EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La querida del Centauro

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La querida del Centauro

Post by Stefy on 03.05.17 13:41

Odgledao premijeru nove sezone. cool Osim prvih 10 min gde su ubačene poslednje scene prethodne sezone i ona jurnjava kroz šumu gde sam se žešće smorio, ostatak je obećavajući. wow Nisu bili nešto originalni po pitanju nastavka, uzeli su motiv osvete, ali drugačije ovo i ne bi moglo da se nastavi. Jedino što mi smeta je što mi je previše nerealna ova Kentaurova moć, ponovo odjednom ima ljude oko sebe, hakovane kamere i mikrofone po gradu i sve u svojoj ruci, a otkud sve to kad je bio begunac. Isto tako ono njegovo samoubistvo, valjda budu kasnije dali neko dobro objašnjenje za to kako se izvukao. Scena u liftu je bila mnogo dobra. naklon Ludvika odlično iznosi ulogu anksiozne i paranoične osobe, odlična je i ne deluje uopšte veštačko kako to umeju da budu u telenovelama. naklon Saznali smo da je Tanija umrla, valjda budu otkrili u kasnijim epizodama kako se to desilo. Ostali likovi su i dalje kao i ranije, baš sam uživao gledajući ih. wub Ponovo iste šale i provokacije Gata i Luča, kao i Bjankinija i Herarda. rofl Sviđa mi se što Emilio sad ima mnogo više prostora, on mi je bio drag i u prošloj sezoni. Sentauro se toliko ponosi njime, jedva čekam da vidim reakciju kad sazna da je "mariposo", što bi rekao Gato. rofl Pretpostavljam da će ovi likovi sa Bjankinijevog venčanja da kasnije imaju veću ulogu, a deluju okej.

Sve u svemu, zasad je okej, videćemo kako će na dalje ići. smile2
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3870
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.05.17 4:24

Odgledao i ja početak nove sezone. Meni se svidela ova prva epizoda.

Isto tako ono njegovo samoubistvo, valjda budu kasnije dali neko dobro objašnjenje za to kako se izvukao.

Sigurno će biti objašnjeno.

Ludwika je sjajna. naklon

I da složio bih se da malo preteruju sa ovim da je Centauro svuda.

Taniu su sigurno ubili jer Irene nije htela da snima.

Sada se čeka Sandrino pojavljivanje.

Videćemo kako će radnja teći dalje, mene samo brine tih 90 epizoda. Mnogo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10378

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.05.17 22:32

@Miloš92 wrote:mene samo brine tih 90 epizoda. Mnogo.
I mene. ninja

Vizuelno mi se mnogo više sviđa ova entrada nego ona iz prve sezone. wub
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.05.17 2:38

Ne stižem redovno da gledam, stigao sam do 14. epizode. wow Obožavam ove glumce, ovu produkciju i ovu seriju! wub naklon Meni je ova 2. sezona baš zanimljiva iako nisam očekivao da će biti. Idu mnogo sporije u odnosu na 1. sezonu i nisu toliko dinamični, ali ipak mi mnogo drže pažnju i progutam svaku epizodu! wow

Mnogo mi je bila dobra scena kada se Jolanda sa maskom pojavila pred onim uličnim prodavcima i krenula da im preti. wow Ludvika tako dobro iznosi sad ulogu ubice da mi je draža ova ošamućena Jolanda. wub Na početku mi je bilo pomalo bez veze ovo sa gubljenjem pamćenja preko injekcija koje joj je dao psihijatar, ali verujem da će uskoro početi da se priseća, pa samim tim serija biti još napetija. wow Ana i Migel su zanimljivi, ali sam očekivao da će ona imati neku veću ulogu, a ne da će biti ovako uličarka koja juri Sentaura. Pretpostavljam da će se uskoro udružiti sa Herardom i pomagati mu. Marijana mi je isto sve bolja. cool Nije da je dostojna Hulijina zamena, ali bar nekakvu villanu da imamo. diablo Nadam se da će se ona aktivirati i početi da pravi veće cirkuse iz ljubomore prema Jolandi. Jedini koji me smaraju su ovaj novi ljubavni trougao Lučo-Kristina-Roman. facepalm Jedino ovaj Roman što je izgleda neki psihopata, pa očekujem da će i on nešto da muti ubuduće. Kristina kao da je poludela načisto od početka 2. sezone.

Jedva čekam da vidim šta će Lemus da uradi Herardu sada kada ga je drogirao. Mislim da tek slede dobre epizode jer se još uvek zahuktavaju, a idu dosta sporije s tim nego u prvoj sezoni. Zato i ima 90 epizoda. Kako god, ovo zasad prevazilazi moja očekivanja, drže pažnju i ostali su dosledni kvalitetu prve sezone iako su u nekim stvarima dosta nerealniji, ali šta sad, serija.

Počinje mnogo da mi se dopada serija, definitivno je stavljam ispred "La Reina del Sur" i sada mi je omiljena latino serija ikada iako su mi obe približno drage. Mnogo mi je napetija i zanimljivija od LRDS koja je imala dosta statičnih delova, a ovde se stalno nešto događa. cool

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.05.17 2:33

Sad baš drže pažnju. Otkako je Herardo pobegao iz ludnice, krenuo je pravi cirkus i sada je baš napeto, iako je toliko očigledno ovo njihovo odugovlačenje da bi dobili na broju epizoda. facepalm U prvoj sezoni toga nije bilo, nego je sve išlo brzo, a ovde su usporili verovatno se nadajući da će im 2. sezona biti gledanija, pa samim tim duže trajati.

Sviđa mi se što je serija i dalje u potpuno istom stilu kao i 1. sezona. naklon Sve je neočekivano, svaki lik krije nešto i niko nije onakav kako izgleda. Gutam epizode i jedva čekam sledeću da vidim šta će dalje biti. wow Nisam očekivao da će Marijanu ovako brzo da smaknu iz serije. wow Svidele su mi se te scene kada je Herardo upao u radio stanicu. Ana je sad dobila malo više pažnje, mada i nije neki lik. Očekivao sam da će biti zanimljivija i da će zapravo biti neko ko ide protiv Herarda, iako u suštini i ide na neki način jer mu nije priznala da je Siruhanova ćerka. cool Skroz mi je bez veze da se Herardo i Ana šetkaju gradom u svakoj sceni, a navodno ih traži cela policija. Herardo se još na onoj pijaci pojavio, a onda skida plakate sa njegovim likom. facepalm To su mogli malo bolje da odrade. Što se tiče Sentaura i Jolande, oni su poprilično dosadni. Glavni događaj je sad da se Jolanda seti bar nečega, ovako se u kući ne dešava ništa bitno. Posvećuju pažnju onoj Elviri i plaćenicima Lalu i Isidru samo da bi na minutaži dobili, a krajnje je sve to nebitno za celu radnju. stars Tačno sam znao od početka da je Nikolas gej, a onaj njegov pomoćnik je Tomas iz serije "Rebelde". wow Nisam ga prepoznao isprva, ali posle 2 epizode sam se setio. Mnogo sam se smejao sceni kada je Sentauro pitao Emilija da li se muva sa dr Lemusom i krenuo da ga zeza. rofl Nadam se da će biti više takvih momenata između njih dvojice. Kristina me od samog početka nervira, a i sad. Bjankini mi je postao isto odvratan posle Marijanine smrti. besan Očekivao sam da će brzo Visentea da maknu iz serije, ali sam se iznervirao jer nije stigao nikome da kaže da je uhvatio Kristinu sa Romanom i još dvojicom i da su hteli da se snimaju dok je siluju. wow Jedva čekam da se to sazna i da izvisi Roman jer mi je i on odvratan.

Nadam se da će polako krenuti Jolanda zaista da se seća i da nije ovaj avance navlakuša. wow
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 26.05.17 20:04

Prosto ne mogu da verujem koliko je ova Ludvika sjajna glumica. wow naklon Ove emocionalne scene prisećanja i ludila koje ima od početka 2. sezone iznosi tako realno da se prosto naježim dok gledam seriju. naklon Skidam joj kapu stvarno, nadam se da će joj ova serija otvoriti mnoga vrata jer je ona od onih glumica koje se toliko ne eksponiraju, a deset puta je bolja od uspešnijih koleginica. Pa evo poređenja radi, Kejt u LRDS nije imala ni upola ovako zahtevne i jake scene. Definitivno sad stavljam ovu seriju ispred LRDS po svemu, najbolja latino ikad. ziveli

Ove nedelje je bilo baš napeto, sve epizode sam progutao i ni ne osetim kad se završe. naklon I dalje je sve neočekivano kao u prvoj sezoni i to je ono što mi se dopada. Iako idu sporije, stalno se nešto dešava. Uopšte nisam očekivao da će Lučo da pobegne sa Kristinom i Gatom, ali mi je baš drago. smile2 Onaj idiot Bjankini je u ovoj sezoni takav kreten i debil da ja više ne mogu da ga gledam. besan Iznerviram se čim se pojavi u kadru, jedva čekam na kraju kad sazna sve da shvati kakav je u stvari debil ispao. facepalm Konačno da Kristina sazna kakav je Roman zapravo, jedva čekam da Lučo kaže to i Herardu, biće sigurno pokolj. diablo Dosadan mi je ovaj deo u barriju gde su Ana, Herardo i Migel i njihovi poslovi sa onim Tajsonom. zzzzz Potpuno suvišno, ali ajde.

Kako mi je drago što su Nikolasa postavili na mesto, sada će sigurno postati Sentaurova marioneta. Mnogo je bila dobra ona scena kada su ubili Aleksa i onog njegovog ljubavnika, a posle terali njega da čisti. diablo Kreten. Jeste scena malo previše nerealna sa ovom krvlju, ali kako god, Nikolas zaslužuje ovo.

Uopšte ne mogu da predvidim da li će Herardo i Ana da se spanđaju i imaju neku vezu pošto on misli da je Jolanda mrtva. To bi bilo zanimljivo. Nadam se da će Herardo uskoro i otkriti ko je Ana zapravo. aplauz Kako mi je bila lepa scena kada su Kristina, Gato i Lučo pronašli Herarda. cry Jedva čekam da vidim sad kako će dalje funkcionisati, nadam se opet smejanju prepucavanjima između Gata i Luča kao u prvoj sezoni kad su radili svi zajedno. rofl

Večeras opet haos! jupi
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.06.17 18:40

Ova nedelja je bila još napetija od prethodne. naklon cool Sad je već krenulo stvarno da se zahuktava jer se Jolanda sve više priseća svega, a Herardo i Ana su počeli krenuli sa planom da osvoje onaj Diablov barrio. wow Mnogo je bila jaka scena kada je Jolanda napala Elviru, kao i pre toga kad se prisećala. Prosto Ludvika to radi tako realno i tako dobro da se skroz saživim sa patnjom njenog lika. Mičel Braun mi je isto fenomenalan. naklon Ovde ima neke mnogo zahtevnije scene nego u 1. sezoni, kao oni npr. razgovori sa Kristinom koji su baš emocionalni i mnogo mi se sviđa što forsiraju taj njihov odnos oca i ćerke. Sentauro je isto sve bolji, mnogo mi se svidela scena kad je Roman došao kod njih i prvi put razgovarao sa Sentaurom. naklon Očekivao sam da će Letisija kad-tad da umre, ali sam mislio da će da priča sa Jolandom i reći joj nešto. Sada kad Elvira sve zna, nadam se da će i Jolandi uskoro da otkrije nešto. Jedva čekam da vidim šta će biti kad se Jolanda svega seti, da li će i dalje da se pravi luda i planira plan da uništi Sentaura ili nešto treće. wow Sviđa mi se što je i Bjankini sad normalniji, prestao je da bude onako ogavan. Nadam se da će i on uskoro nešto da otkrije.

Instrumentali i muzika iz serije su fenomenalni. naklon Reciklirali su dosta iz 1. sezone, ali ima i novih koji ove scene Jolandinog ludila i prisećanja čine baš strašnim u nekom trenutku. Silujem im Twitter dnevno da postave muziku na iTunes-u ili negde jer znam da su za Acero stavljali. Nadam se da hoće pre kraja serije jer je muzika stvarno odlična. naklon

naklon  naklon  naklon

Pretpostavljam da će posle 20. juna ovo da ide samo u 21 h do kraja.

Gleda još neko redovno? ninja
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.06.17 21:00

naklon naklon naklon

Ne mogu više da nađem reči da opišem presavršenost ove serije. wow wow wow Ovonedljne epizode su bile toliko napete, neočekivane da je to neverovatno, odgledao sam ih sve u dahu i nisam ni osetio koliko je vreme proletelo. blink Susret Herarda i Jolande je bio baš emotivan, naježio sam se kad je krenula ona muzika i kad je Jolanda počela da se okreće prema njemu, pa onda njihov pogled i zagrljaj. wub Još nakon toga kad je ustala i susret sa celom porodicom, preemotivno. cry Prosto likovi teraju da se saživi s njima jer glumci toliko dobro iznose svoje likove da i kad su srećnoi, i tužni, i besni to izgleda toliko realno kako inače ne biva u latino serijama. Zurita je npr. toliko dobro izneo one scene besa kad mu je Jolanda pobegla da je to neverovatno. naklon Delovao je toliko psihotično strašno, a neko drugi na njegovom mestu bi to toliko prenaglasio da ne bi delovalo realno. Pucnjava u skladištu je isto bila fenomenalna, sve vreme neka napeta atmosfera i iščekivanje da se Herardo i Jolanda sretnu. Produkcijski sve vrhunski. naklon Mnogo mi je drago što je Jolanda ubila Lemusa, smučio mi se i definitivno mi je najogavniji lik u seriji bio. Od Bjankinija su napravili takvog debila i toliko mu obesmislili lik da je on ovde sad samo levo smetalo koje svugde kasni i sve saznaje poslednji. shitshield Prvo ona epoha besa na sve i svakog zbog Marijane, a sad neverovatna glupavost. Uopšte takav nije bio u 1. sezoni. Lučo i Kristina su konačno dobili svojih 5 minuta i baš mi je drago. wub Ne sviđa mi se kako je pisana njihova veza u 2. sezoni, pogotovo ovo iznenadno pomirenje jer je Migel razgovarao sa Kristinom i ona se odjednom predomislila, ali dobro. Jedva čekam da vidim kako će se dalje odvijati radnja oko ljubavnog trougla Ana-Herardo-Jolanda jer je to sad nekako najupitnije od svega. Videćemo šta će Sentauro sledeće da isplanira protiv Herarda i Jolande, ali mislim da će Lalo da pomogne Elviri, pobegnu zajedno i pridruže se Herardu i ekipi da se osvete Sentauru. Od početka mi ta njihova veza nekako vodi ka tome da će oni biti ti koji će odati Sentaura u ime te ljubavi.

Još sledeće nedelje će ići duple epizode verovatno, a ostalo je još 36 do kraja sezone. cry Baš ne želim da se završi ova serija, mnogo će mi nedostajati. sad
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 18.06.17 17:33

Ne mogu da verujem da su maknuli Bjančinija iz serije. blink shock cry Mnogo mi je bilo žao, pogotovo jer je baš sad upoznao Eriku, bio srećan i oni ga samo ubiše tek tako. sad Ovo mi je stvarno bilo skroz neočekivano, mada kao i sve u ovoj seriji. stars Ove nedelje su bili statični u odnosu na prethodnu, samo ove poslednje 2-3 epizode se desilo nešto baš bitno. Baš me zanima kako će se dalje sve odvijati jer se ovaj klan u vecindariju raspao skroz, da li će ostati sa Abelom ili svi pobeći. popcorn Sentaura su stvarno odlično predstavili u ovoj novoj sezoni, mnogo je nemilosrdniji nego što je bio u prvoj i sve luđi. Jedva čekam da vidim kako će izgledati poslednji okršaj, mislim da će te scene baš biti epic. wow Ana je počela mnogo da me nervira sa ljubomorom, ispada stvarno glup lik jer ne može da shvati Herardovu situaciju. Generalno sam od Sandrinog lika očekivao mnogo više, ona u suštini od početka serije ne pokazuje ništa posebno, niti joj je lik nešto spektakularan. Štaviše, nekako je skroz zasenjena jer krije svoj pravi identitet i uopšte ne dolazi do izražaja nikad. Svidela mi se scena kad je Jolanda poludela i ubola Anu. wow Jedva čekam da i onog Isidra neko ubije, tako me nervira više, a iskreno se nadam da će to biti Lalo.

Sve u svemu, sad sledi najnapetiji deo sezone, baš me zanima šta će se sve izdešavati do kraja. aplauz

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 01.07.17 18:00

Ovo je prva nedelja od početka 2. sezone za koju mogu da kažem da je bila dosadna. zvizd Ništa se posebno nije desilo, okrenuli se patetisanju i ljubavi između ovih parova i stalno se nešto vrtelo u krug, a ništa se konkretno nije dešavalo. Svidele su mi se scene između Herarda i Luča pred venčanje i Kristine i Jolande. naklon Tako se to radi kvalitetno, i scenario i gluma, sve na mestu i bez preterivanja, ali dovoljno da probudi emociju gledalaca. aw Sentauro je izgleda načisto poludeo i sve mi više deluje da će Emilio da se udruži sa komesarom da ga uništi. roofl Jedva čekam da vidim na šta će to da liči jer već nekoliko epizoda se nazire neka netrpeljivost između njih i mnogo bih voleo da vidim sukob između njih dvojice. tv Svidela mi se scena kad je napao onog Loka i pokazao mu gde mu je mesto. wow

Ne mogu da verujem šta napraviše od Aninog lika. nezna Definitivno najdosadniji i najodvratniji lik u seriji. S obzirom da je Sandra igra, očekivao sam da će biti neki dobar lik, imati neku svrhu, a ona otkako se pojavila, glavna obaveza joj je da laže Herarda i otkako se vratila Jolanda da se sa njom svađa i raspravlja. Totalno bespotrebna celoj priči i loše iskorišćena, ne vidim šta je toliko u tom liku dobro što je Sandra na sva usta pričala kako joj se sviđa. cesces Ovo sad sa pokušavanjem ubistva Jolande mi je tako bez veze i glupo.

Očekujem da serija od sledeće nedelje već uđe u neku finalnu etapu, pa bude više napetosti i akcije jer su sad baš stagnirali. Nadam se da će Elvira da provali da je Ana htela da ubrizga heroin Jolandi i da će svi da je provale konačno.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next