EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La doña

Page 21 of 27 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La doña

Post by Miloš92 on 28.12.16 22:34

Tamo se od starta znalo. Čupava Genesis je živela na imanju pored i družila se sa onim Barbarinim slugom ili šta je već bio i zvala je kad god je mogla diabla satanasa. rofl

Nema svrhe ovo porediti sa DB. Centralni trougao i priča o ubijanju silovatalja je uzeta, sve ostalo je drugačije. I meni je bezveze što se ovde ne zna da joj je ćerka. Upravo činjenica da se majka i ćerka bore oko istog muškarca je činila Barbaru zanimljivom. Ova je znala da se Santos kreše sa diablom satanasom, a opet je bila zaljubljena u njega. A tek Barbara što je posle ludela kad se Santos zbližio sa Mariselom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10078

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.12.16 14:58

Rafael je jedan od silovatelja wow koji sok smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3198

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.12.16 2:51

Odgledao sve emitovane epizode.

Meni su zanimljivi. Ima nekih dosadnih delova i likova ali to vrtim. Uglavnom je oko Altagracie stalno neki haos. smile2

I da dobro im je ovo iznenadjenje za Rafaela. Uopšte mi nije palo na pamet.

Jones ima previše nebitan lik. Zaslužuje ona mnogo više. Ne znam šta joj bi da prihvati ovo.

Aracely i dalje glumata ali na gledljiv način. Očigledno će tako biti do kraja. Odlična je u scenama u vezi silovanja, kad joj zasuze oči. Baš prenosi tu tugu, bes, nemoć... naklon naklon naklon

Sve u svemu drže pažnju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10078

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.01.17 17:50

Altagrasija je rekla Saulu da je bila silovana odlepio vise sam voleo da to sadrzi za sebe i da pored Rehine i Braulija to jos niko ne sazna, ali ona glupaca morala da mu se ispovedi i tako dokaze da ga voli zvizd samo da se ne ohladi od osvete. Ne znam koje ludilo izigrava, Braulijo nadje drugog Monkija, a ona ne ode na dogovoren sastanak sa njim puke Jesenija se uortacila sa bivsim Donjinim muzevima naklon samo da jos osmisle lepo i na koji nacin da joj se osvete thumbsup au sto smara ona Altagrasijina sestricina pljus lice andjela, a ustvari djavolak pravi. Osecam da ce Braulijev sin toliko da se zacopa u nju da ce postepeno da postane agresivan kao svoj otac cool ja iskreno navijam za to mrgreen ovaj novi lik sto se pojavio sto ima fondaciju koja pomaze zenama koje su dozivele neki vid nasilja, siguran sam da je jedan od Monkija. Iznerviralo me je i to sto su Jesenina i Rehina rekli Altagrasiji da joj je cerka jos kao mala poginula u saobracajnoj nesreci  facepalm

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.01.17 18:49

i kao sto sam i mislio Daniel je treci Monki smile2 izgleda da je Rafael Monikin otac mrgreen jel gleda jos neko ili skupljate epizode? smile2 Sutra je susret Altagrasije i Alehandra cool

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.01.17 12:53

ova 31 epizoda je jedna od boljih epizoda smile tokom cele epizode se dosta toga izdesavalo thumbsup samo neka ovako nastave, mene uopste nisu smorili i svakog dana zeljno iscekujem sledecu epizodu mrgreen ne pamtim kad sam se ovako zagrziao poslednji put za neku latinoamericku sapunicu rofl Gabino je napokon pokazao svoje pravo lice naklon mnogo su dobro snimili scenu gde Emiliano udara Lidiju. Nisu preterivali kao npr. sto Televisa zna da preteruje gde lik koji je udaren automobilom zna da leti i po sto metara popcorn inace ona i Dijego mi deluju bas lepo zajedno *_* sto posto ce se smuvati, ako prezivi zvizd

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by MStefan on 17.01.17 0:23

1/***

Ne znam šta je vama ovde bilo dosadno u prvoj epizodi, meni je baš legao početak. Aracely mi je čudna sa ovom crvenom kosom, čas mi se dopada, čas ne. Čokara što više budu skidali, to će biti bolje. Samo od njegove glume - slaba vajda.
Meni ovo baš vuče na dobru sapunicu, ima materijala za cirkus, a opet mi se čini da neće da ubacuju neke velike nelogičnosti.
Samo me zanima ona scena kada Altragrasija ostane sama u prostoriji sa svećama. Ona je u nekoj sekti, ili šta?
Seks sa njenim mužem mi je bio presmešan.

Prestao sam da čitam komentare, ali vidim da je solidan broj vas koji pratite, tako da verovatno ima i zašto. Neko mi reče da ovo vuče na Patronu, ali kontam da je ovo skroz drugi pravac.

Zadovoljan sam prvom epizodom.
Idemo dalje.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.01.17 16:25

Serija ima 120 epizoda. Ja sam stao na 28, nastaviću sledeće nedelje, pa onda gledam premijerno.

Moderator

Poruka : 3731
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 19.01.17 19:16

ja ih gledam premijerno i jedva cekam sledecu epizodu *_* jesam gotivio ovu Aracely, ali sad je obozavam *_* definitivno je bolja kao Altagrasija nego kao Gabrijela u Patroni. Jedva cekam da sazna da se Rehina svalerise sa Felipeom mrgreen tetka joj sa prvim muzem, a sestra sa drugim naklon glupaca Himena se vratila zzzzz a Saul je svojima rekao da je u semi sa Altagrasijom aplauz

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 20.01.17 19:44

Ja sam stigla do 26. i nesto su me smorili.
Mada, nisu mi ni u jednom trenutku bili nesto spekatkularno zanimljivi ali sam gledala.
Nesto ne verujem da cu nastavljati.

Member
Member

Poruka : 304
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 21 of 27 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

View previous topic View next topic Back to top