EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La querida del Centauro

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La querida del Centauro

Post by Stefy on 24.01.16 20:46

Nisam to znao. Nemam pojma ko je ta glumica, prvi put je ovde gledam. Možda će biti tu do, recimo, 20. epizode, dotad će valjda i Jolanda izaći iz zatvora, pa će se desiti nešto. Videćemo, u svakom slučaju. smile

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.01.16 21:02

Zove se Irene Azuele i igra glavnu ulogu u televisinoj seriji "El hotel de los secretos" koja je rimejk španske "Gran hotel". Premijera je sutra na univisionu, a snimaju sigurno već neka dva mesecaako ne i više. Tako da Tanie verovatno neće biti kad završe ovaj deo sa zatvorom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Vlad on 24.01.16 21:35

Slažem se da izgleda kao američka serija.

I 9. odlična. Biće zanimljivo kad Centauro sazna da je Jolanda pokazala mapu Herardu i kad ona sazna da je Centauro odgovaran za Dominginu smrt.

Centaurovo bežanje smo već videli u prvoj epizodi, ali se ništa ne zna o tome šta će Jolanda uraditi, to mi se sviđa.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Stefy on 26.01.16 22:24

Kako su vešto skratili ovu 10. epizodu. Od ukupnih 38 minuta, 5 minuta je istrošeno na scene iz prethodne epizode i entradu. roll Verovatno će u budućnosti epizode biti sve kraće dok ne dođu na 35 min, tako su radili sa LRDS, što znači da serija nije duga.

U suštini, ništa se bitno nije desilo. Upoznali smo Sentaurovog sina i zasad mi je baš simpatičan, a glumac super izgleda. thumbup Očekivao sam da će biti neki njanjavi glumac i razmaženko, ali zasad mi deluje odlično. Smara me cela ova stvar sa Bibijanom, samo da ne razvuku tu njenu komu. Nismo uopšte videli Kristinu i njene roditelje. sad Koliko god me Marijela nervirala, nekako mi nedostaje. smile2

Po svemu sudeći, onaj spojler koji sam napisao je tačan.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vlad on 26.01.16 23:35

Haha, oseća se da fali Marijela. smile2 Verovatno će ih biti u sledećoj epizodi jer Kristina treba da izađe iz doma.

Izabrali su pravog glumca za Cezara, Centaurovog sina. Izgleda malo psiho i dobro glumi.

Dužina epizode mi je ok, prošla je trajala duže, oko 50 minuta, ako se dobro sećam. Mogu da nastave s ovom dužinom.
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 27.01.16 17:33

11. epizoda solidna. Videli smo ponovo Kristinu i Marijelu, ali Lučo se i dalje ne pojavljuje. Baš me zanima kako će se Kristina spasiti od Marijele jer ova i dalje hoće da je proda. Nisam očekivao da će razotkriti onog Jolandinog advokata i da će se to tako brzo okončati. Mnogo me nervira Paisa, tako je odvratan, a onaj Čančo i Papi su još veći ljigavci. Ja sam očekivao da će i oni pobeći sa Sentaurom. Videćemo u sledećoj epizodi da li će Paisa uspeti da je siluje, mada u avance-u se ima rane po licu.

Već u sledećoj epizodi Jolanda izlazi i to pod uslovima iz onog spojlera. Biće zanimljivo gledati kako će igrati dvostruku igru i da li će na kraju ipak ostati privržena policiji ili Sentauru. Jedva čekam ove naredne epizode!
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vlad on 28.01.16 22:42

Odgledah sad 11, dobra je.

Svideo mi se Herardov plan - da puste Jolandu da namame Sentaura. I meni su odvratni ti koje si naveo iz zatvora, pogotovo Paisa, koga nekad ne razumem šta govori.

Inače, pored Irene (koja je protagonistkinja), u Hotel de los Secretos se pojavljuje i glumica koja je Kristina u LQDC. Tamo je prostitutka, samo što je ne prodaje baba nego majka. smile2

Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 29.01.16 0:33

Meni je nova epizoda bila super, proletelo mi je vreme gledajući je. thumbup naklon Kako mi je bila smešna Marijela kad je videla Otonijela da blagoslovi Kristinu. naklon rofl Njene reakcije i uvrede su mi hit, smešna je koliko je zlobna. rofl Konačno videsmo Luča, a Kristina mi je isto bila smešna onako nadrogirana. Očekivao sam da će Bjankini da dođe pre nego što je odvedu, ali sigurno će je spasiti. Jedva čekam Marijelinu reakciju. Nadam se i nekom obračunu Jolande i Marijele kad ova izađe iz zatvora, siguran sam da će Ludvika pocepati tu ako bude nekog emocionalnog okršaja, a trebalo bi da ga bude. Kako su napravili da svi likovi ovde imaju dva lica i da svašta kriju: Jolanda igra na dva fronta, Visente, koji je Sentaurov čovek od poverenja, je bio taj koji je izazvao Hulijin bes, pa je jadna Tanija ostala bez oka ni kriva, ni dužna, a s druge strane Tanija gotivi Visentea i pojma nema da joj je on to uradio. Baš me zanima kako će se sve to razotkriti. aplauz

Jolanda od večeras na slobodi, biće zanimljivo! naklon
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vlad on 30.01.16 12:52

Marijela je prezabavna. thumbsup

Sad će verovatno Jolanda i Herardo da se zbliže, tj. ona će mu biti zahvalna jer će (verovatno) spasiti Kristinu. Pomogao je i sad kad su je zamalo silovali.
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 01.02.16 1:51

Odgledao sam sve emitovane epizode. thumbup I dalje je super zanimljivo, sad se polako upoznajemo i sa Siruhanovim kartelom i to je super, bilo je i vreme da ih predstave. Ja doslovno nijednog od tih glumaca ne znam i prvi put ih vidim, odakle li su ih izvukli ne znam. Sve u svemu, odlično rade svoj posao. Nisam očekivao da će Bibijana umreti, ali može super da posluži Herardova bol da krene da oseća nešto prema Jolandi i imam utisak da će se vremenom zaljubiti u nju. Otkrivena nam je i tužna Otonijelova prošlost. Marijela je takav hit. lol1 Kako je samo smešna kada krene Jolandu da vređa. rofl Lučo je isto mnogo smešan i pozitivan lik, jedva čekam da se Kristina i on smuvaju. rofl Sesar je sve zanimljiviji, zasad mi je možda omiljeni lik, a ovaj kraj poslednje epizode me je baš ostavio u čudu. Od početka deluje tajnovito i siguran sam da krije nešto od Sentaura. Rekoh ja da će Tanija i posle zatvora da bude tu umešana, baš me zanima kako će da protekne ta njena veza sa Visenteom i kako će da otkrije da joj je on iskopao oko.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics