EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La doña

Page 3 of 29 Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La doña

Post by Stefan on 15.05.15 13:29

Ali najcrnje od svega je to što ta njihova DB uopšte nije orginalna. rofl rofl rofl - KLIK -

Okej, složio bih se da je prerano ponovo snimati nešto što je snimljeno praktično pre koju godinu, ali ova Genesis se stvarno proserava. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2969
Godina : 28

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 15.05.15 14:01

Ako cemo tako, Stefane, onda je najoriginalnija filmska adaptacija, "Donja Barbara" sa Marijom Feliks u glavnoj ulozi, ona je bila prva Barbara. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3442

Back to top Go down

Post by Stefy on 15.05.15 14:23

@Stefan wrote:Ali najcrnje od svega je to što ta njihova DB uopšte nije orginalna. rofl rofl rofl - KLIK -
Pa eto, a ona sad pravi hajku od svega toga. Ma dajte, iskompleksirana debilka. Nikada je nisam gotivio, a posle ovoga mi je baš iritantna.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stef on 15.05.15 15:58

Trailer ništa posebno. Tarantula deluje OK (OK u odnosu na AMF), ali ni u snu ne može da se meri sa Edith. aw

Gledam i ne verujem koliko se ova Genesis prolupava. naklon rofl Glupača. O kojoj originalnoj DB ona govori? lol2 Pa i ona je glumila u rimejku DB. Jedino ako nije glumila u onoj DB iz 1975. (valjda)? lolsign

Posting Freak

Poruka : 6924
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.05.15 15:59

Ako cemo o poreklu i idejama, Gaby Spanic je bila ta koja je preporucila Telemundu da rade DB kao telenovelu, cak je i ona trebalo da je odigra.
Posle svega je otisla u Televisu i snimila STD.
ziveli

Moderator

Poruka : 8338

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.05.15 16:04

Ja svaki pud kad vidim Aracely ne mogu da ne kažem koja je ta žena ribetina u svojih 40 godina. naklon Definitivno jedna od najlepših glavnih glumica ikada.  wub

Vizuelno je sasvim ok za ulogu, al ne moze da se meri sa Edith
Ako ćemo realno malo njih može da se meri sa Edith. Aracely definitivno nije neka nevidjena glumica, ali ono što pokazuje u telemundu je sasvim korektno.

Nikako me podržavam snimanje rimejka serije koja je emitovana pre par godina, ali ove gluposti na twitteru ne bih komentrarisao. Ne znam šta se ova Genesis pobinula kada je napustila telenovele. Možda ima želju da im se vrati. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10850

Back to top Go down

Post by Bayron on 16.05.15 21:24

javila se i aracely, vidno pogođena, samo ne znam kojim povodom... facepalm

@EdithGonzalezMx Con todo cariño y respeto querida Edith ! Telemundo me anunció q haría este proyecto y lo haré con mucho❤️igual q Uds

@EdithGonzalezMx vi tu RT es una decisión de Televisora tu la hiciste maravillosamente bien TQ te Admiro y te respeto

Ahora están haciendo Abrazame muy fuerte y lo aplaudo @zuriavvega Todos entregamos x igual el ❤️ en cada proyecto y es una bendición

https://twitter.com/aracelyarambula

ne podržavam hajku, jer je besmislena, ali glumce podržavam. definitivno ne može da se poredi prerada neke stare ili lokalne telenovele, sa preradom jedne uspešne i sveže telenovele, čija će nova verzija biti ponuđena istoj publici.

i podržavam svakog glumca kome je stalo do svojih projekata. bolje i da ispadne sujetan, nego flegman koji gleda sve kroz zaradu.

za ovaj rimejk je rano. telemundo nema kapacitete da u ovom trenutku uradi bolju verziju, ispašće kao en otra piel i tierra de reyes. toga je svestan svako realan.

što se aracely tiče, ma koliko la patrona svojevremeno imala jaku gledanost na telemundu, serija se na globalnom nivou nije proslavila i daleko je od neke kultne telenovele. isto važi i za njen talenat i karijeru.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.05.15 21:46

Pobuna je besmislena, a posebno napadi na Aracely koja tu ništa nije kriva. Što Silvia Navarro nije krenula u napad na Anu Brendu? Ok je da se fanovi bune, ali sami glumci. stars

Eto konkretno Katie, jel njoj blo glupo da skrnavi seriju kao što je YAAPG? Al tad je bila plaćena za to pa joj je bilo super. Sad verovatno telemundo nije zainteresovan za nju pa zato pljuje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10850

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.05.15 23:09

@Bayron wrote:ne podržavam hajku, jer je besmislena, ali glumce podržavam. definitivno ne može da se poredi prerada neke stare ili lokalne telenovele, sa preradom jedne uspešne i sveže telenovele, čija će nova verzija biti ponuđena istoj publici.
Glumce ne podrzavam uopste. Sta je Aracely trebala da radi kad je cula da prave rimejk AMF smile2 jos kad je videla na sta to lici rofl to je zaista u to vreme bio hit i meni je dan danas poznata radnja te serije, pogotovo su mi u secanju urezani Federiko i Rakela plez sto se tice ovog Aracelynog oglasavanja je meni sasvim normaln potez. Ona je imala tu nesrecu da glumi u rimejku Corazon Salvaje u kome je Edit bila glavna, a sad joj je ponudjeno da radi i Donja Barbaru... nadam se da Aracely nece odustati od uloge u ovom rimejku. Ja sad trenutno ne mogu da zamislim neku drugu glumicu a da to nije ona...
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3518

Back to top Go down

Post by Bayron on 16.05.15 23:21

pa između te dve serije prošlo je 15 godina.

ja stvarno nemam ništa protiv rimejkova, ali neke granice ne treba da se prelaze. telemundu bi pametnije bilo da čuva te dobre priče na koje polaže prava za neko bolje vreme. ovako samo pokazuju nepoštovanje prema gledaocima.

Administrator

Poruka : 6951

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 29 Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

View previous topic View next topic Back to top