EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La querida del Centauro

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La querida del Centauro

Post by Stefy on 15.01.16 23:24

Odgledao sve 3 epizode. Zasad je solidna, ali ništa neviđeno. Moram da priznam da mi je zanimljivija od "Duenos del Paraiso" i "El Senor de los Cielos" nakon 3 epizode. Sviđa mi se što uvode u priču nepotpuno i ne otkrivaju šta se sve desilo, već malo-pomalo koriste flešbekove za to. Zasad ću nastaviti da gledam. Glumačka ekipa mi je super, jedva poznajem sporedne glumce, ali uopšte nisu fejk i odvratni kakvi su inače Telemundovi glumci prethodnih godina. Svi su sasvim pristojni. Mnogo mi je smešan ovaj Herardov kolega, sviđa mi se što ima i malo humora. rofl

Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 3684
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Vlad on 16.01.16 0:35

Slažem se, gluma je pristojna. Treća epizoda je najzanimljivija zasad, cela ona frka s televizorom i novčanikom u Jolandinoj kući je bila dobra.

Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Stefy on 17.01.16 19:48

Nakon 4. epizode, već počinje ozbiljno da mi se dopada ova serija. Bila mi je zanimljiva epizoda iako se u suštini ništa posebno nije dogodilo. Prosto ne mogu da verujem da je ovo u Telemundovoj produkciji, deluje mi tako van svega što Telemundo radi poslednjih godina. Ni scenografija, ni glumci, niti bilo šta. Osim što je radnja malo sporija, nikakvu zamerku nemam što se tiče glume i scenografije, sve je savršeno. Nešto najpristojnije iz Telemunda poslednjih godina. Baš je emotivna scena kada se Jolanda i Kristina sretnu u zatvoru i pričaju preko onih rešetki. Ludvika Paleta me baš iznenađuje, ovde je odlična skroz. I dalje mi nije jasno kakva je tačno uloga Otonijela u Jolandinoj porodici. Nit je njen otac, nit ima bilo kakvu ulogu, samo ova baba upravlja njime, pravi mekušac. Smešan mi je onaj lik što je hteo da prebije Kristinu, verovatno će se sada smuvati sa njom. Jedva čekam da vidim u kom će pravcu serija ići kada se dogodi beg iz zatvora i kako će to Sentauro i Jolanda da sarađuju zajedno. Nastavljam sa gledanjem sigurno, super je serija. Preporučujem svima koji su gledali ove narko serije u poslednje vreme, ova je miljama ispred "El Senor de los Cielos".

Zanimljivo, samo se nadam da će ubrzati taj beg i da neće razvlačiti ove epizode u zatvoru mnogo.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 17.01.16 20:17

Možeš mi poslat download linkove na PM da bacim oko?

A lei do amor - 142/155
Alma gemea - 115/227
Amar despues de amar - 10/60
La fan - 30/120
Rock Story - 110/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1917
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Vlad on 20.01.16 14:58

Super je i 5. epizoda.

Jolandina majka je lujka, drago mi je što joj je muž konačno odgovorio i stao na stranu Jolandine ćerke.

Pojavila se i Centaurova žena. U ta 2 minuta je glumica užasno glumila, tj. recitovala.

Michel (ne sećam se imena lika) je takođe zanimljiv, samo me baš nervira kako iritantno žvaće žvaku, a žvaće je stalno. smile2

Ludwika je odlična i super mi je sa Centaurom.
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.01.16 0:23

Nastavljaju i dalje u dobrom ritmu, 5. i 6. epizoda su mi se svidele. Sviđa mi se kako se odvija ljubavna priča Jolande i Sentaura, a ima i hemije među glumcima bez obzira na godine. Kako me nervira ona zatvorenica Tanija, glumica mi je tako ružna da je to neverovatno. Jedva čekam da joj ovaj čuvar iskopa oko. Jolandina majka je stvarno dno žena. Jeste zlobna i volim zlobnice, ali ona mi je onako "neukusno" zlobna, uopšte mi se ne sviđa. Lep su par Kristina i onaj dečko s kim se upoznaje, jedva čekam da vidim kakav će to posao odraditi. Što se tiče glumice koja igra Sentaurovu ženu, da, ona je poprilično flegma uvek. Gledao sam je već u "La Patrona" i "Los Miserables", pa sam na nju navikao. Ovde joj je lik jak, u ove prethodne dve je imala neke bezvezne likove. I dalje mi nije jasan uzajamno-zavisni odnos Otonijela i Jolandine majke. stars Sviđa mi se što je Herardo otkrio da ga Vivijana vara sa Markom, mislio sam da će to malo više odužiti. smile2 Bjankini mi je tako smešan, a još mi je smešniji Herardo kad ga zeza da je gej. rofl

Izgleda da će već u sledećoj ili onoj tamo najkasnije da pobegnu iz zatvora, bar prema ovom avanceu, i to je super jer me baš zanima u kom pravcu će onda radnja ići.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vlad on 21.01.16 0:34

Šestu sam sad odgledao, najzanimljivija od početka.
Herardo je već otkrio da ga Vivijana vara, obračun u stanu je bio odličan.

Sentaurova žena je opasna, sviđa mi se lik. Tanija se ispalila što je ukrala sat. smile2 Meni nije ružna baš, naravno nije lepotica, ali dobro glumi, čim je iritantna - dobro radi posao. Baš me zanima kako će se glumica pokazati kao glavna u HDLS, jer je uloga skroz drugačija od ove.

Neće valjda već da beže?! Mislim, biće zanimljivo, ali ekipa u zatvoru mi je dobra, ne bih se bunio da se radnja u zavroru nastavi još neko vreme.

EDIT: Zaboravih da pohvalim entradu, a naročito cortinille, odlične su.
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.01.16 1:49

Cortinille su okej, entrada mi se ne sviđa, nekako mi je "prazna". Ima dosta inserata gde su prikazane neke zgrade ili samo belina. Jeste da je specifična, ali ne, ne sviđa mi se. Ne sviđa mi se ni što su stavili instrumental umesto one pesme o Sentauru koja se vrti u njegovim scenama.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Bayron on 21.01.16 8:16

lepa špica, serijska. dobro da muzika nije narko korida.

vidim i mauricio cruz je režiser, on je radio na najboljim rti-tlmd novelama. smile
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6913
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Hierro on 21.01.16 10:56

Dobra je entrada, svidja mi se, seriju nemam vremena da gledam, jedva stizem da gledam i "Quien es quien?".

A posto je svi hvalite verujem da je vredi pogledati.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1635
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top