EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tanto amor

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Tanto amor

Post by Miloš92 on 04.09.15 0:13

Da, da... Vratio se cirkus. Nisu dugo bili mirni. rofl

U istoj epizodi: Sa jedne strane se šamaraju Mia i Oriana, na drugoj se šibaju ona dva radnika, a na trećoj Alberto i Bruno.  naklon A na sve to epizodu ranije Carolina sanjala kako ubija Bruna.  naklon A u sledećoj epizodi Altagracia "prosipa" mužića iz kolica koji leti niz stepenice i umire.  naklon A tu su i Rene i Noelia koji su završili u tuš kabini.

Oriana je stvarno dobra villana. Ima tako neke neočekivane postupke. Ne znam zašto ali mi se već sad čini da će na kraju izvršiti samoubistvo ili završiti u ludari.

Video sam juče za broj epizoda. Odlično, više ni ne treba.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10713

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.09.15 0:18

Miloš92 wrote:A na sve to epizodu ranije Carolina sanjala kako ubija Bruna.  naklon

Ovo mi je bilo predebilno. roll Jer je bio san.

Miloš92 wrote:A u sledećoj epizodi Altagracia "prosipa" mužića iz kolica koji leti niz stepenice i umire. naklon

naklon Brutalno.

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.09.15 0:28

Ma ja sam znao da ga nije stvarno upucala. Pretpostavio sam da je u pitanju san ili ona situacija kad se scena vrati unazad i ispostavi da je odredjeni lik samo želeo to da uradi a kaže nešto drugo. Treba da se pojavi Vidal koji glumi njenu bivšu ljubav, ne može da je zatvore u zatvor. Meni nije bilo debilno jer se igraju svesti i podsvesti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.09.15 2:16

Angele jesi li ti odustao?

Meni je ovo i dalje odlično, pravi cirkus. jupi

Melissa i Matias su predivni kao par. aw Ali od Davida kreću da prave zloću, njegov lik i jeste najavljen kao bueno con tintes de villano.

Čega nije bilo u poslednjim epizodama. Oriana poslala Tonya da unakazi Miu, a pre toga mu predložila da je ubije, što je on odbio. On dolazi u onu njenu radnju, al nailazi i David. Tuku su, David provaljuje da je Tony. Tony kasnije udara kolima Davida jer je ovaj zapretio njemu i oriani da će ih prijaviti. David odustaje od ideje da prijavi Tonya i Orianu jer su ga na neki način približili Mii. facepalm Kasnije u diskoteci David prosi Miu i ona "prstaje".

Onda Carolinin pokušaj ubistva, a onda pucanje na Brunu, al ovaj put stvarno, mada je promašila. I na kraju je strpali u ludari gde se sreće sa likom Vidala, a on je njena ljubav iz mladost. Baš sam se pitao kada će se pojaviti.

Jesus ništa nije ostavio Altagraciji. naklon Scene sa služavkom su hit. Al kad joj je rekla: "Kad krenete ka kuhinji ponesite moju šoljicu." naklon rofl

Raul silovao nakon čega ga je Bruno premlatio. Biće crkus kad Bruno sazna za Renea i Noeliu.

I na kraju 30 epizode sukob Mary i Raula. Ona ga je ubola nožem. Neće valjda od slepice da naprave ubicu. Samo im to još treba.

Sve u svemu odlični su. Konačno serija gde se stalno nešto dešava.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.09.15 11:19

Ne znam, al od 25. nisam gledao dalje, nešto mi se ne da... cesces

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.09.15 14:38

Gledaj, super je bila ova nedelja 25-30.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.09.15 3:05

Gde ovakav cirkus da prodje bez dela gde je glavna optužena da je asesina zbog čega završava u zatvoru. rofl Ovoj Mii se za ovih 30 epizoda stvarno izdešavalo ono što se nekoj ne izdešava za 200 epizoda.

Samo neka nastave ovako. Od svega što trenutno gledam ovo mi je najbolje. Jedino me smara onaj deo sa Teresom i šoferom, krajnje su nepotrebni.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.15 23:10

Ovi definitivno nisu realni. Koji je ovo cirkus. rofl naklon

Epizode u zatvoru su bile dobre. Mia u zatvoru šta nije prošla. Prvo sukobu sa Lichom i ekipom, pa su onda postale prijateljice kad je spasila Lichitu. Pa onda čuvarka Mendes i sukobi sa Miom. Onda baš u trenutku kad su ih oslobodili Mary priznaje da je ubica a Mia da trguje drogom kako bi ostala sa sestrom u zatvoru. facepalm I na kraju scena u trpezariji i pokušaj bekstva zatvorenica kada Licha slučajno ubija Mendes, a Canibalca trči i udara kutlačom u glavu čuvarku. naklon rofl I na kraju ona pucnjava na Lichu, Finu i Mary. Šta reći? Cirkus nad cirkusima.

Epizode u zatvoru su bile dobre, ali ove posle još bolje. Sukobi Mie i Altagrcie. naklon naklon naklon To je ono što se čekalo. Scene tu nivel su... naklon

A onda obračun Mie i Bruna oko testamenta. Odlična, ali odlična scena. Pa oni u toku jedne scene promene 5 verzija jedne iste priče. rofl naklon

I SIlvia se aktivirala. Ona je naredjenjem smrti Eloya učinila Teresinu i njegovu priču zanimljivom. A i scene kad pije pred Carolinom su. naklon Ili ona kad je predložila Bruno da ubiju Carolinu, a on je pita "Zar majku rodjenog sina?" A ona sa mu sa osmehom kaže "Da vidimo da li si sposoban." naklon

Kad smo već kod smrti, ja ne znam koliko ih je ovde do sada bilo. Malo malo pa neko umre. Bruno je samo u poslednje dve epizode ubio dvojicu.

Trenutno su jedno Alberto i Oriana dosadni sa ovim pokušajem da obnove vezu.

Uglavnom bilo je tu još svašta, ovde je bukvalno svaka scena cirkus. Sa najnebitnijim likom oni naprave cirkus scenu. naklon

Angele ti si verovatno odustao pošto ne komentarišeš. Stvarno šteta što niko ne gleda jer su odlični.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 30.09.15 23:12

Odustao, glavni par mi je očajan.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.15 23:14

Ma ko gleda glavni par pored ovolikog cirkusa. I onako nisu zajedno. rofl Alberto je kranje nebitna persona u celoj ovoj seriji. Ovde vladaju sestre i negativci.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics