EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Верни мою любовь

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Верни мою любовь

Post by Marko on 14.05.15 10:25

Natalija ima razlog da bude takva, muž joj ima dete sa drugom ženom, a i pored svega toga on upravlja sa njom kako mu je volja, prva scena kada joj naredi da ne ide na venčanje. A i sigurno ima neka priča iza nje.

Ilona koliko sam shvatio ima neke psihičke probleme zato je svi i paze, ali ona i dalje po svome. Mislim da je to sa Antoanom samo hir, ali ko zna, a i on se uvalio u bogatu porodicu pa možda i on neće od nje da ode zbog moći i položaja, mada tek je smo pogledali 1 epizodu, videćemo dalje...

Da, i ja da pohvalim prevod i trud devojaka koje rade prevod, svaka čast, sa nestrpljenjem čekam nove epizode winky
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 683
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Jelenak on 14.05.15 13:57

Tatjana se zove Ilonina majka, ne Natalija. Pa ne bih rekla baš da ima neki razlog za takvog ponašalje. I ona nije voljena od strane svog muža, Sergeja.

Evo druge epizode, uživajte. smile

Jelenak
New member
New member

Poruka : 11

Back to top Go down

Post by Marko on 14.05.15 15:19

Kristina me zbunila sa imenom, ja sam bio napisao Tatjana smile

Odgledao i drugu epizodu.
Vera tj. Olesya tako jedinstvena a tako lepa glumica wub

Vlada bilo malo samo da je otišao kod devojke. Sreo se i na mostu sa Verom, divne dijaloge imaju u seriji. thumbup

Pojavila se i Zina, Antoanova majka - lujka neka izgleda, zbog novca "prodaće" i svog sina.

Ilona opet ukrala šou, kada je rekla Antoanu "Znam da oboje nismo normalni, ali ja već imam dijagnozu, a tebi je očito nova?" rofl rofl

Vera glupača pala pod pritiskom i pristala da bude druga Antoanu.

E onda idu ključne scene epizode, Ilona rastura kancelariju i shvata ko je ljubavnica, a kada je terala sekretaricu rofl scene kada tuče Veru su dosta dobro odrađene i kako joj povređuje ruku.

I sad se jasno vidi šta mogu moćni ruku, znači Ilona pretuče Veru ali opet uspeva da je prijavi policiji za krađu, pretnje smrću itd. A na kraju epizode i Antoan završio u zatvoru. Zanimljiva serija nas čeka naklon
Marko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 14.05.15 17:27

Slazem se, Marko. smile Izvinjavam se, nije mi bila namera da te zbunjujem, konacno sam lepo poslozila i povezala likove u svojoj glavi, sta je kome ko i te stvari. smile
Upravo odgledah i ja 2. epizodu. Lepo je rekao Vlad Veri, mada su mi bile dirljive scene Antonovog i njenog ponovnog zblizavanja, kao i scena kada se Ilona pojavljuje u filharmoniji i napada Veru, ali mi je do srzi jadno da Veru niko ne uzima u zastitu, i da sama mora da se bori sa onom ludacom, koliko god da je zgresila. Sta, tatinoj cerkici niko ne sme da se suprotstavi? A ja onomad pomenuh ruske oligarhe. Predobra serija.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3346

Back to top Go down

Post by Marko on 14.05.15 20:25

Ma ništa Kristina, opušteno smile

Iako serija puca od tih tipičnih klišea, opaljena zloća, pomirenje pa još kiša počne padati, buntovni sin, strogi otac. Ali ima neku tu notu koja opušta, tih 50 minuta proleti za tren.

Pa to je upravo to niko ne sme da joj pomogne je je ćerka Sergeja Orlova - ko bi smeo, prošao bi sigurno kao Vera.

Mada mene kopka zašto je Antoan završio u zatvoru, sigurno je Ilona i njega prijavila za nešto.
Marko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Jelenak on 14.05.15 20:57

Meni je ta scena iz 2 epizode u filharmoniji premočna. Ovoj glumici koja igra Ilonu svaka čast stvarno na glumi. U prvoj gledanju serije imala sam utisak da će ubiti Veru kad je podigla violončelo, ustvari krenula je al valjda joj je došlo do mozga pa ga je onda onako jako bacila od besa i u tom trenutku niko od onih da ne priđu, iz straha jer ona je Orlova. Doduše, u sceni pre joj je drugarica lepo skrenula pažnju, on je Orlovov zet i ona će tu jedina da ispašta. Ali Vera je jako zaljubljena, samo u pogrešnog muškarca, koji je nijednog trenutka nije zaštitio. Bar u ove dve epizode do sada, a ništa bolji nije ni u narednim.

Anton je zbog
Spoiler:
preljube ali i onog posla oko prodate kancelarije, jer će ga time posle uceniti tašta da će mu majka završti u zatvoru.
Jelenak
New member
New member

Poruka : 11

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.05.15 12:44

Samo sto sam ja mislila, kada sam u sinopsisu procitala da ce Ilona da pretuce Veru, ona da angazuje kriminalce da to urade (valjda sam tako mislila zbog situacija u ostalim serijama koje gledam), a ona se sama za to pobrinula. Jos jedno iznenadjenje. I da, stvarno je ta Ilona odlicna glumica. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 16.05.15 11:24

U trećoj epizodi bogami svašta se izdešavalo.

Tatjana pokazala da nije baš tako naivna i da se ne razlikuje od svog muža. Zna onda da uceni. smile

Vera jadna opet dobila batine od Ilone i to pred policijksom stanicom blink

Sergej ima rak jetre i Antonu prepustio firmu što ovaj jedva dočekao, ne znam zašto ali mislim da će to iskoristiti za neku vrstu osvete. I Sergej pokazao svoju slabu stranu kada je pričao o Vladovoj majci (on se nije pojavio u ovoj epizodi)

Vera saznala da je trudna, Anton je ostavio facepalm

Prošlo 7 meseci, luda Ilona saznala da je Vera trudna i otišla da joj preti, ovoj pozlilo i prerano rodila dete. Ma koliko ta Ilona luda meni je u nekim trenutcima bude žao. Posebno kada se vratila i videla da je Veri pozlilo kada je skontala da je napravila grešku i kada je Anton odbio da naprave bebu.

Tatjana opet "spašava" svoju porodicu od Vere tako što joj oduzima dete, siguran sam da je tako jer je poslala onu kućnu pomoćnicu u porodilište, a Veri rekli da je devojčica mrtva. Kao da je to malo Verini roditelji doživeli saobraćajnu nesreću i na samrti su.

Vera prodala stan, prikupila pare za njihov oporavak , i odlučila da skoči ispred kamiona shock
Marko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.05.15 14:17

Sta, vec izasla 3. epizoda? smile Zasto ja nemam pojma o tome? smile Kako god, svakako cu je odgledati kasnije ili sutra. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by helenna27 on 16.05.15 16:28

Izasla sinoc treca, a danas ce i 4.epizoda. Ni televizija nam nije ravna rofl

Senior member

Poruka : 786
Godina : 26

Back to top Go down