EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Simplemente María

Page 34 of 37 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Simplemente María

Post by kristinkv86 on 30.04.16 12:36

Odmah da kazem da telenovelu nisam pratila, dakle nemam veze sa njom, pa ne mogu ni da je komentarisem, ali mi se pesma "Simplemente tu" Kristijana Kastra toliko svidja, da to nije normalno. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3229

Back to top Go down

Post by Eiza on 01.05.16 1:32

Jest, Kristina, pjesma je jedna od najljepših ikadaaa wub

Jao sutra finale... Gledamo li ga? popcorn Moglo bi se to vrlo lako uživo pogledati, počinje u 00:30 h, zbog La Voz México, finale počinje čak u 17:30 h, po lokalnom vremenu.

Odličan je završetak ove zadnje epizode, baš su ostavili prostora za puuuno neizvjesnosti u finalu. Super je ovo ako želiš opet vidjeti malu, morat ćeš učiniti točno ono što ti ja kažem, i - kraj epizode. wow

Neovisno o tome što će se dogoditi u finalu i kakav će joj biti kraj, meni su Arleth Terán i njezina 'Vanessa' već opravdali taj neki posebni zvjezdani status, kojeg je stekla Gabriela Goldsmith u Ruffinoj Mariji. naklon aw Dok recimo onu žalost od Barrosice u AQNMD nema smisla ni komentirati. facepalm

Još 23 sata do finala. jupi Odavno mi nije bilo ovako teško što jedna telenovela završava. cry

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.05.16 10:15

@Eiza wrote:Jao sutra finale... Gledamo li ga? popcorn Moglo bi se to vrlo lako uživo pogledati, počinje u 00:30 h, zbog La Voz México, finale počinje čak u 17:30 h, po lokalnom vremenu.

Ja ne pamtim kad sam poslednji put nešto njihovo gledao uživo, ali mislim se da večeras odgledam, i to samo zbog Vanesse. smile2

Moderator

Poruka : 7944

Back to top Go down

Post by Eiza on 01.05.16 15:35

Zaboravih vas upitati, jeste prepoznali Soniju, prvu Cristobalovu suprugu, sada kao dueñu de la vecindad (btw, ova vecindad mi se odnekle čini poznata)? rofl

I ona mrzi Mariju, sada ako je Vanessa dovede i ova je prepozna... wow Ako se udruže njih dvije protiv Marije... Woooo naklon Jedva čekam! jupi

@Ángel wrote:Ja ne pamtim kad sam poslednji put nešto njihovo gledao uživo, ali mislim se da večeras odgledam, i to samo zbog Vanesse. smile2

Sjećam se da smo zajedno gledali finale Lo Imperdonable, pa kad sam ja komentirala ono velikim slovima Productor ejecutivo Salvador Mejia Alejandre, ti si napisao da on to stavlja na svaku odjavnu špicu finalne epizode. roofl

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.05.16 16:13

E jeste, Imperdonable. A ne znam uopšte ni zašto sam to gledao en vivio kad seriju nisam pratio. Debil. rofl

I meni je vecindad poznata, al njima uglavnom svi ti barriji tako izgledaju pa ne bi baš bilo pametno trošiti vreme na mozganje gde je ovaj bio. roofl

Zaboravio sam prokomentarisati kako mi je žao da Ruffo nije imala bar neki spešl momenat na početku serije, ili bar sad na kraju. Jer je to ipak jedan od poznatijih trenutaka telenovela istorije. mrgreen

Moderator

Back to top Go down

Post by Eiza on 02.05.16 0:57

Ok je zasad.

Pokušaj ubojstva strujom naklon I riješila se onog starog naklon

Dojam odmah bolji dočim nema onih muertosa de hambre. Samo je Ana Martin bila nakratko. Govori Tavo: Tranquilizate vieja, te va a dar algo, a ja u sebi: Kobogda! lol1 Osjećam da će ih biti pun kofer u onom tamo zadnjem dijelu. Samo neka drže Vanessu do zadnjih trenutaka, kao što su Virginiju u LI.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 02.05.16 1:06

@Eiza wrote:Pokušaj ubojstva strujom naklon I riješila se onog starog naklon

Bog rofl mada je nekako bilo na brzinu. Bolje da su još malo mučili jedno drugo. cool

Moderator

Back to top Go down

Post by Eiza on 02.05.16 1:13

Zbog loše kvalitete streama i mraka u tvornici, ja se moram uzdizati i gledati odozgo s vrha monitor, a on kralj nosi sunčane ćale. rofl rofl rofl

Dabogda preživio pa se vratio po nju.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 02.05.16 1:14

Jao scena kad oblači beli mantil i ulazi u bolnicu naklon naklon naklon kakva šteta što je nije našla unutra. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Eiza on 02.05.16 1:18

naklon

Trebali su malo duže držati ovo s djetetom. Ovako već sada postaje dosadno, jedino ako ona nema neki novi plan.

Kako lijepa Maria. aw

Ožiljak naklon wub

Kreće smaranje muertosa... roll

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down