EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Yo no creo en los hombres

Page 19 of 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Yo no creo en los hombres

Post by Miloš92 on 16.02.15 6:09

Kakvo finale... naklon naklon naklon Konačno posle ne znam koliko vremena da gledam pravo finale... naklon Trajalo je dva i po sata, ali ni trenutak nije bilo dosadno.

Ostavili su toliko toga za ovu poslednju epizodu, da su ladno mogli da imaju još nedelju dana. Ali sve je nekako normalno teklo, osim poslednjih 20-ak minuta, tu se videlo da su brzinski snimali.

Lola misli da je Max izdao i odlučuje da više ne veruje muškarcima. Zašto su ovakvu Louvier čuvali za kraj? Zašto nam nisu dali priliku da malo duže uživamo u osvetoljubivoj Loli. cry Prvo odlučuje da se osveti onima u zatvoru, zbog toga odlučuje da otkrije ko je zaista ubio Martu i saznaje da je to bila Marcia (direktorka). Onda zove Daniela i govori mu da će biti sa njim ako je izvuče iz zatvora.

Josefa i njen kraj. naklon naklon naklon Prvo su je komšije opkolile i išutirale. shock Onda je platila neke likove da otmu Monterubia, a potom istom odsekla ponos. Pitao sam se šta će sad biti sa njom. Kad ono odlazi u policiju i predaje se, prznaje sve zločine. Završava u istom zatvoru gde i Lola. Kad se realno sagleda, logičan splet dogadjaja. Ona je bila takva kakva je zbog opsesije da osveti Martinu smrt, tako da je na kraju želela da stigne do prave ubice. Čim je stigla u zatvor srela se sa Lolom. Josefa odlazi da ubije Abuelu, medjutim dok je davi Lola joj govori da je Marica prava ubica. Josefa skače na Marciu, čuvarka puca Josefi u nogu. Medjutim Josefa otima pištolj i na kraju ubija Marciu. Uglavnom Josefa je ostala u zatvoru, plus je u invalidskim kolicima, ali konačno se osvetila. Definitivno jedna od najboljih villani ikada. naklon

Claudio odlazi da preda otkup, dolazi do pucnjave, pogodjeni su i on i Max.

Lola izlazi iz zatvora. Daniel je čeka ispred, odlaze kod Ivane po ćerku. Lola dolazi kod Doris gde saznaje šta se sve u medjuvremenu desilo. Potom odlaze u kuću Santibanezovih odakle Lola izbacuje Ursulu (Daniel je sve prepisao ćerci) i preporučuje joj da živi u njenoj kući iz koje je izbacila njenu porodicu. rofl . Ursula uzima pištolj i hoće da ubije Lolu, medjutm Daniel se postavlja ispred nje i ubija njega. Za Ursulin kraj su nam ostali dužni. Kapiram da je u zatvoru, ali mogli su da nam prikažu još jednu njenu scenu. A ne ovako, njena poslednja scena je kako plače nad mrtvim Danielom. Mislim da je i ona na kraju trebalo da izvrši samoubistvo. Tako bi se svi Santibanezovi medjusobno poubijali ili izvršili samoubistvo.

Lola odlazi u bolnicu da poseti Maxa. On tu "umire".

Prolazi neko vreme. Claudio je preživeo, on dolazi po Iselu i odlazi sa njom daleko i brine se o njoj. Ona se na kraju nije probudila. To mi je baš neočekivano, ali eto drugačije nego u ostalim serijama. Baš mi je tužna ta njihova poslednja scena.

Ako se ne varam Ivana i Jerry su ostali sa njenim detetom.

Doris (Gordis) se konačno kresnula sa Orlandom. rofl On je plus zaprosio.

I poslednja scena Lola na groblju sa ćerkom. Kao treba da mislimo da je to Maxov grob, mada nam nisu prikazali čiji je. Valjda njenog oca. Na kraju se pojavljuje Max i odlaze.

Vala mogli su i lepšu poslednju scenu da snme. Serija je i ovako bila tragična još se završila na groblju.

