EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Qué te perdone Dios

Page 31 of 33 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Qué te perdone Dios

Post by Vlad on 09.07.15 15:58

Baš cirkus rofl Ali da, super je odrađeno, kad se uporedi s drugim skorašnjim telenovelama
Spoiler:
(QA, ECDLP)
- odlično je.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Eiza on 09.07.15 21:09

Što se tiče padova(Diana, Helena), vidi se da je Nesma nova televisina miljenica. QTPD obiluje odlično odrađenim scenama nesreća i slično(dok primjerice Moreno koristi svoje nadaleko poznate specijalne efekte da razbije staklo u javnom wc-u...  rofl ). Pogledajte ovu:

Osobno, APUA i QTPD su mi najdraže Nesmine serije. Ali neću joj oprostiti što nisu vršili egzorcizam nad Moussierkom. rofl diablo Živjela sam za to posljednjih pola godine.  rofl Stvarno se nisu u potpunosti posvetili ovoj seriji, i stvarno mi je jako žao zbog toga.  cry

Također su mi sjajni soundtrackovi(iako su par reciklirali, ali ima isto novih koji su mi naklon ), kao npr. ovaj:

Žali bože loših protagonista i još par stvari. Zuria je još i ok, ne smeta mi toliko, ali Mark je strašan. Ali inače je gluma u Nesminim serijama strašna facepalm sjetite se samo Boyerke: Queee tee paaasaaaaaaaa? facepalm Chelu i njezinu Monstserraaaaaaaaaat nećemo ni spominjati. rofl To smo već puno puta razjasnili ovdje.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.07.15 21:11

A sto je Goyri izvadio oci Altair? rofl

Moderator

Poruka : 8061

Back to top Go down

Post by Eiza on 09.07.15 21:14

Zato da joj se osveti jer je upucala Renatu(jedinu ženu koju je on ikada volio huh ), iako joj to nije bila namjera. Ona je htjela ubiti Abigail, da spriječi njezino vjenčanje s Mateom.

Kasnije je Fausto rekao svećeniku da je postao takav kakav jest, zbog ljutnje i gorčine koju je osjetio kada ga je Renata odbila.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 09.07.15 21:26

Video sam tu scenu kad kod one vode upuca Renatu, i to je super snimljeno. mrgreen

Al predebilan razlog, i jos debilnije sto joj je to uradio, i najdebilnije kako je ona takva uspela skopati bebu i juriti ravno do ivice i pasti. rofl rofl rofl Samo malo umrljana krvlju, nista vristanje, nista bolovi, nista... Ne bi me cudilo da se do kraja i pojavi jos ziva. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Eiza on 10.07.15 15:58

@Ángel wrote:Al predebilan razlog, i jos debilnije sto joj je to uradio, i najdebilnije kako je ona takva uspela skopati bebu i juriti ravno do ivice i pasti.

rofl

Dodaj još i to da ona kao ne vidi, a ovaj je u svakom trenutku može povući za ruku i spasiti, jer ne vjerujem da je jača od njega. Ali ne.  lol1

Ali još debilnije je to kako Fausto puni 3/4 seoskog groblja već 20 godina, a i dalje mu nitko ništa ne može. wow mrgreen

Na ovom kanalu imate originalne soundtrackove.

Desenfreno naklon naklon naklon
Que me perdone Dios cry
Tiempos de esperanza naklon wub

S Alexom, soundtrackovi su dobili novu dimenziju! Otro nivel! naklon naklon
Ako sam zbog ičega počela cijeniti Nesmine telenovele, onda je to zbog ovoga.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 11.07.15 19:00

Upravo odgledah poslednju epizodu... Samo jedna reč - očajno. ninja

Moderator

Back to top Go down

Post by Nathan on 11.07.15 20:39

Niti jedna serija nije imala goru epizodu, sve nešto u rzano i smućkano da je to strašno. Apsolutno negledljivo i debilno. Ovo se valjda ne bude dobro prodavalo na internacionalnom tržištu. Ja koliko-toliko bolim novele od Angelli Nesme, ali ova joj je očajna od protagonista pa na dalje.

Senior member

Poruka : 731

Back to top Go down

Post by Sasha on 12.07.15 0:31

Morao sam zbog vasih komentara da odgledam zadnju epizodu da vidim sta su to uradili... shock puke  ovo je uzas ... Ako je ovakva zadnja epizoda mogu da zamislim seriju ... Koja debilana... Kako glupo isecene scene, a tek kako je odglumljeno!
Edit:
Hahahhahaha  tek sad na kraju epizode shvatim da Ana Bertha Espín glumi majku Rebece Jones... i malo proguglam rekoh da vidim koja je razlika u godinama kad ono Rebeka za godinu dana starija od Ana Berthe smile2 smile2 rofl ... cirkus ..

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1876

Back to top Go down

Post by Lusi on 03.10.15 15:25

Jel gledao ovo neko do kraja?
Ja sam pre par meseci uzela da preletim preko epizoda, samo da vidim scene izmedju glavnih, posto su mi Carlos Manuel i MDC medju omiljenim parovima, ma koliko AMF bila krs smile2 i tad sam stigla do neke 40te epizode, i juce mi bilo dosadno i nastavila.
Ne gledam cele epizode nikako, preletim samo. Da nisam gledala AMF, i da je elenco malko bolji verovatno bih mogla ovo da gledam, ali meni je ovde kompletna ekpia uzas. Jedino mi je Tacher ok, koga inace nisam nigde gledala, ali on moze da prodje, i bas mi je zgodan ovde smile2 Sa onom bradicom i kosicom kakvog ga znam nikad mi nije privukao paznju, ali ovako mi je bas super. Zuriju necu da komentarisem jer mi je devojka skroz antipaticna, ajde gluma i nekako moze da prodje, nije toliko strasna (s ozbirom da je poredim sa Aracely koja takodje nije bila bas sjajna), nije mi vise ni toliko ruzna, ali jednostavno oje odbojna, ne znam, da su stavili neku drugu (ne znam koju jer se od mladih meni gotovo niko ne svidja xD) bili bi lep par. Ja sam mnogo volela tu pricu pa mi se valjda zato i sad ova verzija gleda.
Nego, zanima me, koliko su pratili radnju i pricu iz AMF, bar za glavni par, jesu li mnogo izmenili?

Member
Member

Poruka : 344
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 31 of 33 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics