EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La doña

Page 26 of 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La doña

Post by Miloš92 on 15.04.17 23:01

Samo jedna. Išao je neki film zbog praznika.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10285

Back to top Go down

Post by Stefy on 16.04.17 3:52

Ova nedelja je bila fenomenalna. wow Ova scena se nije dogodila u 106. epizodi jer su verovatno prvobitno planirali da emituju i to, ali zbog jedne epizode, nisu. Zato na sajtu Telemunda poslednji deo i jeste sa direktnog emitovanja, a ne originalni snimak. Kako god, očekivao sam da će Jesenija da stane pred Moniku i da će umreti. Bilo bi mi preterano da je Monika opet bila upucana, a da preživi, kao što je bio onaj pad sa one stene. rofl Braulio mi je fenomenalan u ovim poslednjim epizodama, Galeano je pokidoa kako je odigrao psihopatu. wow Definitivno pored Altagrasije najbolji lik. Felipeova smrt mi je bila neočekivana, mislio sam da do toga neće doći. Jedva čekam da vidim šta će da bude kada i Braulio i Rafael kažu istinu policiji o Altagrasiji. cool Saul definitivno i dalje najgori i najdebilniji lik. yuck Ne mogu da ga smislim i biće stvarno šteta ako na kraju završi sa Monikom, a verovatno hoće, jer je ne zaslužuje. Nisam čitao nikakve spojlere za kraj jer želim da se iznenadim ako bude nečeg neočekivanog, još otkako je Dana rekla da kraj nije zaključen, zaintrigran sam još više. wow
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3842
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.04.17 8:35

Pa zar se kraj nije odavno pojavio na internetu?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10285

Back to top Go down

Post by Stefy on 16.04.17 19:23

Dana je u lajvu rekla da to nije relevantno, ja sam tad čuo za to, ali ništa nisam gledao.

Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.04.17 13:17

pa napokon ga je ubila naklon
nemam reci da opisem moje zadovoljstvo dok gledam ovu seriju naklon ocekivao sam da ce Altagrasija da prebije Moniku kad je otkrila njene tajne odaje mrgreen nazalost do toga nije doslo, ali se nadam da ce biti cupanja sad kroz koju epizodu rofl Saul mi se gadi gaah iako svi znamo kako ce se serija zavrsiti, voleo bih da Saul takodje ode na onaj svet da Rehina me je isto iznervirala sad u ovoj 115. epizodi roll jeste joj Altagrasija nanela zlo, ubila je dva bitna muskarca u njenom zivotu, ali i pored toga se brinula o njoj, nikada joj nista nije zahvalilo, cerka joj je zivela kao princeza... Nazalost to ce i biti Altagrasijin kraj i najgora kazna. Izdaja njene sopstvene seste i sestricine koju najvise voli na svetu. Njihova izdaja ce je samo dotuci. Jedva cekam i da vidim Braliov kraj mrgreen dopala mi se scena njega i Dijega kada mu je ovaj trazio oprostaj smile na kraju ipak nije ispao samo hladnokrvni ubica smile2
Felipeovo ubistvo mi je takodje bilo brutalno naklon

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3315

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.04.17 23:33

I ja sam gledao prošle nedelje redovno, čak sam ovu epizodu u petak gledao uživo i baš mi je iznenadno bilo ovo Rafaelovo ubistvo, nisam očekivao da će ga Altagrasija ubiti u tom trenutku. wow Kako god, svidela mi se scena mnogo. wub Definitivno mi je hajlajt cele nedelje bila scena sa Brauliom i Dijegom kada Braulio traži oproštaj od njega. cry Volim te scene kada prikazuju onu malu ljudskost tih villanosa, a u toj sceni je Galeano pokidao. naklon Ja i dalje ne mogu da svarim onog glumca koji igra Dijega, definitivno je najgori glumac u celoj seriji. ljut facepalm Ono sa onom eksplozijom i onim Altagrasijinim vračanjem u sobi mi je bilo malo debilno. stars Smorili su, a nekako mi se i dalje to veštičarenje ne uklapa nimalo u koncept cele ove serije. Ipak, odlična je bila scena kad su upale Asusena i Monika. rofl Očekivao sam neki veći okršaj, ali ono vrištanje i vikanje je bilo fenomenalno. cool

Izgleda da ove nedelje ide u 20 h, a GDI ide u 21 h.

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 25.04.17 14:41

Ove nedelje ce ici u 20h. Sinoc nisu emitovali seriju zbog premijere GDI. U cetvrtak isto nece da emituju epizodu zato sto ce Telemudno prenositi Premios Billboard. Poslednja epizoda ce biti emitovana u ponedeljak 1. maja.
Nadam se duploj epizodi rofl

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.04.17 15:12

ocekivao sam brutalniji kraj smile2 mislio sam da ce Altagrasija da ga smrska medjutim na kraju ga ipak nije ona ubila, vec je njegova smrt samo splet nesrecnih okolnosti. Nasao se u pogresno vreme na pogresnom mestu. Zalim sto on i Altagrasija nisu imali scene tipa kao sto su imali Saul i ona smile2 definitvino bi bio bolji par sa njom nego sto je to Saul. Covek prosto zraci, ima ono nesto i rado cu gledati sve sto bude snimao ubuduce. Ostalo je jos dve epizode do kraja i nema sumnje da ce Altagrasija imati nesrecan kraj sad
sto volim sto je zveknula Isabelu iako joj je ona rekla istinu smile2 tokom cele serije me je nervirala sa njenim promenljivim ponasanjem smile2 stvarno je zorra mrgreen
Saul i Monika puke ne zna se ko je gori od njih dvoje stars

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 28.04.17 22:44

Užas. facepalm Brauliova smrt najveće razočarenje cele serije, ne mogu da verujem da je na onako glup način okončao. shitshield Setio sam se kraja Sare Andrade u ERDA, isto je bilo bez veze i u fazonu "ajde samo da je ubijemo, nebitno kako", evo ovde isto takav utisak imam. Očekivao sam da će susret Altagrasije i Braulija biti poput onog sa Rafaelom, a ona scena kod onog ministarstva je bila tako dosadna i bezvezna da ja nemam reči, baš sam se razočarao. Mogli su takav cirkus da naprave sa njih dvoje, da bude neki poslednji okršaj i da ga Altagrasija ubije, a ovo ovako je stvarno KATASTROFA.

Generalno, ove 3 epizode (2 ove nedelje i ona 2. od petka prošle) su meni katastrofalne i baš razočaravajuće. Očekivao sam neki žestoki cirkus i jurnjavu na kraju serije, neki obračuni Altagrasije, pa neki beg, nešto, a oni su ubacili onaj bordel i ove gluposti oko nasilja nad ženama koji se provlači kroz celu seriju i koji je toliko prenaglašen da više ne mogu da slušam to. Jeste okej da se ta tema obradi, ali serija od početka nije bila u tom fazonu, a onda su koristili svaku priliku da ubace to i sad pred kraj je to baš usiljeno. Smorio sam se gledajući one proteste, onaj upad u borde i sve te gluposti. Krajnje nepotrebno jednoj ovakvoj seriji. Baš-baš sam se razočarao. wall

Kraj ove epizode od srede je bio dobar, iskreno se nadam da će ove poslednje 2 epizode da budu cirkusi, ali to opet nije dovoljno, za 2 epizode ništa ne mogu da stignu. Kako god, očajno realizovane ove poslednje epizode u odnosu na celu seriju, stvarno sam očekivao nešto bolje, a ne ovakav predosadan šit.

Moniku i Saula neću više komentarisati, jedan od najgorih parova u serijama. 0 hemija, još ova Dana Paola sva kreštava i iritantna. facepalm
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Danijela on 29.04.17 17:03

Mislim da ce se Altagracia ipak izvuci i otici negde daleko i biti srecna, sto i zasluzuje na kraju bez obzira na zlocine koje je pocinila jer je toliko patila i patila da joj je sve oprosteno, i sa te strane cu biti zadovoljna, ali nije fer da Saul i Monica budu zajedno na kraju, njihove uloge su toliko licemerne i odvratne da nemam reci, a i hemija im je ravna nuli, Saul dok je bio sa Altagracijom bio mi je savrsen, posle toga su ga upropastili. Na kraju on i dalje voli obe, samo svaku na svoj nacin, bar ja takav utisak imam ili gresim??
A i nije mi jasno zasto su morali po svaku cenu da stave Saula sa Monikom, to su morali da promene ipak je ona Altagracijina kcer... ali to je kod njih izgleda sve normalno.
U svakom slucaju zao mi je sto Altagracia nije zavrsila sa Saulom, imali su takvu pricu, takvu hemiju da je stvarno steta...

Danijela
Newbie
Newbie

Poruka : 3

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

View previous topic View next topic Back to top