Celokupan utisak je malo pokvarilo to što je evidentno da su zbrzali malo na kraju. Nekako mi je falilo da pojedini likovi imaju bar par sekundi prostora na kraju. Eto Clara i Leo nisu ni imali svoju poslednju zajedničku scenu. Onda Nayeli nije izašla iz zatvora, Lola se nije ni videla sa majkom (tj sigurno jeste ali nije prikazano)...

Sve u svemu odlična serija. Definitvno medju boljima u poslednje vreme. Gluma inzvaredna, produkcija takodje... naklon Giselle je uradila sjajan posao. Jedva čekam njenu novu seriju.

Šta reći za glumce. naklon naklon naklon Pa čak je i Soto pokazao da može da glumi kad hoće, odnosno kad radi sa pravom ekipom.

Od mene sve preporuke za ovu seriju.

Nek moja konačna ocena bude 10/10. Jeste prvih 40 epizoda bilo malo slabije (ali daleko od toga da je i tada bila loša), ali od 41 epizode su tako žestoko krenuli da se nisu zaustavili evo do samog kraja. Nadoknadili su sve. naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10454

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.02.15 1:24

Jesu malo zbrzali na kraju, ali nije bilo bas toliko strasno...

Sve u svemu, dobro finale, da se ne ponavljam sad prepricavanjem.

Posebno je bio dobar deo sa Josefom, i ispred barria i u zatvoru.

Steta sto Maria Dolores nije bila tokom citavog boravka u zatvoru kao sad u poslednjoj epizodi.

Prelepa scena sa Claudiom na kraju.

Posle epizode u petak sam hteo da napisem kako bi bilo idealno da ova serija zavrsi tragicno, smrcu MD ili Maxa. Jer bi na taj nacin u pravom smislu opravdala svoj naziv. Ponadao sam se da sam to i dobio u poslednjoj sceni wow ali mi je ipak drago sto se zavrsila i ovako kako se zavrsila. aplauz

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.02.15 3:30

Ma koliko voleo drugačije krajeve, ovaj put mi je drago što su glavni na kraju srećni. Lola i njena porodica su toliko tragčni likovi, njih je od početka do kraja pratila tragedija za tragedijom, da mi je ba drago da je na kraju srećna.

Jedan zanimljiv podatak, nešto o čemu se sinoć diskutovalo. Soto je tokom čitavog finala izgovorio samo jednu-dve rečenice. rofl

Steta sto Maria Dolores nije bila tokom citavog boravka u zatvoru kao sad u poslednjoj epizodi.

Stvarno šteta. Louvier je bila odlična u tim scenama. Mogli su bar nedelju dana pre finala da je izvuku iz zatvora da malo muči negativce. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.02.15 11:10

Da, Soto je bio samo onda kad su ga upucali, scena kad lezi u bolnici i na kraju u poslednjoj. rofl

Ipak na kraju nisam zadovoljan Josefinim krajem, mislim da je previse blag za sve ono sto je radila i uradila. Ali dobro, vec sam rekao da ce mi svaka kazna koju bude dobila biti malo naspram svih zlodela koje je ucinila.

Ursulina kazna je sto je ostala bez oboje dece, ali svejedno, trebalo mi je jos nesto posle one scene gde ubije sina.

Ali sve te zamerke su samo posledica snimanja poslednjeg dana. Ne znam koji im je fazon u tome, ali je izuzetno glupo. Verovatno je sve to posledica te prevelike zelje da se u javnosti ne pojave informacije i slike sa snimanja poslednjih scena. roll

Moderator

Back to top Go down

Post by Sol 92 on 17.02.15 12:48

Da li neko ima informaciju kakva je bila gledanost poslednje epizode?
Sol 92
Junior member
Junior member

Poruka : 79

Back to top Go down

Post by Franko on 17.02.15 13:21

@Sol 92 wrote:Da li neko ima informaciju kakva je bila gledanost poslednje epizode?

22,7%. smile

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100
Mi marido tiene familia - 1/100
Novo mundo - 110/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2039
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sol 92 on 17.02.15 13:44

Franko hvala na odgovoru. Ocekivala sam vecu gledanost, poslednja epizoda je stvarno bila fenomenalna.
Sol 92
Junior member
Junior member

Poruka : 79

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.02.15 14:42

Ipak na kraju nisam zadovoljan Josefinim krajem, mislim da je previse blag za sve ono sto je radila i uradila. Ali dobro, vec sam rekao da ce mi svaka kazna koju bude dobila biti malo naspram svih zlodela koje je ucinila.

Meni se njen kraj baš svideo. Sve sam očekivao osim da će se sama predati. A realno to je bio jedini način da sprovede svoju osvetu do kraja. Što bi neki rekl Marta je imala ogroman protagonico, a da je skoro nismo ni videli. Super mi je njen kraj. Ovo sa kolicima, kapiram da je kazna za ono što je uradila Iseli i ruganje Julianu kada je bio nepokretan. Al meni je nepreazidjena scena akd sva izubijana sa torbicom u ruci odlazi iz barria, al ipak uspeva da prospe otrov i bocne ove što ih izbacuju iz kuće. rofl naklon Josefa je definitivno obeležila ovu seriju. Odličan posao su uradili sa tim likom, al dobro već nakon promosa je bilo jasno da će Azela razbiti.

Ursulina kazna je sto je ostala bez oboje dece, ali svejedno, trebalo mi je jos nesto posle one scene gde ubije sina.

Pa da, prvenstveno bez Daniela kojeg je obožavala. Al opet falila je jedna scena, pa bila ona u zatvoru u ludnici...

Onaj deo sa Clarom i prostitucijom je bio krajnje nepotreban u samom finalu. Ako ga već nisu ubacili ranije nisu trebali ni na kraju. Oduzeo je veliku minutažu, bolje da su lepo zaokružili priče ostalih likova. Mada Aida je juče izjavila da je kraj namerno tako napisan jer ona ne voli da crta publici, već voli da ostavi prostora publici za maštu.

Ali sve te zamerke su samo posledica snimanja poslednjeg dana. Ne znam koji im je fazon u tome, ali je izuzetno glupo. Verovatno je sve to posledica te prevelike zelje da se u javnosti ne pojave informacije i slike sa snimanja poslednjih scena.

Ma glupost. Što bih ja rekao ne znam kako se usude na takav korak. Kao što sam rekao šta bi bilo da se nekom od bitnijih glumaca desi nešto?

22,7%

Toliko sami očekivao. To je realno kad se uzme u obzir celokupna gledanost. Serija je u poslednje vreme imala neku svoju publiku vrtela se oko 17-18, poslednje nedeje i do 20. Nije realno da su imali mnogo više. Ali su zato na internetu razbii. Ovo je definitivno jedna od komentarisanijih serija, kako od strane poznatih kritičara tako i od publike.

Sve u svemu bilo je ovo odlično finale. Konačno zanimljivo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 17.02.15 18:00

@Miloš92 wrote:Al meni je nepreazidjena scena akd sva izubijana sa torbicom u ruci odlazi iz barria

Ja sam umro na tu scenu rofl jos ona neka komsinica, Josefa, por que no te vayas? - Y tu por que no te callas? rofl rofl rofl

Tako je neka rima bila. look

Moderator

Back to top Go down

Post by Lazar on 17.02.15 20:29

Ja imam "običaj" da bez obzira da li sam gledao neku seriju ili ne, obavezno pogledam poslednju epizodu. Tako sam uradio i sa ovom serijom i moram da kažem da je dosta nekako neobična u odnosu na ostale Televisine serije u poslednje vreme. Mislim da je ovo prvi put da gl. glumica bude oslobođena iz zatvora u poslednjoj epizodi. Video sam i tu scenu i meni je bila mnogo smešna  rofl Serija mi deluje zanimljivo, počeo bih da je gledam ispočetka, ali me nekako mrzi, a takođe i nemam vremena zbog škole. Voleo bih da je puste na Prvoj kada se završe ove dve smile

Senior member

Poruka : 821

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 19 of 21 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics