EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tanto amor

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Tanto amor

Post by Ángel on 30.09.15 23:22

Sestre glavne su mi očajne puke meni su dobri samo brat, majka i žena Garcije.

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.09.15 23:25

Ne znam. Meni su prezanimljivi. Totalno mi je nebitno da li će Mia biti sa Albertom ili neće, a znam da na kraju hoće. Sve drugo je mnogo zanimljivije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.11.15 22:25

Nisam ovo baš odavno komentarisao, a gledam redovnu. Mogu reći da je ovo tako gledljiv cirkus. Nema svrhe da sad prepričavam jer se ovde toliko toga desilo da je nemoguće prepričati.

Uglavnom Melissa me sve više i više pozitivno iznenadjuje. Sjajna je bila u ovim scenama kada je Alberto "umro". naklon naklon naklon

Što se Alberta tiče, što se mene tiče mogu do kraja da ga zadrže u ludnici. On mi je totalno nebitan.

Ali šta uradiše od Davida. Ok, znao sam da će postati zloća, ali baš da će da ubija to nisam očekivao.

Čije li je sad dete što Mia ćeka? Albertovo ili Davidovo? hmm Kapiram da je Albertovo.

Oriana je stavrno sjajna villana. Jeste zloća, al opet ima i svoje dobre strane. Kako je samo i na plakala za ALbertom, pa ona čak i za Tonyem. naklon Rossana je stvarno uvek dobro odradjivala te scene smrti, to sam komentarisao i za vreme LR.  

Silvia ima sjajnih momenata. naklon Al kad joj je sužavka rekla da joj je sin umro, a ona mislila da je Bruno pa je počela da kuka, a onda kad je skapirala da je reč o Albertu pa nastavila da se penje uz stepenice kao da ništa nije bilo. naklon

Jedino Auru nikako baš skroz da iskoriste. Tu je stalno, ima dobrih scena, al nekako je uvek manje više po strani. Al čuveni testament je na kraju završio u njenim rukama.

Bruno, Santana i zatvor. I tu je uvek neki cirkus. Plus se tu umeša i Noelia sa svojim kolačićima u nadi da će otrovati Bruna.

Sve u svimu odlični su. Meni oni od početka nisu imali dosadan period, desi se neka malo slabija epizoda, ali odmah u sledećoj eto ponovo cirkusa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.15 3:42

Ovi nisu realni. Cirkus se i dalje nastavlja. Oni od svakog, ali apsolutnog svakog dogadjaja naprave 5 verzija jedne iste priče. naklon rofl

Kako su samo Oriana i David okretali jednu istu priču u svoju korist. Ona kod Alberta, on kod Mie.

Kako dobra scena izmedju Silvie i Altagracie sada u 90. epizodi. naklon Obožavam ovakve villane. Ništa bolje nego kad villane krenu jedna na drugu. jupi Al kad je Altagracia rekla Amaranti da spakuje paket hrane Silviji jer se vidi da nije jela danima. naklon rofl Ofelia je genijalna, žena je tako dobra glumica. naklon

A onda na kraju Altagrcia govori Mii da ne može da bude sa ALbertom jer joj je on polubrat.

Uglavnom kod njih je na svim frontovima cirkus. Kod njih ne miruje čak ni posluga. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.12.15 1:06

I dalje su odlični. Ukrato o tome šta se desilo u poslednje vreme.

David je pokušao da ubije Alberta iz puške, ali se Oriana postavila i pogodio je nju. Odlična je bila scena kad je Altagracia napala Davida što zamalo nije ubio rodjenu sestru. naklon Oriani se izvukla ali je potplatila doktora da svima kaže da je ostala nepokretna. I sad je sva tužna i depresivna jer je postala invalid kao njen tatica. Na sve to je par epizoda kasnije isekla vene. naklon Što bi joj Altagracia rekla u jednom od silnih pokušaja samoubistva na kraju će stvarno umreti.

Altagracia je slagala Miu da su Alberto i ona brat i sestra i da je zbog toga matori Oskar njoj ostavio pola bogatstva jer je ona njegova unuka. Medjutim, Mia i Alberto su odmah uradili DNK i ispostavilo se da nisu ništa. To mi se najviše i svidja u ovoj seriji, sve reše u roku od 1-2 epizode. Al sad se Alberto istripovao da možda on nije Lombardo. Al kad se Altagracia zaklela Mii da je ona Lobardo, a zaklela se ni manje ni više nego u uspomenu na njenog dragog muža, kojeg je jelte prosula niz steppenice i poslala na onaj svet. naklon rofl Aura je odlična. naklon Ne razumem što Televisa nju nikada nije pozvala.

U jednom od svojih napada David je ponovo pokušao da siliju Miu i ona je tad ukapirala da je on onaj koji je već silovao. Sad je drži zaključanu u sobi.

Sporedni nisi ništa manji cirkus. Svuda leti perije. Pa kad slepica zamalo da završi u prostituciji. rofl

Još 20 epizoda i kraj. Nedostajaće mi ovaj cirkus.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.01.16 20:59

Ne znam na kojim drogama ovo nastaje ali su prezanimljivi. naklon

Glupo je sad sve da komentarišem jer niko ne gleda.

Svakako najveće iznenadjenje je bila Davidova smrt. To nikako nisam očekivao, posebno ne 20ak epizoda pred kraj. Ukratko oteo je Miu kada je saznala da je on silovao kada je prošli put bila oteta. Kada su stigli Alberto i policija, on joj je dao otrov kojije kasnije i on sam popio kako bi zajedno otišli na onaj svet. A u celoj toj gužvi Amaranta je pucala u Alberta koji je u rukama nosi Miu u bolnicu jer ga smatra krivim za Davidovu smrt. naklon rofl

Inače ispostavilo se da je Alberto usvojen, konačno je opravdano to što ga SIlvia nikada nije volela. Nakon što je saznao da su ubili dedu, Alberto je izbacio Silviu i Bruna iz kuće.

Onda, prilikom jedne svadje Bruno je udario svećnjakom Silviu i ubio je. Sada je drži u fotelji i razgovara sa njom. On je već nekoliko epizoda unazad skrenuo. Pre par epizoda je ubio i Altagraciu i to obučen kao Silvia. rofl Mislim to nam nije prikazano in prave kao misteriju ali je jasno šta se desilo.

Na sve to Bruno saznaje da ima HIV i nastaje opšti haos jer su svi koji su imali nešto sa njim u panici. Neolia, Rene, Carolina, Rafael... Al na kraju su svi negativni jer se ispostavilo da je njega zarazio neki od zatvorenika koji ga je silovao u zatvoru.

Alberto je saznao da Oriana nije nepokretna. Ona je potom otela Miu i njega, vezala ih i pustila plin. naklon Al spasao ih je onaj njegov drug policajac.

Mary je progledala, ali joj je Oriana namazala venčanicu nekim otrovom i zamalo da umre. Sad su na kraju 113. epzode uhvatili Orianu u bolnici, ali ona je uzela skalpel i hoće da ubije Alberta.

Svašta je tu još bilo al to je ukratko što se glavnih likova tiče. Valjda još dve nedelje do kraja, nisam siguran kad se završava.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by MStefan on 08.01.16 0:50

Koja sila me je naterala da ja pogledam ovo, zašto i kako se to dogodilo niko ne zna, ali desilo se wow

Inače, nisam gledao Aztecu duže vreme, ali sudeći po prvoj epizodi, ovo je toliko dobar šit komerc da mu nijedna Televisina u skorije vreme ne može parirati rofl

Ovde se ne zna ko pije, a ko plaća, ako se za samo epizodu desilo ovoliko SVEGA šta će tek biti kasnije shock

Da krenemo redom, glavna mi je okej, glavni žali Bože, zajedno su kriminalni rofl Nagledali smo se zloća (i to vrlo pristojnih negativaca) od kojih jedino baba zna da glumi. Onaj muški sve kao da sedi na WC šolji dok viče, mada ima dobru facu, možda bude bolji kasnije. Ona riđokosa ( wub ) je dobra riba, ali užasno plače, uopšte mi se ne sviđa.

Što se tiče dešavanja, nemam zamerku, klasična sapunica i to jako brza stvar, što mi se sviđa. Jedino mi je bilo jako glupo odrađeno ono sa požarom, čekao sam samo da još ona slepa ode u kuću da spasi majku...

Da ne dužim mnogo, ne znam da li ću nastaviti...
Prijatno iznenađenje od Aztece, svakako popcorn

Sve je to lepo, ali ispitni rok... nene

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2052

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.01.16 0:56

Kod njih se nikada ne zna ko pije a ko plaća. Oni od najbanalnije situacije naprave 5 verzija u jednoj istoj epizodi. rofl rofl rofl

Da krenemo redom, glavna mi je okej, glavni žali Bože, zajedno su kriminalni

Ma njih dvoje kao par su totalno nebitni. Nsiu nešto preterano ni bili zajedno, a ovde je svako bitniji i zanimljiviji od Alberta. Oni su kao par nula, vidi se u zajendičkim scenama da se nisu baš najbolje slagali.

Meni će baš nedostajati kad se završi, ali bolje što je završavaju sa da kažemo malo epizoda nego da je razvuku pa da smore.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.01.16 1:09

I upravo sam završio sa gledanjem ovog cirkusa. Nedostajaće mi.

Ne mogu da ne spomenem koliko je loše uradjena poslednja epizoda. One scene u kolima su. facepalm Da li je moguće da u 21. veku na onakav način snimaju? Da li su ostali bez budžeta ili šta je već u pitanju, al očajno je izgledalo.

Negativci su odlazili jedan po jedan. U poslednjim epizodama je ostao samo Bruno koji se na kraju bacio sa krova zgrade.

Parovi očekivani.

Melisssa stvarno ima ono nešto. Spominje se da će snimati za telemundo, al ona je meni više za televisu.

Sve u svemu meni se ovo svidelo. Klasična ali opet malo drugačija priča, a pre svega brza i prepuna dešavanja. Od mene sve preporuke.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics