EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Верни мою любовь

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Верни мою любовь

Post by Marko on 16.05.15 23:01

Neka, neka samo vi postavljajte smile

Odgledao i 4. epizodu

Radnja se ne nastavlja tamo gde je stala već 5 godina kasnije. Vera sada radi u pilećem grilu koji sama drži.

Živi dok čika Vasje, još uvek nije objašnjeno kako je tamo dospela u Primorsku, prelepi gradić. Majka joj je umrla, a otac joj je još na rehabilitaciji.

Ilona se izgleda smirila u Katju, kćerku koju ima sa Antonom, mogu se kladiti da je to Verina kćerka.

Vlad koliko se nije pojavljivao, ova epizoda je bila u njegovom znaku. Vratio se iz Amerike sa Aljoninim pepelom, budući da je ona izvršila samoubistvo. Besan je na otac, znači ima on umešane prste u to, mada to su napomenuli i u sinopsisu.

Vasja i Valja će biti smešni deo ekipe čini mi se, mada su mi simpatični zajedno. Otkrilo se da se Vasja i Vlad poznaju, tačnije da je on bio zaljubljen u njegovu majku, znači tu ima svašta još da se ispriča.

Inače Vlad i Vera su jako smešni zajedno, kada ga je isprskala vodom prvi i drugi put pa nakon toga i svađa kod napuštene škole jer je ovaj što mu je Vera dala kaparu pobegao. Scena sa zmijom rofl
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 696
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 16.05.15 23:17

Ja sam upravo odgledala trecu epizodu. Divna mi je bila scena kako se Vera i Anton gledaju iza zatvorskih resetaka, kakva scena, kakvi pogledi, kako ja volim tog coveka. Cista poetika, kao i scena kada Vera seta parkom, mazi svoj stomak i tepa detetu. smile Prebolna scena kada se Vera prevremeno porodi, posle svadje sa Ilonom (krivicom ove ludace). Iloni je bilo zao kada ju je onako zatekla, posto se vratila po tasnu. I posle, neka mi neko kaze kako negativci nemaju dusu. Scena sa Danilovnom u porodilistu, jasna kao beli dan, kao i da ju je Natalija Arkadijevna tamo poslala, po dete. Mnogo mi je zao Verinih roditelja. Anton je, ocekivano, ucenjen od strane svoje taste, i mora da ostavi Veru. sad
Cetvrtu epizodu ostavljam za sutra, da mi to traje duze malo. smile
Ma, super ste, samo vi postavljajte. smile Sve pohvale, obema. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 17.05.15 23:13

Predobra i cetvrta epizoda. Uopste, sa svakom novom epizodom, ova serija je sve bolja i bolja, samo mi je malo konfuzno to oko Aljoninog ubistva/samoubistva, to mi je prava misterija, i jako me zanima sta se i kako tu dogodilo, mislim, zbog cega. Dobro, njegova porodica nije bila za tu vezu, oni odu u Ameriku i, pet godina kasnije, Vlad se vraca sa Aljoninim pepelom, tesko i cudno, po meni. Cika Vasja i Alja. Bezi on od nje, al' ne verujem da ce bas da uspe da pobegne. smile Sou kad je rekla Veri: "Da nisi ti...ono? smile Odusevila me je Ilona. Toliko je slatka i nezna prema Katji, bas se vidi da je voli, a mislila sam da ce da se iskaljuje na njoj, zbog onoga sto svi znamo, jelte. Ali, Antonu i dalje ne oprasta.
Ja se opet izvinjavam sto pisem post za postom, al' nekad moram i ovako, pogotovo kad ne gledam postavljene epizode kad i svi, nadam se da ovoliki moji postovi nikom ne smetaju. smile
Jaoj, nema Natalije Arkadjevne, bilo mi je pusto bez nje. smile Mnogo lepa gospodja, moram da priznam da mi je milina videti je. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 19.05.15 14:51

Jaoj, sto ste vredne sa postavljanjem epizoda, taman ste mi sinoc priustile maraton, pa pred spavanje odgledah i 5. i 6. epizodu. smile
Serija je i dalje fantasticna, i pocinje jako da mi se svidja hemija koju ostvaruju Vera i Vlad, jako su mi slatki zajedno. smile Sa tim u vezi, moram da primetim da je ona sa Antonom bila na trenutke srecna, ali je mnogo vise patila, dok joj Vlad, cak i sa svim svojim problemima, i krivicom zbog Aljonine smrti, konstantno drzi osmeh na licu. Uzgred, otkriva se nesto veoma bitno, sto se tice Vlada, a sto vam sada necu otkriti, morate to videti, a i Vera je, kada je dovela malu kuci, sve u vezi sa sobom shvatila, garant. sad

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 20.05.15 20:18

Bogami vredne su naše devojke što se tiče prevoda. Već devet epizoda prevedeno. Kasnim smile2

Odgledao 5 i 6. Definitivno ove epizode bile su u znaku Vere i Vlada wub jako su mi simpatičan par sa svim svađama i prepirkama.

Konačno malo više i Ilone aktivirali su je wub prelepa glumica, eto pokazala da i ona ima dušu iako gaji dete muževljeve ljubavnice.

Dosta se toga otkrilo i o Sergejevoj prošlosti sa Vasjom kao i da se Vladova majka zvala Vera.

Tatjana opet po nekom svom bezdušnom principu, zabranila Vladu da vidi oca koji je skoro pa na samrti, ali dobro je on poklopio sa plastikom kada joj se vratio novac naklon

Anton sa porodicom se preselio. Malena Kaća je preeeedivna aw već se srela sa Verom kada se izgubila. Kraj 6 epizode je baš napet bio kada Vera ugleda Ilonu a posebno Antoan u kolima.

Odavno nisam uživao ovako u nekoj seriji.
Marko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 21.05.15 12:50

A ja stigla do 8. epizode, u kojoj ce, izgleda, biti svasta, obzirom na ono sto sledi, da ne otkrivam previse onima koji nisu gledali, samo cu reci da mi se jako svidja to sto se Vera i Vlad sve vise zblizavaju, i bas se vidi koliko su privrzeni jedno drugom, jos samo ovo poslednje da prezive, i na konju su. smile Anton ludi za Verom, i pije kao smuk, a najjace mi je kada sada njega Ilona pocne da preslisava sa kim je pio i sta je radio, mada, ni ona ne zaostaje, obzirom da joj je Grisa ljubavnik. Jadna mala Katja, kad svi pocnu da se svadjaju, devojcica se samo zacuti. Takodje, bas se vidi i koliko cika Vasja ne moze bez svoje Alje, mnogo mi je bila lepa scena sa njim i Verom, koji razgovaraju, a Valja ga zove. smile I tako, ni ja odavno nisam ovako uzivala u nekoj seriji. smile
P.S.Pripremite se za cirkus u sledecoj epizodi. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 21.05.15 14:24

Zavrsena i 9. epizoda. Susret Vere i Antona u kuci Orlovih je bio prepun emocija, Anton se bas iznenadio kada je Veru bideo sa Vladom. I Ilona treba da stigne, medjutim, da ne bi videla Veru, a ne znajuci da ona zna ko mu je bila ljubavnica- Anton je saceka ispred kuce, i nju i Katju odvede u kancelariju, dok se Ilona pita sta se desava, i da nije otkrio njenu vezu sa Grisom, i tako. Krivo mi jke i sto su Vera i Vlad sve bliskiji, a njoj biva jasno da mora da ga napusti, sto je i Antonu rekla, ali je ponovo zablistala Tatjana Aradijevna, kada je Veri ponudila novac, da bi ih ona i Vlad posecivali samo dva puta godisnje, kada su praznici. smile Kakva zena. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 25.05.15 13:23

Gleda li iko ovo jos? Ja gledam, stigoh do 11. epizode, sinoc postavljene, a serija mi je i dalje predobra. Jednostavno je sjajna, sjajna i sjajna, da nema dalje, dodje mi cak i zao sto ima samo 24 epizode, i unapred znam da ce mi faliti, kada se bude zavrsila.
Vlad je saznao za Verinu i Antonovu vezu, jos kada ih je video zagrljene, i Veru koja place, ali, samo zato jer je molila Antona da ne trazi od nje da ne ostavlja Vlada, jer ne moze to, i jer ga voli. Pa je posle rekao Antonu nesto kao da se poneo kao skot prema Veri, i udario ga je, jer ju je rasplakao, i jer ga je pravio budalom, i tako.
Uglavnom, Vera je ispricala istinu Sergeju Simeonovicu, i njemu je pozlilo, pojave se tu i Anton i Ilona, i nastane cirkus, u kome Vera osamari Ilonu (e, ruke joj se pozlatile), a Vlad, konacno, sazna istinu o Veri i Antonu, i krene za Verom. Sta ce sada biti, pitanje je, da ne otkrivam sve.
Ali mi je mnogo zao Antona, i smatram da je on, za sve u cemu je u zivotu pogresio, sada kaznjen, jer su mu pluca ugrozena. I zove retardiranu Zinu, dok stoji na kisi posle toga, da je cuje, da prica sa njom, i da joj kaze sta je muci, a ona ce, retard: "Idi, sine, kuci. sad E, da, spremao se da Iloni pokaze njene slike sa Grisom, al' je ovaj cirkus sa Verom to zaustavio.
Sto vise gledam seriju, sve vise shvatam da je Vlad, u stvari, ono sto bi Anton zeleo da bude, a sto nikad nije ni mogao, a to mi je bas tuzno.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 26.05.15 13:35

Gledam ja smile2 samo nikako da uhvatim vremena, a prevedenih epizoda sve više. Danas napravio mini maraton odgledao 7, 8 i 9 epizodu. Upravo tako Kristina i dalje mi se serija sviđa i drži pažnju, da šteta što ima samo 24 epizode, ali možda je i bolje tako a ne da je razvlače do besvesti smile

Sedma epizoda u znaku izjava ljubavi. Prvo se Vera ispred opštine sretne sa Antonom a njoj komšinica uvalila dete da čuva jer joj je muž u bolnici, i baš tada sretne njega, napeta scena bila, drago mi je što je pomislio da jeo na nastavila dalje, što je i ova skontala kada je saznala da je Katja njegovo dete.

Ilona pokazala svoju dobru stranu kada je Tatjana ogovarala Vlada pred njom. Ima i ona nekih emocija.

Anton samo loče, i treba. Zaboravih napomenuti da Ilona i Griša (vozač) imaju aferu, a za isto to prebacuje Antonu, a i vidi se ista je na tatu, i on je to uradio. facepalm

Prelepe scene sa Verom i Vladom wub posebno emotivne ispred Aljoninog drveta kada je moli da ga pusti da nastavi svoj život sa Verom. Kroz san se otkrilo da se ona nekoliko puta pokušala ubiti. I na kraju bum zapali drvo. blink

Osma epizoda, Anton opet sreo Veru saznao je istinu, ali ona ga lepo ohladila.
Ponovo prelep scene između Vere i Vlada, zaista zaslužuju da budu srećni, to njihovo dečje ponašanje i prepirke su uh prelepe wub

Bogami Tatjana se podosta promenila od prve epizode kada sam mislio da će biti poslušna ženica. Vidi se na koga je Ilona povukla po stavu, luda na majku. Saznala da je Vlad u vezi i nagovorila Sergeja da upoznaju devojku. I tako na večeri u kući Orlovih sreću se ponovo Vera i Anton, i tako Vera saznaje da Vlad pripada porodici Orlov.

Deveta epizoda, Anton ne može da pondese da Vlad dodiruje Veru pa odjuri sa večere, taman sreće Ilonu na ulazu i odvuče je u kancelariju da se ne bi srela sa Verom.

Tatjana i dalje nastavlja po svom, sada nudi Veri pare da Vlad posećuje svog oca samo dva puta godišnje facepalm

U restoranu Anton, Ilona i Kaća bila dobra scena, Ilona se uplašila da Anton zna za njenu vezu sa Grišom. Kada se pogleda ta scena, njihov brak se svodi samo na ćutanje i svađanje u pijanom stanju. Jadno to malo dete sa njima sad

Veri opet pozlilo, Anton joj dobro došao da se istrese na njemu, rekla mu da ga mrzi i da joj je veoma jasno da zbog njega mora da ostavi Vlada iako ga mnogo voli cry

Vlad i Vera poslavljaju Novu Godinu u sred leta, rofl tačnije njen rođendan pažljivo i značajno sa njegove strane. Divan poklon sa onom klupom/ljuljaškom, zaista svaka čast za te divne dijaloge wub wub wub

Spavali su zajedno, Vera očajno beži jer ne zna šta dalje da radi. Ne znam kako će se dalje odvijati radnja, ali nešto sam malo čitao Kristinine komentare sprema se svašta u narednim epizodama, što me jaaaako raduje. Samo da uhvatim vremena da ih odgledam rofl
Marko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 26.05.15 18:41

Zavrsih i 13. epizodu, koja je bila najbolja do sada, obzirom da je, posle svadje sa Vladom, i to zucne, Vera htela da se baci pod kola, a on je u tome sprecio.
Takodje, desilo se jos nesto sto ni u najkosmarnijim snovima nisam ocekivala: Sergej Orlov je otisao na onaj svet. Iskreno, mislila sam da je ovo jos jedna njegova zdravstvena kriza, i da ce se izvuci, ali je sok bio prevelik, pa je sad Vlad preuzeo mesto u kompaniji, i neprekidno se prepiire sa Antonom, koji zeli da se razvede od Ilone, jer je shvatio da ne moze tako da zivi, a ova mu ne da razvod, jer misli da ce da ode sa Verom, i tako.
Nego, da se manem prepricavanja, da ne kvarim dozivljaje drugima, mnogo mi se svidja to sto se Vera sabrala i ojacala, i tako zaustavila Ilonu, kada je ova htela da je udari, da se sve pusilo. Dodje tu i Anton, a i Vlad je sve posmatrao.
Dalje, Natalija Arkadijevna. Rekla bih da joj je zaista mnogo zao sto joj je muz umro.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top