EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi corazón es tuyo

Page 1 of 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Mi corazón es tuyo

Post by Ángel on 05.09.13 21:17

MI CORAZÓN ES TUYO

Produkcija: Televisa, 2014 — 2015.
Broj epizoda: 177

Ana Leal je mlada i vesela žena. Sanja o tome da postane poznata glumica, te da se ostvari na porodičnom polju. Radi kao igračica u noćnom klubu za muškarce. Na putu ka ostvarnju snova, sputava je dečko Džimi, koji je ujedno i njen poslovni zastupnik.

Stvari u Aninom životu naglo se komplikuju, ostaje bez kuće i svega što je imala. Očajna je i traži finansijsku pomoć direktora kluba u kome radi. No, svesna da to neće biti dovoljno, otpočinje i u potragu za dodatnim poslom.

Manjak iskustva, ali i slab stepen obrazovanja, komplikuju proces pronalaženja dobrog posla. Jednog dana, igrom slučaja, Ana stiže u vilu porodice Laskurain, ne sluteći da će upravo tu pronaći sve ono čemu neumorno teži.

Fernando Laskurain uvažen je poslodavac, skrhan zbog smrti supruge sa kojom ima sedmoro dece: Fani, Nanda, Alisiju, Sebastijana, blizance Aleksa i Giljea, te najmlađu Luz. Ti mališani postarali su se da život učine nepodnošljivim desetinama dadilja koje je su prošetale vilom porodice Laskurain. Tako na red dolazi Ana i postaje njihova nova dadilja.

Kada Ana upozna Fernanda, različitih naravi i suprotstavljenih stavova, među njima počinju da sevaju varnice. Od prvog susreta, Ana uspeva da ostvari i jaku povezanost sa malom Luz, kojoj će pomoći da progovori. S druge strane, ostali mališani ne prezaju ni od čega, ne bi li je doveli do ludila i tako naveli da što pre uruči otkaz.

Međutim, Ana se ne predaje tako lako i uspešno prevazilazi sve prepreke i izazove koji se pred njom nalaze. Saoseća se sa decom u bolu koji su pretrpeli zbog gubitka majke i s ljubavlju, osmehom i kroz mnoštvo zabavnih igara, uspeva da vrati osmeh na njihova lica. Na putu ka Fernandovom srcu, prepreke su mnogo veće. Ana će morati da savlada Isabelu, prefinjenu, ali nadmenu ženu, koju majka nagovara da se uda za bogatog Fernanda.

I dok razum govori Fernandu da je Isabela najbolji izbor za ozbiljnu vezu, srce počinje da kuca za Anom i prema njoj počinje da oseća uzavrelu strast. Ni Anin izbor neće biti lak. Ubrzo upoznaje Fernandovog mlađeg brata, Dijega, avanturistu slobodnog duha, koji je istrajan u nameri da je zavede.

Ljubav između Ane i Fernanda je neizbežna, ali moraće da bude i dovoljno jaka, kako bi prevazišla sve zaplete koje je sudbina pažljivo pripremila...

Uloge:

Silvia Navarro - Ana Leal
Jorge Salinas - Fernando Lascuráin
Mayrín Villanueva - Isabela Vázquez De Castro
Pablo Montero - Diego Lascuráin
Jorge Aravena - Ángel Altamirano
Adrián Uribe - Juan "Johnny" Gutiérrez
Paulina Goto - Estefanía "Fanny" Lascuráin Diez
Carmen Salinas - Yolanda De Castro Vázquez
Fabiola Campomanes - Jennifer Rodríguez
Rafael Inclán - Nicolás Lascuráin
Polo Morín - Fernando "Nando" Lascuráin Diez
Juan Pablo Gil - León González
René Casados - Bruno Romero
Lisardo Guarinos - Enrique Basurto
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 7942

Back to top Go down

Re: Mi corazón es tuyo

Post by MStefan on 10.01.14 3:17

Juan Osorio radi na novoj telenoveli ''Ana y los siete''.

Telenovela će predstavljati adaptaciju španske serije "Ana y los 7", koja je snimana od 2002. do 2005.

Emitovanje počinje nakon završetka telenovele ''Qué pobres tan ricos''.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by Lucas on 10.01.14 12:41

Za glavnu ulogu se spominju Ninel Conde i Blanca Soto

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 26.02.14 21:37

Ivan Sanchez i Silvia Navarro se spominju kao moguci protagonisti

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Eiza on 12.03.14 20:44

Silvia Navarro je protagonistica!

Ivan Sanchez bi ipak mogao biti protagonist, jer izgleda, Osorio za Formula Espectacular sve nešto okolo-kole, tako da mnogi ne isključuju da bude.

A za oboje, Osorio prije izjavio da nema pojma odakle informacija da bi mogli biti protagonisti.

Last edited by Eiza on 12.03.14 20:45; edited 1 time in total

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.03.14 20:45

Silvia Navarro ce tumaciti glavnu zensku ulogu, a Mayrin Villanueva negativku.

Mayrin puke puke puke

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.14 21:04

Silvia je rekla da ima u planu jednu komediju, mada tada je praktično rekla da to nije za televisu.

Sve u svemu drago mi je što se vraća, mada nije morala baš sa komedijom. Al opet na bloopersima mi deluje otkačeno, tako da voleo bih da je vidim i u tom izdanju.

Što se Mayrin tiče, pa bar su je skinuli sa glavnih uloga. Mada tu neko sto posto jebe u televisi.  rofl Ona ti je nešto kao Elizabeth Gutierrez u Telemundu. Lepa, zgodna, sa groznom bojom glasa, ali sva prazna i bez trunke harizm. Al ja obe ipak mogu da gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10080

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.03.14 21:08

Lepa bas i vise nije nesto preterano (bila je u Nina amada mia), a o zgodnoci da i ne govorim. rofl 

Moderator

Back to top Go down

Post by Diablo 92 on 12.03.14 21:10

gledacu samo zbog Silvie a ova Mayrin mi neopisivo ide na zivce

Diablo 92
Junior member
Junior member

Poruka : 119

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.14 21:16

Mayrin je u MPV bila i lepa i zgodna kao i uvek. Jedino ako se nešto desilo u medjuvremenu.  rofl Ne treba zaboravti da ima 43 godine, za svoje godine odlično izgleda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10080

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics