EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La doña

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

View previous topic View next topic Go down

Re: La doña

Post by Miloš92 on 15.04.17 23:01

Samo jedna. Išao je neki film zbog praznika.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Stefy on 16.04.17 3:52

Ova nedelja je bila fenomenalna. wow Ova scena se nije dogodila u 106. epizodi jer su verovatno prvobitno planirali da emituju i to, ali zbog jedne epizode, nisu. Zato na sajtu Telemunda poslednji deo i jeste sa direktnog emitovanja, a ne originalni snimak. Kako god, očekivao sam da će Jesenija da stane pred Moniku i da će umreti. Bilo bi mi preterano da je Monika opet bila upucana, a da preživi, kao što je bio onaj pad sa one stene. rofl Braulio mi je fenomenalan u ovim poslednjim epizodama, Galeano je pokidoa kako je odigrao psihopatu. wow Definitivno pored Altagrasije najbolji lik. Felipeova smrt mi je bila neočekivana, mislio sam da do toga neće doći. Jedva čekam da vidim šta će da bude kada i Braulio i Rafael kažu istinu policiji o Altagrasiji. cool Saul definitivno i dalje najgori i najdebilniji lik. yuck Ne mogu da ga smislim i biće stvarno šteta ako na kraju završi sa Monikom, a verovatno hoće, jer je ne zaslužuje. Nisam čitao nikakve spojlere za kraj jer želim da se iznenadim ako bude nečeg neočekivanog, još otkako je Dana rekla da kraj nije zaključen, zaintrigran sam još više. wow
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3723
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.04.17 8:35

Pa zar se kraj nije odavno pojavio na internetu?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Stefy on 16.04.17 19:23

Dana je u lajvu rekla da to nije relevantno, ja sam tad čuo za to, ali ništa nisam gledao.

Moderator

Poruka : 3723
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.04.17 13:17

pa napokon ga je ubila naklon
nemam reci da opisem moje zadovoljstvo dok gledam ovu seriju naklon ocekivao sam da ce Altagrasija da prebije Moniku kad je otkrila njene tajne odaje mrgreen nazalost do toga nije doslo, ali se nadam da ce biti cupanja sad kroz koju epizodu rofl Saul mi se gadi gaah iako svi znamo kako ce se serija zavrsiti, voleo bih da Saul takodje ode na onaj svet da Rehina me je isto iznervirala sad u ovoj 115. epizodi roll jeste joj Altagrasija nanela zlo, ubila je dva bitna muskarca u njenom zivotu, ali i pored toga se brinula o njoj, nikada joj nista nije zahvalilo, cerka joj je zivela kao princeza... Nazalost to ce i biti Altagrasijin kraj i najgora kazna. Izdaja njene sopstvene seste i sestricine koju najvise voli na svetu. Njihova izdaja ce je samo dotuci. Jedva cekam i da vidim Braliov kraj mrgreen dopala mi se scena njega i Dijega kada mu je ovaj trazio oprostaj smile na kraju ipak nije ispao samo hladnokrvni ubica smile2
Felipeovo ubistvo mi je takodje bilo brutalno naklon

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

View previous topic View next topic Back to top