EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La querida del Centauro

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La querida del Centauro

Post by Stefy on 21.01.16 14:20

Zaista vredi. Ja sam bio skeptičan i dvoumio sam se da li da krenem da je gledam jer nakon nekoliko epizoda ESDLC i cele DDP, Telemundove narko serije su mi se baš zgadile, a pritom nemam ni vremena toliko. Ova mi je delovala zanimljivo još od upfronta i na kraju sam ipak odlučio da je gledam i nisam se pokajao. ESDLC i DDP ne mogu da joj priđu ni produkcijski, ni glumački, one nisu nakon 15 epizoda pokazale koliko ova sa 6, ali stvarno tako mislim. Možda malo preterujem jer sam iznenađen i pod utiskom, ali ovo zaista izdvajam od ovih narko koje sam ja gledao. Samo se nadam da neće napraviti cirkus sa sezonama i da će biti kompaktna serija sa pristojnim brojem epizoda i zaokruženom pričom.

Moderator

Poruka : 3791
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stef on 21.01.16 20:16

Da Bayron ne spomenu Mauricija Cruza, verovatno ne bih ni video špicu. rofl

Meni se špica sviđa. Volim ovakve špice gde nisu nabacane scene bez ikakvog smisla.

Btw, vidim da scenario radi Lina Uribe (Victoria, MSED). Čudno mi da uz njeno ime vidim nekog drugog ko nije Jimena Romero. smile2

Možda su scenario i režija dobri, al' ja narko serije ne mogu više da smislim. Mada ako ovo bude normalno do kraja i ako se zadrže na jednoj sezoni, možda napravim presedan i dam joj šansu. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 5958
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.01.16 23:30

7. epizoda opet odlična. Bilo bi dobro da malo više pažnje posvete Sentaurovoj prošlosti, kao i ranijim istragama o njemu jer nam samo u naznakama otkrivaju šta se zapravo desilo. Očekivao sam da će Visente da iskopa oko Taniji. Zaista tragično, još su okrivili Huvenila, ali sigurno će Visente da plati za ovo debelo. Mnogo me nervira Agilar, nadam se da će uskoro da ga smene i da na njegovo mesto stave Herarda, to bi bila super osveta s njegove strane. Jolandina majka dakle planira da sa unukom uradi ono što nije uspela sa ćerkom, biće zanimljivo videti kako i da li će se Kristina izvući. Ona i Lučo su prelep par, onaj poljubac je bio tako sladak. wub Meni ne smeta "iritantno žvakanje" Mičela Brauna, štaviše, sviđa mi se, deluje nekako šmekerski. rofl Bjankini mi je i dalje hit, tako je smešan. rofl Bibijana je malo počela da smara, nadam se da će razviti uskoro neku priču oko nje.

@Vlad wrote:Neće valjda već da beže?! Mislim, biće zanimljivo, ali ekipa u zatvoru mi je dobra, ne bih se bunio da se radnja u zavroru nastavi još neko vreme..
Da, već u sledećoj je bekstvo. I meni je radnja u zatvoru okej, ali sviđa mi se što će brzo proći. Da traje duže, već bi krenula da smara, a sigurno će prikazivati zatvor i kad ovo dvoje pobegnu zbog Tanije jer je rekla da su joj ostala još 2 meseca, tako da kontam da će u nekom trenutku izaći i saznati da je Sentauro bio taj koji je naredio da joj iskopaju oko, pa će tražiti osvetu.

Bekstvo konačno. naklon Baš me zanima kako će Jolandu da ugrade u celu priču jer serija počinje kako Sentauro beži, ali nisu prikazali Jolandu uopšte u tim scenama. Ali pretpostavljam da će se epizoda završiti kako beže, pa ćemo tek prekosutra saznati ishod. Sve u svemu, ovo je odlično i dalje. naklon
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vlad on 22.01.16 0:30

Koliko sam razumeo iz 7. epizode, oni planiraju dva odvojena bekstva u isto vreme. Akcija Centaurovog bekstva je super odrađena prema onome što smo videli u 1. epizodi, više me zanima kako će se Jolanda snaći.

I meni je Kristina slatka s onim njenim, smešno mi je što je krenula majčinim stopama. Jolandina majka mi je čak skoro pa simpatična villana koliko nema granicu, sad bi da prodaje unuku. smile2

I ja bih voleo da nešto više saznamo o Centaurovoj prošlosti, ali ima vremena nakon bekstva. Ni o Jolandinoj prošlosti ne znamo mnogo, samo kako je završila u zatvoru. Verovatno će se i Kristinin otac pojaviti.

Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.01.16 2:39

@Vlad wrote:Jolandina majka mi je čak skoro pa simpatična villana koliko nema granicu, sad bi da prodaje unuku. smile2
Nikako. Meni je neverovatno iritantna, i glumica, i lik. Glumica dobro iznosi, ali lik je takvo dno da ja nemam reči. Volim villane, ali ne ove koje padaju ovako nisko zarad novca. Jedino što mi se kod nje sviđa je njen smešan akcenat kada vređa Otonijela i Kristinu, uvek me nasmeje jer im svašta kaže. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Hierro on 22.01.16 9:05

ESDLC izgleda pocinje vec u martu, tako da ovo nece imati vise od 60 epizoda, tako sam juce video da je Amaya nesto izjavio.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Vlad on 22.01.16 21:53

Nadam se da je to tačno, da je tih 60 epizoda cela serija, a ne prva sezona. smile2

Svašta se izdešavalo u osmoj. Bekstvo još nije počelo, ali su Centaurovi ljudi oteli Vivijanu i traže informacije o Centauru od Herarda, Kristina je završila u zatvoru za maloletnike (popravnom domu?). Izgleda da se i Jolandinoj cimerki (Dominga, beše?) bliži kraj.

Zanima me kako će proći obračun u zatvoru jer je ona grupa krenula na Centaura.

Saznali smo još o Jolandinoj prošlosti, trudnoći. Već sam rekao, ali Ludwika je baš dobra u ovoj ulozi.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.01.16 19:45

Odgledao sve emitovane epizode. Meni se ovo baš svidja.

Ovo je prava superprodukcija, a ne ono smeće od DDP. Ja ne verujem da su od svih ovih narko priča Kate del Castillo dali najgoru. Ovde stavrno sve pršti od kvaliteta. Scenografija, lokacije, gluma... Sve na veoma visokom nivou. naklon Uopšte ne liči na telemundo, kao da gledam neku američku seriju. I svidja mi se ovaj filter kroz koji provlače sliku.

Glavni trio je odličan. Ludwica je uvek bila dobra glumica, to pokazuje i ovde. DObra mi je sa obojicom u paru.

Radnja je iz epizode u epizodu sve bolja. Centauro je uspeo da pobegne, da vidimo sad kako će Yolandi to poći za rukom.

Sve u svemu dosta su dobri.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Stefy on 24.01.16 20:24

@Hierro wrote:ESDLC izgleda pocinje vec u martu, tako da ovo nece imati vise od 60 epizoda,
Odlično. Tako i treba, to je dovoljno za jednu ovakvu seriju da bude zaokružena i ispričana.

@Miloš92 wrote:Uopšte ne liči na telemundo, kao da gledam neku američku seriju.
Baš tako, takav utisak imam i ja sve vreme, a to sam i pisao. Stvarno je sve na visokom nivou. Baš mi je drago što si počeo, taman nas sad ima više za diskusiju. ziveli

Ma kakva DDP, i ona je imala produkciju i glumce malo iznad savremenih standarda, ali ništa to nije vredelo sa onako katastrofalno loše napisanom radnjom i likovima (pričam jer sam je baš celu odgledao), ovo je svetlosnim godinama ispred toga u svakom pogledu. Isto tako i ESDLC, smeće je ogromno kad se uporedi sa ovim u svakom aspektu.

Ja sam juče odgledao 8. i 9. epizodu, ali nisam stigao da prokomentarišem. Lepo se odvijala radnja, ima dosta toga što Jolanda ne zna o Sentauru i obrnuto, pa će biti zanimljivo kakav će im odnos biti kada se razotkrije. Svidela mi se scena kada Sentauro beži iz zatvora, tom scenom je i počela serija. Scena opraštanja Jolande i Dominge je bila baš dirljiva, Ludvika je to odlično odradila. Malo mi je bilo krivo jer su Domingu izbacili iz serije, bila je okej lik, ali kad Jolanda pobegne, ne bi imala nikakvu ulogu. Očekujem da će Herardo da spasi Bibijanu pošto je Padrino otišao da se sastane sa Sentaurom, pa je ono skladište ostalo praktično nezaštićeno. Tanija mi je zanimljiv lik, poprilično sam siguran da će i ona izaći iz zatvora i da će vani da pravi probleme Jolandi i Sentauru. Nisam mogao da verujem da je Kristina završila u zatvoru, mislio sam da do toga neće doći i da će da pobegne, a Lučo ju je samo ostavio, užas. wall

Ovo mi je posle LRDS jedina narko serija koja mi se svidela nakon ovoliko epizoda što se tiče baš svega, a najviše radnje koja je baš zanimljiva. Slučajno sam naleteo na spojler, ne znam da li je tačan, ne preporučujem da ga otvorite:
Spoiler:
da će Jolanda sada sarađivati sa policijom i pomoći im da pronađu Sentaurovo skrovište, tako će Herardo da joj podari slobodu.
Verovatno će tako biti, ali mi je krivo što sam to saznao. Kako god, biće zanimljivo gledati.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.01.16 20:34

Tanija mi je zanimljiv lik, poprilično sam siguran da će i ona izaći iz zatvora i da će vani da pravi probleme Jolandi i Sentauru

Ja verujem da Tania uskoro nestaje iz serije. Irene već neko vreme snima EHDLS, a ovi i dalje snimaju LQDC. Ne može biti istovremeno u obe serije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics