EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Simplemente María

Page 37 of 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

View previous topic View next topic Go down

Re: Simplemente María

Post by Eiza on 02.05.16 17:45

Meni je ta scena malo popravila ukupni dojam, ali je bila preteška i strašna da se prikaže u 19:30 h. zbun

Stvarno, zaklaše je ko kakvo guče. Okej za Claudiju, ali mi nema logike da i Sonia završi u zatvoru samo zato što je ovu ugostila u svom vecindadu, i što joj je pričuvala dijete, za koje nije znala da je oteto. I još dođe ovoj i izbode je. Nema logike. stars

I još staviše Vanessu u ćeliju u kojoj postoje već dvije zatvorenice (Sonia i Claudia) i imaju samo dva kreveta. stars

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.05.16 14:17

Rating Nacional del ‪#‎FinalSimplementeMaría‬: 18.6 puntos. wow

Moderator

Poruka : 8383

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 04.05.16 14:21

Nije ovo lose,aa??

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 663

Back to top Go down

Post by Vlad on 04.05.16 14:30

To je veoma dobro, samo mi nije jasno zašto ne izbacuju sve rejtinge na nacionalnom nivou, kad su očigledno dostupni. Ako je razlog to što Televisa neće da se bruka, zašto onda ponekad dobijamo one rejtinge za Meksiko Siti, koji su takođe mizerni?
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.05.16 0:12

Konačno odgledao finale. Ne znam čemu kritike, meni se svidelo. Bilo je zanimljivo od početka do kraja. Kraj je očekivan. Ja tokom čitave serije navijam za Mariu i Alejandra. Cristobal u prvoj etapi nije ni ličio na glavnog glumca. Al od onog trenutka kad se Maria odjednom zaljubila u Cristobala jasno je bilo da će sa njim i ostati. Cela druga etapa je to iz epizode u epizodu potvrdjivala. Sad kad se sve sagleda i bilo bi glupo da je ostala sa Alejandrom. I ako ponavljam Ferdinanda nisam ni doživeo kao glavnog glumca. Dečko je totalno nebitan u svakom pogledu. Kada sam ga ranije gledao u sporednim ulogama bio mi je ok, al ovde prosto shvatiš da nije svako rodjen za glavnu ulogu. Ferdinando je možda i bolji glumac od Rona, ali prosto Ron ima to nešto što ovaj nema. Mada je i ROn baš propao fizički u odnosu na Italianu.

Što se Claudie tiče. Definitivno nije bila najbolji izbor za Simple Meri. U drugoj etapi je bila dobra i prelepa, ali prva etapa je bila totalni promašaj. Devojka je prosto previše prefinjena u stvarnom životu i ne može to da prikrije. Al da kažemo da je ova druga etapa izvukla situaciju. To je ona. I mora se reći da je bila mnogo bolja nego u HEFDM gde se baš gubila. Al može ona mnogo bolje od ovoga.

Arleth je pokidala. naklon I kod nje važi isto. Prva etapa očajna ali za to je više kriva adaptacija jer nije radila ništa pametno. Ali je zato u drugoj razvalila. Konačno prava pravcata villana. Odavno nije bila neka poput nje. Mada i dalje stojim iza toga da je Arleth mogla malo da smrša.

Sve u svemu ok serija. Početak jako slab, ali od trenutka kada su se aktivirali sa Karinom pred kraj prve etapa pa sad do kraja konstantno su bili dobri i zanimljivi. Još jedan dokaz da klasične priče i dalje rolaze i mogu da se gledaju, samo kada se odrade na fin način. Živo me zanima šta će Sada sledeće da izabere.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Eiza on 05.05.16 16:00

@Ángel wrote:Rating Nacional del ‪#‎FinalSimplementeMaría‬: 18.6 puntos.

Što se mene tiče, vrlo dobro zatvaranje, s obzirom na činjenično stanje kakvo je trenutno u Televisi, i s obzirom da se finale protezalo kroz tri različita termina. La Voz koji je uslijedio nakon finala, sigurno nije imao veću gledanost. Komentari su grozni, coach-ovi su katastrofa ove godine.

Quiero... Regalarte un beso... Comenzar del zero...

cry baš mi nedostaje...

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 37 of 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

View previous topic View next topic Back to top