EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi corazón es tuyo

Page 15 of 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi corazón es tuyo

Post by Miloš92 on 28.12.14 21:23

Meni su bile baš lepe ove praznične epizode. Nekako mi baš idu uz ovu seriju. Važno je da nisu bile dosadne.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10568

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.12.14 13:17

Jaoj,Milose,indijske serije nista ne moze da prevazidje. smile A serija je nenormalno gledana,pa je zato i produzavaju. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3385

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 30.12.14 16:14

Dejame en paz lol1 naklon

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3416

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.12.14 18:31

Kako je meni ova serija genijalna,u rangu "Porque el amor manda". smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3385

Back to top Go down

Post by Mariposa on 11.01.15 22:09

Dugo več nisam gledala ni jednu redovito ali ova mi je odlična.. nadam se da je uvijek takva.. a meni su Silvia i Jorge odličan par.. <3

Mariposa
New member
New member

Poruka : 16

Back to top Go down

Post by Marko on 11.01.15 23:56

Finale je zakazano za nedelju, 1. mart
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 689
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 12.02.15 13:27

Upravo gledam 153. epizodu.
Posle duzeg vremenskog perioda sam se iznervirao zbog serije smile2 necu da glupi Nando ostavi Edit zbog Himene besan ne mogu da verujem da ju je odbacio kao staru krpu cry kako je samo plakala, glumica mi je bas prirasla k srcu i jedva cekam da vidim kako ce se odvijati njen lik. Samo se nadam da joj se ovde ne zavrsava ucesce u seriji. Voleo bih da sad ona dozivi transformaciju i da Nando zazali sto ju je ostavio besan Fernando je napokon saznao da je Ana radila u baru cool dosadni su, a osecam da ce tek sad da budu dosadni, s obzirom da su raskinuli bonk Isabelin plan je uspeo raspa e, da ne svidja mi se sto je Jolanda resila da postane santa madre annoyed sve u svemu, jos malo pa kraj ako je finale zakazano za prvi mart egyptian
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.02.15 20:20

aaa sledece nedelje se Edit vraca *_*
sa kojom tetovazom visak i sa novim izgledom lol2 ja ne znam sta je ovima iz Televise, umesto da je srede malo vise, oni je unakazuju sve vise i vise, a tako ima lepu facu aw stvarno joj je ruzna ova ljubicasta boja kose. Samo kakvu je facu slozio Nando kad ju je ugledao jupi uopste mi se ne svidja sto je Fani otkacila Lenjina i vratila se Leonu ranting Fernando i Ana su se napokon vencali. Ocekivao sam sou od svadbe, medjutim, uopste nije bilo zanimljivo, cak su i one Isabeline smicalice bile debilne yuck jos samo pet epizoda, finalna dvocasovna u nedelju i cao egyptian

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.02.15 20:52

Beatriz Ranero (Edit) je skoro dala intervju za CEA-u. Imaš to na yt ako želiš da pogledaš. Odličan je intervju, na kraju su se i ona i voditeljka rasplakale. Dotakle su se upravo i teme njenog izgleda. Beatriz je na to rekla da je trebalo da promeni look još onda kad je prevarila Nanda sa novim izgledom, ali da to nije naišlo na dobar prijem kod publike jer Editi zanimljivom čini upravo taj njen čudan look. U fazonu Edit čine ta njena frizura, tetovaže... Kada bi izgledala "obično" bila bi još samo jedna u nizu. Do tog zaključka su došli Osorio i ona i odlučili da ostave Edit onakva kakva je.

Što se Fany i Leona tiče, ovaj splet dogadjaja je očekivan. Ipak su oni pareja juvenil. Mada ja lično smatram da su nekako ohladili to nijihovu priču i da je Fany bez problema mogla da ostane sa Leninom.

Inače ja sam skroz zaboravio da im je ovo poslednja nedelja. rofl I red je da privode kraju, već neko vreme nije to to. Prosto su klinci ostali bez ideja. rofl Al svakako ovo mi ostaje najbolja televisina komedija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10568

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.02.15 22:03

mnogo ti hvala sto si mi rekao za intervju smile evo upravo sam ga odgledao smile ne mogu da verujem da joj je lik bio napisan samo za dve epizode wow bas mi je drago sto je ostala u telenoveli, sto joj je lik bukvalno ubacen, sto znaci da njen lik nije postojao u originalnoj verziji. Meni je ona prelepa, pretalentovana, zaista jedno prijatno iznenadjenje. Nadam se da ce uskoro poceti da snima neku telenovelu, zaista to zasluzuje smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics