EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

¿Quién es quién?

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic View next topic Go down

Re: ¿Quién es quién?

Post by Hierro on 19.02.16 15:10

Gleda li neko ovo? U pocetku mi je bila odlicna, kasnije mi se svidjala svaka druga epizoda, no sada su odlicni, jer ce uskoro da se otkrije istina o Leonardu i Pericu. smile
Upravo sam odgledao 71. epizodu i Ignacio pozove Palomu u neki restoran, a tamo odu i "Leonardo" i Fernanda, a Paloma ih vidi i misli da je to njen "Perico".

Ne znam koliko ce imati epizoda, no ne verujem da ce preci 120, ovo mi taman dobro dodje da odmorim malo od pucnjave, jer uskoro krece don Aurelio.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.02.16 3:31

Meni je prvi trejler bio simpatičan, ali ne toliko da bih krenuo sa gledam seriju. Dosta glumaca mi je bilo nepoznato, ali mi je ideja delovala zanimljivo. Možda nekad bacim pogled, ali zasad ne.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3973
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Hierro on 14.04.16 1:30

Odgledao sam i ovo i odusevljen sam celom serijom, i iskreno zao mi je jer se zavrsila. Ukupno ima 120 epizoda. Jeste da ima slab rejting, ali zaista je interesantna i vuce na komediju. U pocetku je bilo malo dosadnjikavo u nekim scenama(negde do 50-e epizode) dok Jonathan nije umro(a ova smrt me neprijatno iznenadila). huh
Definitivno najbolji likovi su Basilio i Perico, ja sam se toliko nasmejao njihovim zajednickim scenama. rofl
Leonardo mi je bio ok, tu pred kraj mi ga je bilo zao jer mu niko nije verovao da ima brata blizanca. Paloma(Danna Paola) me je odusevila, em lepa glumica, pristojno glumi i lepo peva. Omiljeni zenski lik mi je bila Fernanda(Kimberly dos Ramos), znaci Kimberly sam tolko zgotivio nakon ove serije... smile
Negativci mi bas nisu legli ovde(mada i nisu bili oni klasicni matonesi), Chamoy i Ignacio se medjusobno poubijali, Gerardo Harington,Justino i Fabiola zavrsili u zatvoru itd... Na kraju Siller i Dana Paola pokidali sa marijacijima za GRAN FINAL. smile2 Bilo je ajde i nekih propusta, tipa da Ines nikada nije saznala da je Yesenia "Candy la Candida" i da plese u nocnim borbama, pa onda Chamoy kada je ubio Jonathana celu seriju je imao opekotine i nosio rukavice i konstantno se zalio na bol... I da dodam, sto se smesnih likova tice pokidala je Silvana Arias kao Coco i onaj koji je glumio Terminatora. smile2

Preporuka svima, zaista sjajna serija za opustanje. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1673
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7