EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tanto amor

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tanto amor

Post by Miloš92 on 21.08.15 15:02

Nadam se da ćeš nastaviti sa gledanjem. rofl

Rejting od 7 je smejurija, ali verovao ili ne Melissa je poslednja koja je uspela da ga ostvari. Azteca se obično kreće izmedju 5-6. Melissa je sa STA prelazila i 9. To nije pošlo za rukom Spanicki i Edith sa poslednjim serijama.

Garcia je mnogo bolji bio kao negativac u LR. Pre svega je star za ovu ulogu, a i već je odigrao istu u prethodnom rimejku. Al dobro, mogu da ga gledam.

Meni je Melissa divna. Znam da se ponavljam, ali ima ono nešto. Svakako da ima lepših od nje, ali meni ona prosto zrači. Kad je pogledam u glavi su mi Adela i Lucero iz mladjih dana. To je ta ljupkost koja fali današnjim glumicama.

Rossana je prelepa. wub I mnogo je bolja kao villana nego kao glavna. Mada i ove dve glavne što je odigrala nisu bile baš tipične, tako da je i tamo bila ok. I njoj ističe ugovor nakon ove serije i najvila je odlazak iz Aztece.

Ofeliu je suvišno komentarisati. Žena je legenda. naklon Ja nju od LR obožavam i daću priliku svakoj seriji u kojoj bude bila.

Andrea Noli mi ima dobru ulogu

Ja nju baš volim, ali nije za ovu ulogu. Ili Arap nije za njegovu. Ali vidi se da je mladji od nje. Da je Garcia bio villano to bi već bila druga priča.

Što se Matiasa tiče ja njega gledam već u nekoliko serija i nije mi jasno šta televisa čeka da ga ugrabi. Znam da je imao višegodišnji ugovor sa Aztecom koji sad nakon TA ističe. Baš sam re neki dan čitao njegov intervju, izgleda da će u telemundo.

Miri Higareda jeste runjikava, ali je dobra glumica. Sad što joj je lik naaporan to je druga stvar. smile2

Meni su za sada baš zanimljivi. Samo neka nastave ovako.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.08.15 16:03

Vec sam na 5. epziodi rofl

Rossanu i Matiasa bih voleo u Televisi, bolji su mi i lepsi od mnogih novih koje su dovukli poslednjih godina.

Moderator

Poruka : 8012

Back to top Go down

Post by Ángel on 21.08.15 20:31

Odgledao do 10. epizode rofl rofl rofl Isuse, sta je ovo i na kojim drogama nastaje naklon podseca me na AMF (koju takodje trenutno gledam) jer su potpuno na isti kalup najneverovatnijih obrta i dogadjaja u svakoj sceni, bez ikakve naznake. rofl

Ja mislim da je u ovih 10 epizoda bilo vise nego sto MaPat ili Nicandro ili neko drugi spakuje u celu svoju 140+ epizoda seriju. wow

Last edited by Ángel on 21.08.15 20:59; edited 1 time in total

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.15 20:54

Kazem ja da je nevidjeni cirkus. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.08.15 21:16

Odgledana i 15. epizoda, trashcina. mrgreen

Je l' bila ova kuca negde, bas mi je poznata? cesces

Ona druga sto ima one stepenice i dugacki hodnik oko njih je bila u Rafaeli, to se secam.

Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.08.15 14:35

I ovi su usporili. mellow

U prvih 15 epizoda je bilo sve sto je ikada bilo u svim telenovelama do sada rofl i sad od ovog ponedeljka - nista. cesces

Moderator

Back to top Go down

Post by Eiza on 28.08.15 12:33

Ja moram priznati da me ovaj komentar...

@Ángel wrote:U prvih 15 epizoda je bilo sve sto je ikada bilo u svim telenovelama do sada rofl

... toliko nasmijao sinoć da sam pogledala prvu epizodu. rofl

Ma onako, nije loše. Zanimljivo je. Prepoznala sam onoga starog što je ispleskao Loreto u CR. rofl Tu je vidim i Emperatrizina prijateljica, ona Ana Karina. Doduše, nije potrajala.

Melissa mi je lijepa, draga mi je. Nije loša bila ni u STA(od onog malo što sam vidjela). Ovaj glavni mi je nekako ružan... glare Arap i dalje nije napredovao glumački, još od DB. Noli se, čini mi se samo na trenutak pojavila, ona će sigurno biti dobra. Onaj brkati Santana je glumio u LOCDA sa Spanickom. Ofelia Medina mi se najviše svidjela od čitave ekipe prve epizode. Vidim i Miri Higaredu. thumbup

Glupa mi je bila zadnja scena skroz. Ono, ona njega vidi na podu, i odmah govori "Reacciona, senor, porfavor". Zatim slijedi usta na usta(zašto uopće?!), i ono odmah se on budi, a ona ga zagrli.... stars rofl

Ovaj Leonardo Garca, jeli se i on izbotoxirao ili je jednostavno takav? cesces
Mislim da ću nastaviti. lol1

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Ángel on 28.08.15 12:47

@Eiza wrote:Ovaj Leonardo Garca, jeli se i on izbotoxirao ili je jednostavno takav? cesces

Jednostavno takav, gadan. mrgreen

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.08.15 2:44

Istina je da su malo usporili ali je i dalje poprilično zanimljivo. Prve tri nedelje su zaista bile nerealan cirkus, bilo je za očekivati da će morati malo da uspore jer treba da traju još 100+ epizoda. rofl 

Glavni utisak ove nedelje su Melissa i Matias kao par. aw Predivni su. Navijam za njih dvoje.

Oriana je odličan lik. Na kraju je stvarno ispala trudna i stvarno izgubila dete. A već je u prošlosti pokušala da se ubije zbog čega joj je otac završio u kolicima. Sad zašto je to uradila videćemo. Svidja mi se što je dublji lik nego što izgleda, to su i ove suze nakon gubitka bebe pokazale.

I Aura mi je super, dok bi Ofeliu mogli malo više da aktiviraju. Imam utisak da je nakon prve nedelje drže po strani.

Ovo oko Bruna, Noelie, Rena i Caroline bi moglo biti zanimljivo. Još kad se pojavi Vidal.

Sve u svemu ja sam i dalje zadovoljan.

Je l' bila ova kuca negde, bas mi je poznata

Ja se ne sećam da je bila negde. Liči mi na neki, ne znam odakle, ali mislim da konkretno ova nigde nije bila.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 02.09.15 15:23

Vratili su opet haos sa ovom Orianinom izmišljenom trudnoćom, za koju se ispostavi da je prava, ali ipak izgubi bebu. I opet sve to samo u jednoj epizodi. rofl

Inače, finale je23. januara, znači imaće oko 120 epizoda.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics