EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Yo no creo en los hombres

Page 1 of 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

View previous topic View next topic Go down

Post by Ángel on 05.09.13 21:14

YO NO CREO EN LOS HOMBRES

Produkcija: Televisa, 2014 — 2015.
Broj epizoda: 122

Marija Dolores je siromašna devojka, koja za život zarađuje kreiranjem i šivenjem večernjih haljina, a talenat ka krojenju nasledila je od majke Esperanse. Nakon što joj ubijen otac, ona upoznaje Maksimilijana Bustamantea, poštenog advokata koji joj nudi pomoć. Uprkos tome što se na prvi pogled među njima rađaju simpatije, oni ih ignorišu jer su oboje u vezama. Maksimilijano je veren sa Maleni Santibanjez, razmaženom i hirovitom devojkom koja ga ne voli i vara ga sa svojim trenerom tenisa. Hulijan, pošteni mladić koji boluje od mišićne distrofije, zaljubljen je u Mariju Dolores i spreman da učini sve za njihovu ljubav, ali ga ona oduvek doživljavala kao brata. Ona je zaljubljena u Danijela Santibanjeza, beskrupuloznog i bogatog mladića sa kojim ulazi u vezu. On se pretvara da živi skromno, govori joj da je šofer bogataša, a u stvari je bogat i izbegava da upozna njenu skromnu porodicu. Živi sa majkom Ursulom, sestrom Melani i očuhom. Posle kratke avanture sa Danijelom, Marija ostaje trudna, a on je napušta nakon što mu ona to saopšti.

Zbog finansijskih problema porodice, Ursula predlaže Danijelu da se oženi Ivanom Duval, bogatom, ali neprivlačnom devojkom sa kojom ne može da dobije dete. Pošto sazna da ga je sve vreme varala, Maksimilijano raskida veridbu sa Maleni. Marija Dolores pokušava da nastavi život kako bi obezbedila sigurnu budućnost za svoje nerođeno dete, ali Danijel počinje da je maltretira i primorava da bude sa njim. Jedne noći pokušava da je siluje, a Hulijan želeći da je zaštiti biva ubijen. Marija Dolores optužena je za njegovu smrt i osuđena na 30 godina robije. Iako je ključni svedok koji zna da je Marija nevina, Ivana tu informaciju sakriva od policije jer smatra da joj Marija uništava brak. Devojka se porađa u zatvoru, a Danijel dokazuje da je dete njegovo i dobija pravo na starateljstvo. Beba završava u Danijelovim i Ivaninim rukama, a Maksimilijano preuzima ovaj slučaj kako bi dokazao da Marija nije počinila zločin koji joj se stavlja na teret. Kada dokaže nevinost i izađe na slobodu, Marija Dolores započinje žestoku borbu protiv oca svoga deteta. Njen cilj je da u svoje naručje vrati dete koje joj je oteto, ali i veru u život i muškarce koju je odavno izgubila.

Uloge:

Adriana Louvier - María Dolores Morales Garza
Gabriel Soto - Maximiliano Bustamante Mondragon
Azela Robinson - Josefa Cabrera
Flavio Medina - Daniel Santibáñez de la Vega
Alejandro Camacho - Claudio Bustamante
Luz María Jerez - Alma Mondragón de Bustamante
Rosa María Bianchi - Úrsula de la Vega
Macaria - Esperanza Garza Vda. de Morales
Cecilia Toussaint - Honoria Ramirez de Delgado
Juan Carlos Colombo - Fermín Delgado
Adalberto Parra - Jacinto
Sonia Franco - Ivana Duval
Pedro de Tavira - Julián Delgado Ramirez
Fabiola Guajardo - Isela Ramos Cabrera
Jorge Gallegos - Orlando
Estefania Villarreal - Doris Balbuena
Lenny de la Rosa - Ari

Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.06.14 21:58

Giselle Gonzalez priprema novu seriju. Reč je o rimejku serije "Yo no creo en los hombres."

-Danas je počeo kasting
-Početak snimanja planiran je za 1. jul, a premijera za 1. septembar u 18h.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Re: Yo no creo en los hombres

Post by Ángel on 06.06.14 22:31

Sinopsis mi se cini ok, ali koliko shvatam to ne moze biti neka mlada glumica kao glavna, zbog tih 30 godina zatvora...

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.06.14 22:35

Ovo je serija po kojoj je radjen drugi deo "Velo de novia". A kako se za glavnu ulogu spominje Ximena Navarrete, a kako je za zlu svekrvu navodno potvrdjena Blanca, kapiram da će ovde znatno smanjiti broj godina u zatvoru.

I da neka neko prepravi naziv. Pogrešio sam, pa sam napisao ne umesto en.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.06.14 22:43

Ximena *_* *_* *_* 

Ja u onom sinopsisu koji procitaj nisam prepoznao ni V od drugog dela Velo de novia. naklon rofl 

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.06.14 22:53

Pa kako nisi.  rofl Leonor ima dvoje dece Artura i Maleny. Arturo je ako se ne varam Arturo i u VDN. Dok je Raquel Maleny, samo što je tamo bila sestričina. Glavna ubija ovog lika zbog kog ide u zatvor, a onda upoznaje advokata u kog se zaljubljuje. U VDN je bilo obrnuto, prvo je upoznala advokata pa je onda onaj silovao i ona ga ubija.

Ximenu stalno spominju. Prvo kod MaPat (koja će izgleda dobiti termin od 19h nakon Castra), a sada i ovde.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.06.14 23:00

Que se yo, ta Velo de novia mi je bila takva splacina bez smisla i osnova da se nisam nesto ni trudio da pamtim radnju, secam se svih tih desavanja, ali nisam pronasao paralelu sa ovom, jednostavno me nije asociralo. wow 

Mozda najvise zbog 30 godina zatvora, pala mi je na pamet Madrastra look ali VDN jok. roofl 

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.06.14 23:02

Ali u sinopsisu ne piše koliko će godina glavna biti u zatvoru, samo da je osuđena na trideset godina. Kapiram da je taj advokat onda izbavio iz zatvora, možda je bilo neko pomilovanje ili tako nešto.  zubo Gabriela Roel je u vreme snimanja YNCELH imala tridesetak godina.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2972
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.06.14 23:22

@Stefan wrote:Kapiram da je taj advokat onda izbavio iz zatvora

La muchacha es culpada por su muerte y condenada a pasar 30 años en la carcel. Allí se jura a sí misma no volver a creer en los hombres. Después de recuperar su libertad, María conoce a Gustavo, un abogado que se enamora de ella y la hace volver a creer en el amor.

Ovde upoznaje advokata tek posto ponovo bude slobodna. zubo 
Ja sam prebacio u glavi da je ona provela tih 30 godina zatvorena, a s obzirom da mi ime glavne nije poznato, mrzelo me da guglam, pa sam pomislio da je neka starija koju kasnije nismo gledali. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.06.14 4:18

Na kastingu su bili:

Alejandro Camacho, Azela Robinson, Macaria, Flavio Medina, Rosa María Bianchi, Alejandro Speitzer y Fabiola Guajardo

Ova starija ekipa je...  naklon  naklon  naklon 

Mada ni ovi mladji nisu loši, posebno ova Fabiola.

Giselle je bar poznata po tome da okupi odlične glumce. Ne znam šta joj bi da za glavnog u otkazanoj MS izabere Rona.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics