EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La indomable

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La indomable

Post by Miloš92 on 07.05.15 23:25

Ja volim Lucero. smile2 Nisam njen fan ali je gotivim. Imala je kako dobrih, tako i loših izdanja. STD je definitivno nešto najgore što je uradila. Ostale serije su išle od odlične do koretne glume. Mene samo kod nje smara što je predstavljaju nekom ogromnom zvezdom, a za to nema pokrića. Trojke je jesu uzdigle, ali kad se pogledaju rejtnzi tog vremena LDA po tom pitanju uopšte nije bila ogromni exito. MDET fracaso. Alborada i STD jedva zadovoljavajući rejting. MEPS exito. Muzička karijera joj je odavno propala. Šou koji je vodila najveći fracaso u istoriji telemunda, neke emisije su imale 0.1.  A ovaj skandal sa lovom je dotukao. Al na stranu sve to, kao glumicu je volim.

A taj rat Lucero i Spanicke ce uvek trajati, odnosno rat fanova. Al moram priznati da mi je bilo mnogo smešno to što su Gaby prozivali da je LOCDA jedan dan imala 4.9, a dve godine kasnije Lucero postigne 0.1 rofl rofl rofl rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10275

Back to top Go down

Post by Hierro on 08.05.15 11:21

Meni se Prisionera mnogo svidela, bilo pucnjave, svega bas onako po mom. Ko li ce dobiti ulogu Lulu i Cobre? hmm
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1660
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.05.15 11:32

Ne bi me iznenadilo da Siachoque odigra Lulu. Bilo bi dobro gledati Lucero i Siachoque, jedan na jedan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Tores92 on 08.05.15 12:59

Catherine se vec mesecima spominje za Lulu , nego jel zna neko ko se spominje za muskog protagonistu doduse ja sam nacuo kad se Gaby Espino spominjala spominjao se i Pedro Fernandez pop

Tores92
New member
New member

Poruka : 41

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.05.15 13:56

Juan Soler se spominje za glavnu ulogu.

Gaby i Pedro se spominju za rimejk "Amor descarado"

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.05.15 14:21

Javili mi vest juce, upravo odavde, pa da se ukljucim i u ovo. smile Ja jesam fan Lusero, i moram da priznam da sam je zamisljala u nekoj originalnoj prici, ne u rimejku telenovele, u kojoj je Gabrijela Spanic vec odigrala glavnu ulogu, ali, dobro, sledovao bi joj ili rimejk, ili narko telenovela, a po meni je bolji rimejk, nego narko telenovela, ne vidim je u njima. I vrlo je gotivim, ali, moram da priznam da je sa onom emisijom "Yo soy el artista" jako lose prosla, pa bolje je neka u telenoveli, mada ja nikako da prezalim sto su je kasirali iz "Televise", kapiram da je nije napustila jer je htela tako. Napred, Lusero. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3280

Back to top Go down

Post by troyaaa203 on 08.05.15 14:33

Telemundo nikada da snimi neki original...Televisa će sad imati AMQL,jedini original,a i prošle godine samo ECDLP

troyaaa203
New member
New member

Poruka : 12

Back to top Go down

Post by Tores92 on 08.05.15 14:51

Spominje se i Miguel Varoni ,do utorka bi trebalo da znamo vise o ovome tako je barem Telemundo izjavio , pa cemo videti kako i sta , i nije tacno da Telemundo stalno snima rimejkove ...

Tores92
New member
New member

Poruka : 41

Back to top Go down

Post by Stefy on 08.05.15 22:22

Ukoliko Sjačoke bude ovde, gledam sigurno. smile2

Moderator

Poruka : 3836
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Bayron on 13.05.15 10:52

“La Indomable,” (The Indomitable) features mega-star Lucero, in her highly-anticipated return to telenovelas, as a woman rebuilding her family and her life after finding love again. Although she is capable of standing up to any challenge, she will struggle to overcome the injustices of which she will be a victim. However, the toughest battle will be against herself, when she is forced to face her own prejudices.

Administrator

Poruka : 6946
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics