EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi corazón es tuyo

Page 16 of 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi corazón es tuyo

Post by -MILOS- on 02.03.15 12:18

dodje i taj dan smile2
Malo pre se sokirao kad sam video da na mundolatino ima tri epizode 176. koja je skoro pa rekapitulacija onog pocetnog dela telenovele, od toga kako je Estefanija umrla do toga kako je Ana pocela da radi kao dadilja. Ne znam cemu je ta epizoda bila emitovana, nije imala nikakvu svrhu. Odgledao sam i koncert koji me je odusevio ne bas toliko svojim sadrzajem vec brojem ljudi koji su bili na njemu, vidi se da je MCET zaista doziveo veliki uspeh u Meksiku. Na kraju i finalna epizoda koja je bila onako, ne bas tako zabavna, ali dobro. Skoro cela epizoda se svodila na to kako se Ana poradja, radja koliko sam ja razumeo bliznakijnje, onda nakon tog dogadjaja, Isabela otima na krstenju bliznakinja njihovog psa Sietea... pa onda spasvanja psa koje je bilo smesno smile2 i na kraju kraj smile2 Ziasta drugaciji kraj od kojeg smo svi navikli da zlikovce vidimo mrtve/u zatvoru/bolesne na ivici siromastva smile2 meni se Isabelin kraj ziasta dopao mrgreen zavrsila je kao zla vestica u bajkama aplauz debela, sama i na ivici bedinje gde treba da radi da bi prezivela lol2 ziasta su je super sredili onako debelu wow bas sam se iznenadio kada sam je video, zaista maskeri su odradili odlican posao naklon Edit i Himena su sutnule Nanda iako su obe zaljubljene u njega naklon to mi se posebno dopalo mrgreen Ana i Fernando su se ocekivano vencali, Dzoni i Dzenifer su usvojili bebu, Jolanda je ostala u starackom domu gde se profinila i postala dobrica, Fani i Leon su se verili puke ipak je ostala sa njim na kraju zzzzz realno zabavili su me dobrim delom, da je telenovela trajala 120 epizoda mislim da bi to bilo i sasvim nego dovoljno, ovim produzavanjem su malo smorili. Konacna ocena neka bude 7,5/10 smile e, da ne bih voleo da se ovo emituje na Prvoj ili nekoj drugoj nasoj televiziji zato sto verujem da bi prosli i gore od La Gate plez cekam jos da izadje za download alternativni kraj i da se pozdravim sa televisinim komedijama za jedno dobro vreme rofl
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3196

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.03.15 22:28

Odgledao finale. Nije mi se preterano svidelo, nekako se ništa vredno pomena nije desilo.

Isabelin kraj je drugačiji što je za pohvalu. Al realno gledano nije ona ni bila neka nevidjena villana. Najludja je bila kad gleda u kameru i priča sama sa sobom.

Tokom čitave serije definitivno najbolji su bili Silvia i klinci. Salinas jeste dobar glumac, al prosto mu je lik bio porpilično jednostavan.

Za razliku od NDMC ovde mi je Goto bila super. Na početku sam od Fanny očekivao klasičnu razmaženu klinku, a na kraju je ispala odličan lik.

Jesu malo u poslednje vreme smorili, prosto je bilo previše epzoda i ostali su bez ideja i fora. Al ipak su ostali moja omiljena televisina komedija.

Sve u svemu meni je serija bila super. Neka moja ocena bude 9/10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 03.03.15 2:00

Ovo bih jako volio da pogledam, po trejleru, a i po onom malo što sam gledao na početku, zaista mi se čini da je dobra serija. Nadam se da će je Prva uzeti i da će krenuti nakon Mačke iili Monserat.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by MysteriousGirl92 on 05.03.15 15:17

Isabelin kraj je drugačiji što je za pohvalu. Al realno gledano nije ona ni bila neka nevidjena villana. Najludja je bila kad gleda u kameru i priča sama sa sobom.

Meni je zao Isabele  sad  ali sa druge strane dobro je to sto je drugaciji kraj. Napokon villano/a nije zavrsio/a u zatvoru ili nije ubijen/a.

MysteriousGirl92
New member
New member

Poruka : 28

Back to top Go down

Post by alondra on 06.04.15 20:04

@-MILOS- wrote:
jedino vredno gledanja po meni od svih aktuelnih telenovela iz Televise thumbup
kad budem gledao premijerne epizode postavicu koji komentar a za sada cu samo reci da su mi suze krenule kada je Alisija otisla na sastanak na slepo sa Pablom a ovaj joj rekao da je postavio laznu sliku na drustvenoj mrezi gde ga je Alisija pitala koje bio decko sa slike a on odgovara "es un modelo de Serbia" aplauz naklon rofl

Taj deo epizode (92 epizoda) su danas prenosili na slovenskom programu POP TV i stvarno je bio jako smiješan, a i Srbija je na neki način izreklamirana preko te telenovele smile . U Sloveniji je telenovela jako gledana zato prenose po 2 epizode dnevno. smile
alondra
New member
New member

Poruka : 17

Back to top Go down

Post by Ángel on 25.08.15 2:50

Ja sam puko, cekajuci Lichitu danas odgledao sam prvih 10 epizoda rofl odlicna serija! wow

Moderator

Poruka : 7942

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.08.15 3:07

Vidi se da je kriza sa telenovelama. Angel gleda Aztecu, onda gleda televisine komedije... rofl rofl rofl 

Meni je ovo najbolja televisina komedija ikada. Klinci su genijalni. naklon Silvia je imala dobrih uloga, ali je ovo možda uloga njene karijere. Teško će se otarasiti ovog lika.

Uživaj u seriji. Sve do pred kraj (možda nekih 20-ak epizoda) je odlična i zanimljiva, na kraju su malo smorili. Nisu više imali ideja i vrteli su u krug.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 25.08.15 3:15

Pa nisam nesto preterano odusevljen klincima, ali su bolji od dosadasnjih.

Prica mi je odlicna, a Silvia naklon Salinas i Montero su mi isto dobri, njih dvojica su mi uvek i svuda bili korektni.

Moderator

Poruka : 7942

Back to top Go down

Post by Marido98 on 25.08.15 3:30

Gledao sam i ja prvih 10 epizoda dok isla premijerno, al onda sam prestao u nadi da ce ici na Prvoj a nista od toga, mozda i ja krenem ovih dana smile2

Senior member

Poruka : 828
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.08.15 3:59

Klinci su iz epizode u epizodu sve bolji. Al meni su omiljeni bili mala Luz i par de dos (blizanci). Šta će sve oni da rade. rofl

Fanny je isto odličan lik. Uopšte je nisam zamišljao takvu.

Al najvažnije od svega je da nisu dosadni. Vidi se da je rimejk španske serije jer u svakoj epizodi ima nekih novih dešavanja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics