EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Верни мою любовь

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Верни мою любовь

Post by kristinkv86 on 27.05.15 17:24

Danas sam zavrsila 14. epizodu, slucajno udjem na yt, i vidim da je ima. smile Mojoj sreci nije bilo kraja. smile
Jeste Ilona negativka "a la Televisa", ali mi ju je danas mnogo bilo zao, dok Anton tesi Veru, a nju, Ilonu, k'o sisa. Ali sam, isto tako, osetila i da je Anton bio iskren, kada ju je molio da mu oprosti. Ona posle rece da ce Katji reci da je on otisao iz zemlje. Vlad i dalje voli Veru, ali ne moze da joj oprosti, pa ce tek biti dvoboja izmedju njih dvoje. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 29.05.15 14:52

Serija mi je i dalje preodlicna, obzirom da u 15. epizodi, koju danas odgledah, sledi rusenje "Doma nade", a koji je Vlad zeleo da srusi da bi porodicna firma Orlovljevih gradila luksuzne objekte, ali, samo iz jednog razloga: da bi napakostio Veri, jer tesko podnosi to sto je, uprkos svemu, jos voli. Rusenje doma je Vera sprecila, ali je Vlad imao uslov da Vera radi sa njim, pa ona postaje njegova sekretarica, i jako su mi interesantni ti dueli izmedju njih dvoje, gde se ne zna ko je ocajniji sto nisu zajedno, duse.
Zbog svega toga su se cika Vasja i Valja odselili u prestonicu. Takodje, Vlad je sad u buli u firmi,jer ga je Lupandin zavrnuo, pa Vera zato moli Vlada da mu pomogne, a Anton zeli da na silu vrati Veru, zbog cega angazuje Dariju (koja frapantno lici na Aljonu), da ih rastavi. Jasno da o ovim planovima Vlad i Vera pojma nemaju, ali, mislim da ce nasesti.
Mada mi je najbolje bilo kada je kod Orlovljevih u kucu dosla Katjina uciteljica, i rekla im da dete ima apsolutni sluh, i da je rodjena za muzicara (geni su cudo). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by abandoned2829 on 30.05.15 3:42

Pozdrav svima sa ove teme. Ja sam novi član. smile Pročitala sam sve vaše došadašnje komentare vezane za ovu seriju, pa se neću ponavaljati i vraćati na prethodne epizode. Meni je ovo prva ruska serija. Jezik mi je u početku bio jako čudan, sada sam se već navikla. I naučila par novih reči mrgreen
Čitala sam komentare i na drugim mestima i vidim da nisam jedina, serija je svima prijala. Prvo me privukao mali broj epizoda, a onda i dobre preporuke. Nisam se pokajala. Iako imam bezbroj drugih obaveza, uspela sam da nađem vreme pre spavanja da odgledam po jednu epizodu dnevno. Baš kao na tv-u, skvakog dana po jedna nova epizoda. aplauz  A sada što se tiče serije... Malo ću spojlati, mislim da je to ok jer je epizoda prevedena, a vidim da su tako radili ostali članovi. Ako neko nije odgledao sve prevedene epizode do kraja unapred ga upozoravam da ne čita moj komentar do kraja. Upravo sam odgledala 17-tu epizodu. Moram da prokomentarišem to što su smislili da se glumica koja je glumila Aljonu vrati kao Daša. Još uvek nisam sigurna šta mislim o tome... U jednom trenutku pomislim da je to dobro, da će Vlad time što odbije tu devojku (ja sasvim uverena da će je odbiti) imati priliku da dokaže svoju iskrenu ljubav prema Veri. Znači da dokaže da mu nije važan fizički izgled. Kažem fizički izgled jer ova devojka podseća na Aljonu. Ali samo podseća, a po suštini ispod tog fizičkog privida krije se sasvim drugačiji karakter od Aljoninog. A u drugom trenutku mi se to učini lošim i podseti me na zaplete iz nama dragih telenovela gde jedna glumica glumi i majku i ćerku. Nadam se da me ne shvatate pogšreno, gledala sam i volela telenovele. Odgledam i sada po neku. Veru na neku način razumem. Želi da zaštiti Vlada od sebe i zato ga tera. Ali meni bi prosto u nekim trenutcima bilo žao da to uradim. Naročito kad ju je u autu ispred njene zgrade zamolio da ostane sa njim jer ima košmare, a ona izašla iz auta pet minuta posle toga. Hajde i to pretrpela. Ali kako je posle mogla da se suzdrži da ne siđe kad je videla da je on i pored tog njenog 1000000 odbijanja ostao ispred zgrade? sad  Antona mi je kadkad žao, ali u ovo sa Dašom i kopanjem po Vladovim starim ranama je nisko. Nije mu to trebalo. I, naravno, sasvim očekivano i predviđeno od početka, mala Kaća je Verina ćerka. Jedva čekam da vidim rasplet oko toga. I da... Umalo da zaboravim. Ne osuđujem Vlada što je na kraju epizode poljubio Dašu. Mislim da nije mogao da se uzdrži kada je video da ima ožiljke na venama, uspomene su navrle i desilo se šta se desilo...
abandoned2829
Newbie
Newbie

Poruka : 3

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.05.15 23:50

Konacno neko da napise nesto, da me ne bude ovoliko sramota sto po raznim temama nizem post za postom. smile
Serija je divna, savrsenstvo bez mane. Vera zeli da zastiti Vlada, bas od sebe same, i da mu ne prouzrokuje jos bola, a Antona, opet, ne zanima da li on kopa Vladu po starim ranama ili ne, on hoce da vrati Veru, na bilo koji nacin, i nista ga drugo ne zanima. Draga mi je Natalija Arkadijevna, ali, nekako imam blagi utisak da je ista ravna linija, osim u scenama kada place, pa joj se izraz lica malo promeni, ali, i tada imam utisak da pazi da joj se sminka ne razmaze. A mala Katja me je osvojila, i mislim da ce biti svasta ako joj Vera bude uciteljica u skoli. Isto tako, mislim da nije moglo da ne dodje do poljupca izmedju Vlada i Darije, ali, stoji i da je ona zakljucala vrata, a da ih je Vlad otkljucao, zato ih je Vera i videla. Ali, stoji i da je Darija odglumila da ju je ona zena u zgradi udarila. E,takvo njeno ponasanje mi se nimalo ne dopada.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.06.15 16:20

Jaoj, kako su se stvari ovde zakuktale, a imamo jos samo 4 epizode do kraja. smile Uglavnom, odlicno mi je sto je Vlad shvatio da ne voli Dariju, nego Veru, i to joj i rekao, pa su njih dvoje (Vera i Vlad), sada zajedno, i dogovorili su se da se rastanu na Vladov rodjendan. E, sad, sta ce od svega toga biti, videcemo. Kako god bilo, svaka scena u ovoj seriji je prepuna emocija, pogotovo ona, u kojoj Vera moli Vlada da joj otvori vrata i pusti je unutra, a napolju cica zima. sad Ili kada, posle Iloninih ispada, Natalija Arkadijevna dozivi srcani udar i, smatrajuci da joj se smrt blizi, Iloni otkrije da je mala Katja Verina i Antonova cerka. Jaoj, kada je krenula da demolira deciju sobu i vice da je mala kopile, ja se uplasih, nasrnuce i na dete. E, tu je Ilona, u tom sizenju i ludilu, ravna "Televisinim" negativkama, ali je, isto tako, i cinjenica da ona to dete voli, i mislim da mrzi sebe zbog toga, kao i da je, u svom ponasanju, tvorevina svoje majke, koja joj nikada nije posvecivala dovoljno paznje i ljubavi, sto bi rekli, davala joj se sa ostatkom.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 03.06.15 22:17

Zavrsila danas 21. epizodu i, ljudi moji, svaka vam cast na postavljanju. smile
Ono cega sam se uzasnula, je Ilonino odbacivanje male Katje, iako to cini zato sto, dok gleda nju, vidi Veru, a dete se privija uz nju, dusa me je zabolela danas. sad Pa jos kad je zvala porodicnog advokata, da joj pomogne da vrati dete u dom, ja pomislih: "Da l' je ova ludaca normalna? Ne sastavlja se s' pamecu kao da se ne valja", i pomislih i kako sve ode u persun, kad ono, dodje Ilona u skolu, mala sva srecna sto je majka dosla po nju, kaze joj da je najlepsa, a ova ce njoj: "Niko te nece uzeti od mene". smile Dakle, ludaca, ipak, ima dusu (neverovatno, ali istinito). smile
Darija vidi da je Vlad nece, i ipak ostaje u firmi. Kao, naterace ga da se zaljubi u nju. Kao da je ljubav nesto na sta neko moze da se natera, pobogu.
Antona mi je najzalije, obzirom da je bbas bolestan, da mu je potrebna operacija a da se on ne operise, a od pocetka ga bas volim.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.06.15 18:11

Odgledala sam seriju do kraja, al' cekam da se ukljuci jos neko, pa da zajedno komentarisemo, sramota me vise od ovolikog pisanja posta za postom, a i da ne razotkrivam sve. smile Ono sto sigurno mogu da kazem, to je da je ovo jedna od najboljih, najlepsih i najemotivnijih telenovela, koje sam zivotu videla. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Maja on 08.07.15 12:37

Stigla sam do 5.epizode i gledam dalje,samo sto mi je malo drugaciji zaplet u odnosu na 3.epizodu,poprilicno se izdesavalo.Vera se sprijateljila sa Vladom,koji je spasio od zmije i koji je tuzan,jer je voleo Aljonu,jer nje vise nema,pa je Vera trazila nazad novac koji joj pripada,od Vlada,koji je ucenjivao.Veru su prevarili,a Vlad planira da obnovi napustenu skolu,tako sam razumela.Vera je kod drugih ljudi,jer nema vise majku,a nada se boljem,da dodje njen otac i da zive srecno,zajedno,pa je kroz takvu sudbinu,Vera zrelo postupila da se bori za zivot.A inace Vera od pocetka serije voli Antona.

Maja
Senior member
Senior member

Poruka : 583

Back to top Go down

Post by Maja on 17.07.15 14:00

9.epizoda,odgledala sam,gledam 10-tu.

Organizovana je proslava povodom rodjendana Vladovog oca i Vladovi otac i maceha su upoznali Veru,prihvatili je kao finu devojku.Kako je Vladov otac rekao u vezi Vere:''Da,ne pretvaramo se,kazemo da je mnogo fina,znam zasto smo prihvatili Veru,zbog polozaja'' i zatim Vlad i njegov otac pricaju kako Vlad treba da preuzme kompaniju,a Anton ce dobiti svoj deo.Vera je srela Antona i rekla mu da bi mogla da prekine prijateljstvo,vezu sa Vladom,ali nije se dalo.Govori mu da ga mrzi,a u stvari i dalje oseca kajanje prema Antonu,razmisljajuci Vera kako je on ozenjen covek i kako je ostavio.Potom Vera razmislja sta da radi i tacnije da pocne zivot ispocetka.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Maja on 11.08.15 13:33

Dosta toga se izdesavalo.Vlad je preuzeo kompaniju posle oceve smrti,a Anton se razveo od Ilone.Vlad je bio ljut na Veru,nije hteo da joj oprosti,pa je zadao uslove,da je bitno samo ono sto on kaze.Pozvao je Veru u svoju kompaniju i Vera je prihvatila.Da bi spasili ljude,da sprece rusenje u Primorsku,Vera moli Vlada da se Anton vrati u kompaniju.Zahuktava se,tek sad mi postaje zanimljivo.
Gledam 16-tu epizodu.

Maja
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top