EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi corazón es tuyo

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi corazón es tuyo

Post by Ángel on 29.09.15 22:51

Evo me na 34. epizodi aplauz

Jennifer je na operaciji, Diego je već krenuo na Anu i ukrao joj poljubac roofl preslatki su mi njih dvoje zajedno aw on je već i otkrio da radi u baru a i nekako su mi sličniji, oboje blesavi lol1 dok je Fernando sav ozbiljan.

Fanny i Leona preskačem jer su mi ogavni, oboje, ne zna se ko mi je odvratniji od njih dvoje puke i onog malog što se loži da pleše. puke puke puke

Isabela, odnosno Ćabelita rofl rofl rofl uveliko sprema svoje venčanje sa Fernandom i bori se sa Yolandom mrgreen nisam nikad verovao da ću ovo reći, ali baba Salinas mi je ovde super, mada je to sigurno do lika, ne do nje kao pojave niti njenih glumačkih sposobnosti. ziveli

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.09.15 23:26

preslatki su mi njih dvoje zajedno

Ja sam navijao za njih dvoje. Silvia je imala mnogo bolju hemiju sa Monterom.

Salinas je ovde bila hodajući cirkus. rofl Dokaz da i Carmen Salinas sa dobrim likom može biti zanimljiva. I ovde i u PEAM je bila ok.

Ja sam Fanny baš voleo. Posle kad je odvoje od Leona biće zanimljiva, njih dvoje jesu bili malo patetični, ali ona kao lik za sebe mi je bila super. A i Goto je baš lepa i simpatična.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10717

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.10.15 23:43

Je l' to ona Nandova pozitivna?! Pa koliko ona ima godina?! shock ninja

Još jedno pitanje, je l' ovo iza Montera na posteru ona droljasta Kendra iz AV?! rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.10.15 0:00

Misliš na Edit? Onu crnu čupavu sa tetovažama? Ili na onu njegovu prvu devojku valjda se Ximena zvala? Ne znam šta tačno pitaš. Ako misliš na HIV ne sećam se da je neka radila testove, ali uglavnom i ako jeste ni jedna nema HIV. Ximena je samo bipolarna. Ne znam do kog si dela stigao pa ne bih da ti nešto otkrijem.

Nije ovo Marjorie. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 11.10.15 0:06

Da, Ximena, da, pričala je to bipolar, ali me posle zbunilo kad je rekla Nandu da je toxica i da može da ga zarazi... Ne razumem uopšte o čemu priča. stars Tačno sam na tom delu, 42. epizoda. smile

Marjorie ista, original. cool

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.10.15 0:14

Iskreno ne sećam se. Ona je bila sa Nandom, pa se pojavila Edit (ne znam da li si stigao do tog dela jer se ne sećam u kojim se epizodama pojavila), onda je taj deo kad je ova bipolarna, pa ide da se leči, pa se kasnije vraća... Al ne sećam se da je imala neku zaraznu bolest. Iskreno ne znam ni šta je bilo sa Ximenom na kraju. rofl

Kako ti se čine?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 11.10.15 0:16

Nije se još pojavila ta Edit. Pojavio se Lisardo. S nekom pregroznom farbom na glavi. shock ninja facepalm rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.10.15 0:27

Llsardo je ovde što bi Fanny rekla x que va desues de la z. On mi je bio jedina mana serije to sam pričao dok sam gledao. Serija je nekako lagana i takav negativac im nije trebao. Mayrin je bila komična villana koja je išla uz ovakvu priču i likove, a posle je i ona upravo zbgo Lisardovog lika imala neke glupe momente koji nisu išli iz lik. Što se mene tiče moglo je proći i bez Lisarda.

Edith se prvo pojavila kao Leonova komšinica, nešto je napala Fanny kada je ova odlazila u barrio. I ako je to bilo sumnjam da si pridao značaj tome i zapamtio je. Ona je i trebalo da bude samo epizodna uloga. Al kasnije se pojavila ponovo kada je Fanny krenula na novi faks i bila je super. Publika je baš volela pa je ostala do kraja serije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 11.10.15 0:29

Ne sećam se, Fani i ovog njenog seljobera uglavnom motam. puke I onog Aninog dečka sa početka serije. I malog što pleše. To su mi najgori i najdosadniji likovi. Ostali su mi svi ok.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.10.15 0:33

Ja sam baš voleo Fanny ne znam što nju vrtiš. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down