EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amores con trampa

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amores con trampa

Post by MStefan on 26.10.14 12:33

Nisam gledao to, ali Larrosa iz perioda ''Amigas y rivales'' i ''Las vias del amor'' svakako je normalniji od telenovela koje radi poslednjih godina.
Samo ne razumem zašto mu još uvek daju dobre termine posle dva ogromna neuspeha u 21h i 20h... Valjda zato što je HQEDNS (2009-2010) išla preko 200 epizoda i bila ogroman exito u Meksiku facepalm

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2060

Back to top Go down

Post by zzz369 on 26.10.14 13:46

Zato što je trenutno najstariji Televisin producent koji tamo radi od 1959 i očito ima puno utjecaja iako se nerijetko meksikanci žale na njegove telenovele. Skoro svaka njegova telenovela proglašena je kod publike fracasom iz ovog ili onog razloga. Vrlo je ekstreman, desi mu se da napravi jednu jako dobru telenovelu, a onda jednu ili više nepodnošljivu za gledanje itd. Prije svaka njegova telenovela koja nije bila teen prikazivana je cijela ili dijelom u 9, a sad ove komične u 8 i, bez brige, nitko ga neće kao ni Mejiju maknut iz tih termina.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Marko on 27.10.14 23:25

Itatí Cantoral, Eduardo Yáñez i Ernesto Laguardia su glavni ljubavni trougao!
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 689
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Stefan on 27.10.14 23:29

rofl rofl rofl rofl rofl

Pa ne znam ko je od koga gori. naklon Mada Janjez je dobar glumac, samo što su mu davali retardirane uloge (Janjez u La Verdad Oculta i Janjez u ostalim izdanjima - nebo i zemlja).

Mada i da su dobri glumci, nisu nimalo atraktivni, ne mislim samo fizički, nego svi su mi harizma 0, nijedno od njih nema ono nešto što bi me privuklo da gledam seriju.

Naravno, kad uzmem u obzir ko je producent, ne verujem da bih gledao ni da stave malog Peničea za glavnog. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2922
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.10.14 0:40

Janjez u La Verdad Oculta i Janjez u ostalim izdanjima - nebo i zemlja

Apsolutno se slažem. Šta više meni je on i u AV bio sasvm korektan.

Na Itati sam skroz ravnodušan. Nije da ne mogu da je gledam. U LVDB mi je bila podnošljiva.

Larrosa je poslednji exito imao upravo sa njom, tako da donekle razumem njegovu želju da ponove saradjuju.

Sa tim komedijama se nikada ne zna. Razna smeća su znala biti veliki exito. HQEDNS je prva od koje niko nije očekivao da će biti exito. Larrosa je žešće posrnuo kao producent, ali kao što sam rekao nije to toliko bitno kod komedija. Ova serija je taj seljački fazon koji meksikanci vole. Mada radnja je donekle slična QPTR, u smisli da imamo bogataše i seljake na suprostavljenim stranama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10612

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.10.14 3:08

Glavni trio su sastavili da ni za pare ne bih gledao ovu seriju. Samo neka Larrosa gura. ziveli

Moderator

Poruka : 8170

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.10.14 21:26

Premijera je zakazana za 2. mart 2015. godine.

Moderator

Poruka : 8170

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.11.14 0:33

Lorena Rojas je bila na kastingu za glavnu ulogu. U opticaju za tu ulogu je bila i Alicia Machado koja se jednostavno nije pojavila na kastingu, tako da su najveće šanse da će Lorena dobiti ulogu. Ona bi bila par sa Yanezom. Njih dvoje bi bili ova porodica sa sela.

Itati i Laguardia će biti porodica iz grada, odnosno negativci. Itati kao villana, znači cirkus u najavi. rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.11.14 0:30

Lorena Rojas izgleda ipak neće biti deo ekipe. Navodno produkcija nije spremna da rizikuje, jer se poslednjih dana ponovo pokrenula priča o njenom raku. Njena sestra Mayra Rojas je izjavila da je ovaj put rak metastazirao na želudac. Stvarno mi je žao te žene, veliki je borac i nadam se da će se i po treći put pobediti bolest.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.11.14 12:14

Ja navijam za nju iz petnih zila,ima cerkicu koju je usvojila prosle godine,izem li ti zivot,bre. sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3390

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics