EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La querida del Centauro

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

View previous topic View next topic Go down

Re: La querida del Centauro

Post by Miloš92 on 10.08.17 13:06

Konačno sam sinoć seo da odgledam poslednje dve epizode.

Ranije sam već pisao o nekom opštem utisu o drugoj sezonu pa da se ne ponavljam.

Kraj mi se baš svideo. Bilo bi besmsleno da su Yolanda i Gerardo ostali na kraju zajedno i srećni. Prosto ne ide uz ovakvu seriju. Još ona sva poremćena, sjebana. Ovako je odično ispalo. Ja bih čak i ostavio kao poslednju scenu smrt Centaura i Yolande. AL dobro morali su nekako da daju prostora i Sandri na kraju.

Mislim da im ova druga sezona nije trabala. I super je što su fracasirali jer ja zaista ne znam šta bi oni radili u trećoj sezoni.

Ludwica je sjajna glumica. To je ponovo pokazala. naklon

Sandra, odnosno lik Ane je najveće razočarenje. Ništa ona nije uradila tokom čitave sezone.

Eto neka moja ocena bude, prva sezona 5, druga neka 3. Ali svakako serija vredna gledanja. Mislim nije sad da mora da se gleda druga sezona. Prva je stavrno bila odlična.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.08.17 0:43

Ja ne gledam na seriju po sezonama nego kao celinu i kao takva mi je za 5. Jeste druga sezona lošija, ali opet mi je nekako ključna za priču najviše zbog kraja. Meni je najveća mana te 2. sezone to odugovlačenje, napisao sam, priča mi je okej, uz to da je npr. Anin lik tu skroz suvišan jer nikakvu bitnu ulogu nije imala. Sve ovo ostalo je manje-više okej, ali je previše razvučeno, pogotovo poslednjih 20 epizoda.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.08.17 1:08

Pa ne moze da mi bude za 5 kad je druga sezona realno dosadna i mogla je da ima duplo manje epizoda. Sta ja imam od toga sto je moglo biti dobro da nije razvuceno. Jbg, razvuceno je, dakle nije savrseno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics