EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La doña

Page 25 of 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La doña

Post by Miloš92 on 29.03.17 21:41

Pa nisu odustali od EC on ide u 22h nakon Cheme. Ovo ce da ide u 20h umesto Fan i svom standardnom terminu 21h.

Dobro su se setili da ova sazna da joj je majka. To i jeste najveca greska od starta. Inace odlicni su vec neko vreme, stalno neki haos.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10721

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.04.17 18:51

jos sam pod utiskom zbog 88. epizode koja je bila naklon ovo je definitivno postala moja omiljena telenovela od svih mogucih telenovela zajedno egyptian i bas se radujem sto od sledece nedelje krecu sa duplim epizodama cool scena kada Altagrasija krece da muci Gabina mi je naklon jos kad mu je rekla da je to samo pocetak lol1 mogu samo da zamislim sta ce sve da mu radi mrgreen Danijel ce morati da saceka bar jos neko vreme da ga posalje na onaj svet. Ne verujem da ce mu oprostiti mrgreen Ova desavanja oko Lidije su mi zanimljiva. Glupi Brauilo koliko god da mi je omiljeni zloca iz epizode u epizodu tone u sve veca sranja zbog njegovih glupih poteza. Hit mi je sto je Lopesitova zena krenula da ucenjunje Valeriju lol1

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 61/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3479

Back to top Go down

Post by Stefy on 02.04.17 17:22

Meni su bogami cele ove nedelje bili odlični naklon 88. epizoda je bila vrhunac svega zaista, malopre sam je odgledao i oduševio se. wow Definitivno je meni ovde najgluplji lik Saul, bukvalno je okarakterisan kao životinja koja ne može da kontroliše svoje nagone, kako seksualne, tako i fizičke. facepalm Svidelo mi se što su opet u kadru bili Altagrasija i on jer su mnogo lepši par od Monike i Saula koji su skroz bljak. yuck Meni je Braulio i dalje fenomenalan negativac. naklon Baš su ga napravili da bude okoreli i beskrupulozan do krajnjih granica. Ovo sa Lidijom je stvarno bilo previše. diablo A svidela mi se scena kada je posle tuče sa Saulom izigravao žrtvu, pa se posla toga smejao Karen u lice. rofl Lopesitova žena je ovde jedina glumica koja je OČAJNA. puke Na početku sam mislio da su je uzeli jer se pojavljivala u krajnje nebitnim scenama, a sad ima kao neku malo bitniju ulogu jer ucenjuje Valeriju. Odvratna je, i glumica, i lik, ne mogu da podnesem da je gledam. Meni je ubedljivo najbolja scena iz 88. epizode bila ova kad je Altagrasija ostavila Moniku, baš je bila dirljiva i nekako tužna. cry

Radujem se nadolazećim epizodama, jedva čekam da vidim šta će se sve još dogoditi. Ono što mene i dalje kopka, još od samog početka serije je ko je muškarac koji se pojavljuje u entradi i vidi se sleđa? Dosad su bile, ja mislim, sve scene iz entrade sem te. Mislio sam da će to biti poslednji Monki, tj. Fransisko, da će da ga predstave tako što dolazi sa puta iz inostranstva, međutim Fransisko je mrtav, ostali su samo Danijel i Rafael. Mislim da će na kraju da ostave nekog keca u rukavu. Jedino što mi pada na pamet je da je to možda Isabelin otac, ali ne znam kako on može da bude bitan za sve ovo? hmm Ili još jedan Monki? wow Mastermind svega? ninja

Mislio sam, koliko god to nerealno bilo, da je Monika zaista mrtva do trenutka kad nisu došle Altagrasija i Jesenija, pa rekle da diše i dalje. Iskreno, voleo bih da umre jer bi tako serija do kraja bila neizvesna i ne bi imala tipičan kraj, a i nerealno mi je da neko može da preživi onaj pad. hmm Kako god, sada verujem da će se izvući, negde sam video da je Dana Paola objavljivala slike na instagramu sa snimanja gde je u bolnici sva kao u ranama.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3973
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 02.04.17 21:53

Ja se nadam da je Chocarro samo lupio to tek samo tako smile2
ali ako se ispostavi kao stvarno zbun necu se obradovati.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.04.17 3:37

Mislim da lupeta, on je inače opičen u svojim lajvovima i tako po intervjuima. ninja Slično su kružile priče i za Silvanu kad su se završila snimanja i evo, nema ništa od toga.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.04.17 15:55

aman mrgreen sta je sledece lol1
inace Gabinovo ubistvo je naklon scena je tako realno izledala naklon stvarno svaka im cast smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.04.17 22:48

Večeras će opet neki cirkusi. wow popcorn I meni se svidela scena Gabinove smrti, baš je bila dobro odrađena, kao i Altagrasijin obračun sa njim. diablo Dobra mi je bila i scena kad je Monika otišla kod Altagrasije da joj kaže da zna da joj je majka. wow Očekivao sam onu patetiku "Voy a sacrificarme por ella", ali dobro, neće dugo da bude u tom fazonu prema njoj. Onaj Lasaro sa onim mucanjem sad je iritantniji nego što je bio celu seriju. besan Kako me samo iritira, to je strašno. Nadam se da će večeras Altagrasija konačno da sazna da je Rafael poslednji Monki, dosadilo mi je više što odugovlače s tim. Valerija me je iznenadila u onom obračunu sa Braulijom u Letisijinoj kući, to je isto bilo haos. wow Prikazali su u ovom avance semanalu koji je Miloš postavio muškarca iz entrade za koga sam pitao pre par dana. wow aw Izgleda da će to biti neki Altagrasijin ljubavnik, ali rekao bih da će imati bitniju ulogu u ovim finalnim epizodama.

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 07.04.17 2:33

Jao, kakav su cirkus napravili od one Brauliove opsade Letisijine kuće. rofl Crk'o sam od smeha prvo kad je Dijego nasrnuo na njega, pa ga ovaj oborio i udario pištoljem, a onda kad je došao Lopesito, ova dvojica se tuku, a Valerija sa Letisijom u pozadini vrišti. lol1 Scena je mogla da bude malo normalnija, ovako je stvarno bila cirkuzanstka. Još posle vrhuanc svega, Lopesito neće da priznaje dete i kaže tek tako, svi poveruju i budu u šoku. rofl Upad policije na kraju jedino normalno u celoj sceni. ninja

Ova scena mi je bila dirljiva. Araseli u ovoj seriji, valjda zbog lika, u ovakvim scenama baš pokida i deluje realno. Mada ima neku čudnu facijalnu ekspresiju kada plače koju uvek u svakoj seriji slaže. hmm

Dana Paola je u lajvu na fejsbuku rekla da kraj serije nije "definido". ninja

@Miloš92 Čudi me da se ne žališ na Galeanov španski akcenat, čak i neke tipične španske izraze, tokom cele serije, a Čokarova donia ti je zasmetala posle prve epizode. lol1 Sigurno ti se Galeano više sviđa od Čokara, priznaj, pa zato manje obraćaš pažnju. mrgreen (šala) Ili nije?
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 14.04.17 2:21

Serija je ušla u ultimas semanas i fenomenalna je ove nedelje. wow naklon Ne mogu da opišem koliko mi je drago što su posle 100 epizoda maknuli dosadnog Lasara iz serije, zaista je bio naporan za gledanje. yawn Trebalo je 40 epizoda unazad da umre jer su scene sa Jesenijom i njim bile i više nego patetične i glupe. facepalm Mnogo mi se sviđa Altagrasijina dvoličnost, koliko pokušava da učini da sve bude ispravno, ali u njenu korist. diablo Njen lik je baš kompleksan i u ovoj seriji su je odlično razradili, od samog početka pa dosad. I dalje mi je ono njeno veštičarenje sasvim suvišno i apsolutno nepotrebno ovoj seriji, još od samog početka. Ono što je meni nekako bez veze u celoj ovoj priči je što svi indirektno znaju da je ona ubila trojicu Monkija, a nekako su pred tim ravnodušni pod opravdanjem da su je silovali. cesces S obzirom da su Saul, Monika, pogotovo njena sestra Rehina od početka predstavljeni kao moralisti u tom smislu, skroz mi je nekako kontradiktorno da sad preko toga prelaze kao da ništa nije bilo. Saul mi je odvratan postao. puke Ovo hoću-neću sa Altagrasijom i Monikom je očajno i mogli su to malo bolje da odrade, mada vidim da se sad kao menja i hoće Moniku. roll Nikakav su par. puke Znao sam da će Braulio da pobegne iz zatvora, jedva čekam da krene da pravi cirkus. Večeras će nastati pravi haos kad Rafael ubije Felipea i jedva čekam da vidim kako će to da se odrazi na celu radnju. wow

Moram prokomentarisati koliko je fenomenalan dolazak Trigvea, Altagrasijinog ljubavnika za jednu noć, bio. Scena je bila baš dobra, a i on i Araseli izgledali preseksi. cool Nadam se da će njegov lik iskoristiti do kraja jer bi bila šteta da onakvog glumca ostave za jednu scenu, iako dobru. smile2

Konačno da se obračunaju Saul i Adolfo. cool

Pretpostavljam da je gran final ovoga 1. maja pošto je premijera LQDC 2. maja, pa verovatno poslednje nedelje aprila idu u regularnom terminu jer 24. kreće "Guerra de Idolos".
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 15.04.17 22:25

Je l' je sinoć emitovana jedna epizoda? U avance-u je bila scena kad Braulio puca u Moniku, a toga nije bilo u ovoj 106, pa zato pitam, da se nije desilo da na Telemundovom sajtu nisu stavili tu 2. epizodu, mada nigde nisam uspeo da nađem 107, tako da pretpostavljam da je emitovana jedna.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content