EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tanto amor

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Tanto amor

Post by Marko on 15.05.15 23:19

"Tanto amor" je naziv nove telenovele koju sprema Azteca

Glavne uloge tumače Melissa barrera i Leonardo Garcia

Pored njih učestvuju: Rossana Najera, Arap Bethke, Aura Cristina Geithner, Andrea Noli, Matias Novoa, Juan Vidal, Ofelia Medina, Maria Jose Magan, Hugo Catalan, Eva PRado, Omar Fierro i Miri Higareda

Ovu priču Azteca je obradila već u dve prilike: "Con toda el alma" (1995) i "Por ti" (2002)
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Re: Tanto amor

Post by Miloš92 on 02.08.15 15:05

Plannira neko da gleda ovo? Ja ću im dati šansu, deluje mi ok.

Siguran sam da je pitanje dana kada će im televisa ukrasti ovu Melissu. Devojka ima sve da bude zvezda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10344

Back to top Go down

Post by Ángel on 02.08.15 15:25

Nadam se da ta Melissa nikad nece doci do Televise, grozna mi je. Izgleda kao da je ispala iz male ili neke druge indijske neveste. puke

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.08.15 15:47

Kada su nju najavljivali kao novu nadu, a ja je nakon toga video u LMDJ zapitao sam se o čemu ovi pričaju? Ali nakon STA mi se baš svidela, stasala je, prolepšala se. Ima sve što treba da ima glavna junakinja, lepa, zgodna, korektno glumi, predivno plače. Mnogi je porede sa Adelom u mladosti i složio bih se da imaju neke sličnosti. Ne mislim fizički, već po načinu glume, harizmi, nežnosti...

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.08.15 20:37

prosao na brzaka kroz prvu epizodu smile ne izgleda uopste lose. Nisam pratio vesti za ovu telenovelu pa kad sam video Andreu Noli kao da sam boga video koliko sam se iznenadio mrgreen da ne zna neko koliko ce da ima epizoda? smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3332

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.08.15 23:54

Odgledao 1. epizodu i bas mi se svidela. Koliko cirkusa vec u 1. epizodi. Vec dva puta pokusali da siluju glavnu, nekoliko ubistava, pozar, oluja, nesreca...

Cim sa video da je Ofelia Menida deo ekipe resio sam da im dam sansu. Ja tu zenu obozavam. Al za razliku LR i SDF ovde je villana. jupi Deluje mi da ima odlican lik. Al kad je ubila matorog uz descanse en paz. naklon

Ova Melissa stvarno ima ono nesto. Mnogo je zrelija nego u STA.

Noli obozavam, ali stara je da bude zena Arapa.

Najera je bolja kao villana nego kao glavna.

Ceka se Aura da se pojavi.

Rekao bih da serija bas ima potencijala tako da nastavljam da gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Vlad on 05.08.15 1:09

I ja sam odgledao epizodu iako nemam baš vremena da pratim telenovelu, ali hteo sam da vidim kakva je priča pošto je Azteca radi 3. put u 20 godina, a i nisam gledao Aztecine serije, pa me zanimalo.

Odlična je epizoda, šta se sve izdešavalo u sat vremena. smile2 Ta žena što je ubila matorog mi je bila najbolja. Ne znam nijednog glumca iz serije, ali gluma je solidna, niko nije preglumljavao preterano.

Ako bude zanimljivo do kraja, možda je nekad odgledam.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.08.15 22:05

Koji je ovo cirkus. jupi jupi jupi

Pa ovde je svaka, ali svaka scena žešći cirkus. Prve 3 epizode nisu imale dosadnog minuta. Čega nije bilo.

Šamaranje Arapa i Noli.  naklon Onda scena na trgu kad pokušavaju da odvedu Miu i Mary. Opšti haos i gubitak novčanika. Pokušaj linčovanja onih likova što su hteli da ih odvedu. Onda scena kada Bruno bičuje radnika koji je hteo da ga izda, pa dolazi Alberto. Svadja njih dvojice i pucnjava. Onda dolazak Mie i Mary u DF i gusenje bebe na stanici. Onda bolničarka koja hoće da im uzme dete a ove beže iz bolnice. Pa čitanje starog testamenta po kome deda sve ostavlja Brunu. Dolazak Mie i Mary kod Altagracie i pojavljivanje Aure koja je takva kučkasata villana.  naklon I na kraju Mary oblači Orianinu venčanicu koju cepaju pred Orianom. Oriana besni i gura Miu niz stepenice koja se u tom trenutku ponovo sreće sa ALbertom.

Po avanceu cirkus se nastavlja i u sledećoj epizodi.

I dalje jedina zamerka je Noli. Stvarno se nikako ne uklapa kao žena Arapa. Ja jnju baš volim, ali ovde baš bode oči.

I da Melissa mi iu dana u dan sve više kupuje. Stvarno ima ono nešto što odavno nisam video kod glavnih glumica.

Ofeliu ne trebba komentarisati. Žena je legenda.

Ja sam za sada prezadovoljan, samo neka nastave ovako.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.08.15 20:34

Cirkus ne prestaje.  jupi Odavno nisam gledao bržu i zabavniju seriju. Oni od početka ne staju i nemaju dosadnu epizodu. Šteta što ne gleda još neko.

Mia je super. Nikome ne ostaje dužna. Obožavam njene sukobe sa villanama.  naklon

Melissa je bila prelepa na onoj zabavi. wub  Super je bio onaj njen govor.  naklon A Oriana da pukne od muke.

Nisam očekivao da će Alberto ovako brzo saznati za Orianu i Tonya. Uhvatio ih na delu i to na dan venčanja.

Bruno naredio da se pokvari avion u kome će Alberto i Oriana ići na medeni mesec. A na kraju u avionu Alberto završio sa Miom.

Ugavnom svašta se ovde dešava, al me mrzi da prepričavam kad već niko ne gleda. Sve u svemu od svega što se trenutno emituje u Meksiku, ovo je najbolje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.08.15 13:44

Poceh nocas da gledam ovo, prvo me zainteresovao tvoj komentar (o kolicini cirkusa rofl) a onda videh na CDT da svi hvale, da je Melissa diva, da je rejting izasao na 7 i slicno. lol1

Well, tipican mexicki tresh. wow

Leonardo Garcia mi je O.C.A.J.A.N. sa onim sitnim upalim ocima, zaliscima koje sakriva nekom imbecilnom frizurom, mrsav... Ja stvarno ne znam ko njemu, kako i zasto daje glavne uloge cesces otac mu je bio dasa jos u onim godinama za vreme EPDA, ali ovaj nije pokupio najbolje gene. Ko zadnji seljak mi izgleda. puke

Melissa... Pa sta znam, nit smrdi nit mirise, u svakom slucaju izgleda bolje nego na slikama. Ili nije fotogenicna ili joj ne rade uslugu fotosopiranjem.

Rossana Najera, ne znam ko je, ne secam se da sam je negde video/gledao, ali koliko je ona lepa!!! wub Podseca me malo na Silviu Navarro, taj tip zene, stava, harizme, samo mnogo lepsa od nje. wub

Andrea Noli mi ima dobru ulogu, a Arap Bethke je bas omatorio, nije vise klinac kakvog ga pamtim. U svakom slucaju nije los kao villano, lepo je videti ga u tom svetlu.

Ofelia Medina mi je poznata, ali se ne secam odakle. Uglavnom, zena je naklon ono sto Ana Martin, Carmen Salinas i ostale barrio babe nikada nece biti. Ima nivo i drzanje, a gluma joj je naklon

Ne znam ko je Matias Novoa, ali je aw bolje da su njega uzeli za galana. zvizd

Ono sto mi najvise smeta je ona mala sestra glavne, savrseno je skinula slepe/slabovide (ne znam sta je) posebno sa onim nekim tikom prevrtanja ociju naklon ali meni je ona toliko ruzna ninja i lik joj je naporan u pm da mi dodje da razbijem ekran svaki put kad je ugledam. besan

Elem, moram priznati da je serija daleko iznad Aztecinog standarda roofl i definitivno mnogo zanimljivija od Amor de barrio i A que no me dejas koje gledam iz Televise, a verovatno i od svih ostalih Televisinih zajedno koje ne gledam. mrgreen

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics