EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La querida del Centauro

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La querida del Centauro

Post by Angie on 02.02.16 15:24

Naiđoh na ovo na vikipediji pa rekoh da vidim kakvi su komentari ovde. Verovatno ću baciti pogled na ovo kad budem imala vremena. thumbup Slažem se da je Ludwika prelepa sa ovom bojom kose, i nikad je ne bih zamislila u ovakvoj ulozi.
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.02.16 14:45

Gledaj seriju, super je ako voliš ovakav žanr. Nije uopšte telenovela, ali ima super radnju, produkciju i glumce. Ludvika mi je iz epizode u epizodu sve lepša, a ubedljivo mi se više sviđa sa crnom kosom.

Odlične ovonedeljne epizode. naklon Baš se dobro radnja zahuktava i baš me zanima šta će Jolanda uraditi sada kada je otkrila da je pod nadzorom. Koliko ovde svi likovi igraju dvostruku igru i zapravo niko nikoga ne poznaje, to me baš oduševljava. Nadam se da će se to razotkriti u nekom trenutku. wow Otkrili smo da je Sesar nasilnik i da uživa u ubijanju ljudi, to objašnjava i ono bezrazložno mučenje onog radnika kad su ga prvi put prikazali. Siruhanov kartel malo smara, ona dvojica se samo prepucavaju. Baš me zanima šta će biti sa onim zlatnim pištoljem. Glumica koja igra Sentaurovu ženu me je prijatno iznenadila u ovoj seriji. Gledao sam je u "La Patrona" i "Los Miserables" i tamo je bila baš osrednja, a ovde odlično iznosi lik. Mnogo joj bolje stoje ovakve uloge, čak i izgleda mnogo lepše sa ovom frizurom. U LM je očajno izgledala. Kako sam se smejao onom susretu Luča i Jolande. rofl On mi je tako zanimljiv i obožavam scene sa njim, uvek umrem od smeha na njegove odgovore i opaske. rofl

Pročitao sam negde da će ova serija imati oko 40 epizoda i da se u martu završava, a toliko bi taman i imala ako se zaista tad završi.

Moderator

Poruka : 3890
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.02.16 17:27

Pa najavljuju ESDLC za mart a sad kog datuma tacno krece jos uvek se ne zna. U svakom slucaju ovo nece imati puno epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by Miraculum on 05.02.16 11:44

Ja seriju pratim od 1.epizode i odusevljena sam.Jutros sam pogledala 18.epizodu i jedva cekam sutra da neko postavi i vecerasnju.

Nisam pratila ostale serije ovoga tipa,mafija,narco i ostalo ali znam da ih ima jako dosta.

Mene jako zanima prica izmedju Jolande i Gerarda, posto smo vec vidjeli da on razmislja o njoj.

Zanima me da li i vi pratiti ovu seriju putem youtube-a ili se prenosi na nakom od nasih kanala (srb,bih,hr)?
Hvala punooo... Izvinite na gramatickim greskama,zivim van granica Balkana smile

Miraculum
New member
New member

Poruka : 20

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.02.16 14:34

Ne prenosi se ni na kojem od naših kanala, niti će verovatno. Ja pratim seriju preko Telemundovog sajta: http://www.telemundo.com/novelas/la-querida-del-centauro/videos/ (ako neće da ti otvori, instaliraj program HotSpot Shield). Tu postavljaju redovno sve epizode i najbolji je kvalitet slike, na YouTube-u je užas.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miraculum on 05.02.16 15:44

Stefy hvala puno.
Vec sam pokusavala da gledam na telemundo ali nisam mogla otvoriti ni jedan video. Sada sam instalirala HotSpot Shield i konacno mogu da gledam u super kvalitetu. smile

Miraculum
New member
New member

Back to top Go down

Post by Stefy on 06.02.16 18:05

Odlične epizode ove nedelje, a ova poslednja se završila baš kad je najuzbudljivije bilo. wow Kako Marijela uvek sve provali, prosto ne mogu da verujem. rofl Ne mogu da verujem da je Sentauro ubio Padrinovu ćerku, to mi je bilo baš neočekivano. wow Jedva čekam da Jolanda dođe u njegovu vilu i da je on predstavlja kao Klaudiju, biće zanimljivo to gledati. smile2 Po svemu sudeći, ja mislim da će Jolanda ipak da pobegne sa Sentaurom jer joj je ovaj rekao da skine patike u skladištu gde je odvedu. aplauz Lučo i Kristina su tako slatki. wub Jedva čekam da se konačno smuvaju. Visente mi je tako bolestan lik. Ne mogu da verujem da je i dalje sa Tanijom znajući da joj je on iskopao oko. Stalno se nešto premišlja, sumnjam da će možda u nekom trenutku da izda Sentaura. Iznenadio sam se kad smo otkrili da je Siruhanov sestrić gej. wow To uopšte nisam očekivao, a mnogo me nervira onaj Siruhanov sin, još uvek ne mogu da im zapamtim imena. Iskreno se nadam da će sestrić da ga nadmudri i razotkrije uskoro. Oni mi deluju kao glupaci, ceo taj njihov kartel, Sentauro je dosta pametniji od njih, tako da mislim da će oni brzo da padnu. Sve je uzbudljivije i jedva čekam novu epizodu! naklon Dečko koji igra Gata je tako dobar glumac da ja nemam reči. naklon Da su sva deca u telenovelama tako simpatična i talentovana kao on, mnogo bih se manje nervirao gledajući svu iritantnu decu koju su kroz telenovele provlačili. Ovo je zaista prava superserija. thumbup

Sledeća epizoda je puna akcije i jurnjave. aplauz
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miraculum on 06.02.16 20:20

Takodje sam odusevljena ovom zadnjom epizodom i vec jedva cekam sledecu.

Jolanda je nazalost izdala policiju i Gerarda i pobjece sa Sentaurom. Iskreno se nadam da ce u vili da shvati kakav je Sentauro stvarno. Mislim da joj se nece svidjeti ideja da zivi kao njegova ljubavnica pod istim krovom sa njegovom zenom.

Iskreno bi voljela da sazna da je Sentauro narucio ubistvo Dominge i da konacno otvori oci i shvati da Sentauro misli samo na sebe.

Voljela bi da Jolanda na kraju ipak pokusa da ode od Sentaura i da u tome potrazi pomoc od Gerarda i da se njih dvoje smuvaju smile. Onaj poljubac mi je bas bio extra i mislim da se i Jolandi svidjeo.

Visente polako nezna sta bi od sebe. To za Tanju stvarno ni ja nemogu da razumijem,ali svidja mi se da je shvatio kakav je Sentauro i da mu se nesvidja to sto ubijaju ljude bez razloga. Mozda bi cak i on mogao na kraju da pomogne Jolandi da pobjegne od Sentaura.

Vec zeljno cekam sledecu epizodu smilesmile:O

Miraculum
New member
New member

Back to top Go down

Post by Stefy on 06.02.16 23:26

Poljubac, da. wub Skroz sam zaboravio to da prokomentarišem. rofl Scena je bila tako emotivna, a ujedino i smešna. rofl Najbolje su mi bile reakcije ovih policajaca koji su ih gledali preko kamera, a i Bjankini ga je posle zezao. rofl Herardo i Jolanda imaju mnogo hemije, ali ipak više navijam za to da se Jolanda okrene Sentauru, tako će biti zanimljivije. smile2

Moderator

Back to top Go down

Post by Miraculum on 07.02.16 0:24

Da,reakcije policaja su mi bile extra rofl ...Pa ja se iskreno nadam da ce se ipak okrenuti prema Gerardu i tome da suradjuje sa policujem. Sumnjam da ce joj se svidjeti nacin zivota sa Sentaurom kao njegova ljubavnica i da stalno laze i pazi sta ce reci. Mislim da ce sa vremenom i njegova zena da ukapira da ona nije Klaudija.

Miraculum
New member
New member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics