumac što ga je glumio bio odličan, baš mu je uloga legla ko budali šamar. roofl

Ima nešto što mi nije jasno..... U onoj sceni kad se Rebeca upuca, Lucija kaže kako joj je Nora sestra, a Rebeca kaže da nije. huh Pa još i Lucia kaže, "nema veze, za mene će biti". Pa kako joj nije sestra, Nora joj je sestra od tetke. lol1

Isto mi nije jasno to sa akcijama. Odakle Amadoru akcije kad je Alonso podelio akcije fabrike na 40%:40%:10%:10%? Valjda je Amadorove akcije dao Nazariju. zbun I posle je bila priča da je Amador u fabrici samo zbog Rebece, jer ga je postavila na rukovodeći položaj jer zna posao oko keramike. nezna

Svidelo mi se što se Milagros pokajala i što je pomirila Marcela i Luciju. thumbup Iako je bila pregrozna čitavu seriju, a i Rojo je bila preočajna. Ajde da je njeno preglumljavanje bilo gledljivo kao kod Castro, recimo, al' ovo što je ona radila, bilo je grozno. ninja Kao da je zaboravila da glumi. mellow Kad se samo setim kakva je bila u starijim serijama..... Ovo njeno izdanje u ECDLP nije ni vredno pomena.

I nigde ne vidim taj netipičan kraj za seriju. rofl Al' dobro, to su Mexicanci, pa ću da zažmurim. mrgreen lol1

Da su prvo stavili scenu kad Lucia stoji ispred kuće, pa ono na fontani sa Marcelom, i onda na kraju bude scena sa Norom i Rebecom kao duhovima u "ukletoj kući", i tad zalepe FIN, e to bi bilo super, i već bi zaličilo na nekakav netipičan kraj. Ova obrnuta varijanta mi se i nije svidela, previše tipično. Ali ajde, da ne zakeram previše.

Sve u svemu, divna serija. aw Blanco-Peña su primer sjajnih scenarista koji znaju da održe priču zanimljivom od prve do poslednje epizode. Ovako dobru Televisinu telenovelu od MP nisam gledao. Sa nestrpljenjem se čeka nova Blanco-Peña telenovela (najiskrenije se nadam da će se Carla baš sa njima vratiti uskoro u horario estelar), a do tada ću najverovatnije reprizirati MP.

Muzika izvrsna, scenario, gluma i produkcija takođe (na pojedine propuste ću zažmuriti), svaka čast kompletnoj ekipi koja je radila na seriji, odradili su odličan posao. naklon

Ocena - čista desetka. aw ziveli

Kao zamenu za ECDLP planiram Impostoru, ali mislim da neće biti dovoljno dobra zamena za ECDLP.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 02.07.16 22:55

Pogledao sam skoro prvih 5 epizoda.i jako mi se svidjelo.Znam sve sta ce se desavati.I jedva cekam da vidim scene sa Norom i Claudiu kao villanu.Cuo sam da je savrsena bila.

Aleksandarleo
New member
New member

Poruka : 21

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.08.16 0:28

Od 6. septembra u 22h na Univisionu. Konačno im je stigla. plez

Moderator

Poruka : 8061

Back to top Go down

Post by FanSte on 23.08.16 0:33

Fracaso ala 3VA, Yago, Hotel... roofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 22

Back to top Go down

Post by MStefan on 23.08.16 0:33

Ne znam šta su čekali. Jedna od retko dobrih stvari iz Televise u poslednjih nekoliko godina... naklon

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2057

Back to top Go down

Post by Sasha on 05.09.16 22:27

Od sutra (6. septembra) na Univision
PROMO

Spoiler:

Prva epizoda je u trajanju od 2 sata
Sasha