EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Entre caníbales

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Entre caníbales

Post by DarkAngel on 05.07.15 4:21

Jer nema edit opcija moram da ispravim neke propuste i greške u gornji post koje sam pogrešno protumačio, a tek sada u sledećoj epizodi vidim da su bitne.

1. Ariana nije imala direktno učešće u "bombu" za Arenala. Ona je sakupljala podatke kako bi onda mogao Diego to da objavi u njegovom časopisu, nakon što je lokalna mafija pod rukovodstvom čelnih ljudi iz opštine uspela sve to da otstrani i spali (shvatam da u tom mestu vlada neki hibridni režim, ali ipak imao je internet na raspolaganjem, makar što ne bi bio isti efekat. Ali ipak sa druge strane tu su bile i pretnje). Onda naravno jer je ona prenela informacije savetnici, savetnica i guverner Papandreu jer bi oboje imali politički profit su sve to dobro isplanirali. (čak sam se i začudio pre toga što Papandreu pozvao Valmoru kod sebe nakon ono poniženje. Što znači da Ariana nije ni htela da dođe do skandal od ovakvog razmera.

2. Mesto gde je eksplodirala bomba i poginuo radnik nije bilo rudnik, već tunel. Taj tunel je gradio Valmora sa finansiskih sredstava iz opštine, a za gradnju bila je nadležna Lusiova firma. Ali zato što Valmora odlučio da taj novac prenasoči za njegovu izbornu kampanju, morao je stopirati gradnju, a nakon toga sledili su protesti radnike. Pa zato moralo je da se desi ona sabotaža i neželjeni atentat.

Moram da dodadem da sada nakon 21ve epizode Simonianov lik postaje mi sve veća enigma. Kada je svesan za svih poteza Valmora i kompanije (što smo videli u razgovora sa njegovom kćerkom), zašto uopšte ostaje u tom okruženju, šta je njegov cilj uopšte? cesces

Zanima me takođe hoće li se pojavljivati ova Lusiova sestra koju je Lessin spominjao, za koje i ne mogu da se nađu puno informacije.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 278
Godina : 22

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 23.07.15 4:44

Gleda možda još neko ovo?
Ja upravo nadoknadujem, trenutno sam na 30-toj epizodi. Radnja je naklon naklon Naručito ovaj bolesni kraj 30te epizode, koji klifhenger. wow

Prvo onu 24-tu epizodu morao sam da gledam dva puta jer jedva sam skontao ko tu koga lovi, za koga radi, prilično konfuzno. Ali zato epizoda bila je izvrsan triler, meni prošla tako brzo kao da je trajala 5-10 minuta. naklon Onaj načalnik / inspektor je baš jeziv lik. Inače Luciov pad je počeo sa krajem te epizode gde Rafael javno izjavlja da će podneti tužbu protiv Arenala za sve negove malverzacije.

Rafael već jedno 10 epizoda je sa korsetom, čak te (Joaquinove) nezgode su je stavili i ovde u seriju. zubo Ali vrh su mi bile pripreme za intervju gde Susana čitavo vreme brine o svoj izgled nego li o nastupu, a čileanac kaže šteta što nemaju deca. roofl Mada očito oboje su odustali od te ideje, jer Susana prije je doživila nekoliko abortusa. sad

Nakon one 24-te epizode Lucio iz epizode u epizode je u sve većim govana, izgubio račune, imovine, dobio ultimatum od Valmore, a to je kulminiralo u ove 30te epizode. U međuvremenu prisluškivanih razgovora koji je naručio Lessin. naklon  naklon I naravno sve to je otišlo u ruke Laure Galeno i ovaj put bacila je "bombe" u  Batistinoj emisii o čitavu Valmorinu administraciju. wow  naklon U isto vreme računovodac javlja Arenala da je kao uspeo nešto spasiti od njegovih računa i pozove ga da se sastaju (inače govori sa pištoljom ispred glave), ali odma nakon toga Lessin ubija računovodac. shocked  shocked I sada Lucio dolazi na mesto zločina i nalazi se u verovatno najgoroj mogućoj situaciji. wow

Kralj je Lessin, kralj. naklon  naklon  naklon Ariana je jedino njegova marioneta, čak ni ne deluje kao protagonista.

Više bi rekao da je u zadnjih epizoda to Teresa, odlično su razvili njen lik. aplauz Takođe i Lucio, bio je sjajan. Baš me sada zanima kako će i hoće li se uopšte možda nekako izvuči iz svega ovoga i možda krenuti u ofanzivu.

Ova Galeno će tako odleteti uskoro i od savetničkoj pozicii, a možda i od politike, dok ona još uvek sanja o svoje kandidature za gradonačalnik Marqueza. rofl

Već prošlo pola od serije, još tačno 30 epizoda. sad
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 26.07.15 4:27

Holy shit 32 epizoda shocked shocked shocked shocked
Spoiler:
Koja završnica sa Luciom shock Mislio sam da će njegov lik ići u smeru: ohladiti glavu, istražiti šta mu se sve dogodilo, razotkriti Arianu itd. Ali već u zadnjim minutama postalo je sve jasno. Zadnja scena uz eksploziju aviona i reflekciju u Arianino oko. naklon

Sada imaju troje žrtve, ostaju Valmora i Castro (nisam ni siguran da je on bio jedan od agresora cesces ) Sada sigurno Lessinu i Ariani neće ići tako lako, počinje Valmorina kampanja, izbore... Mislim da će Galeno ipak biti važan faktor

Kao što je neko rekao svi likovi su kanibali, svi su žrtve nečega ili nekome, dok istovremeno drugi postaju žrtve zahvalujući njih. Pa tako svaki lik izvlači njegovu najgoru osobinu pri tih okolnosti.

Primer Ariana u nekim trenutcima i razmišlja razumnije, mada odmah nakon toga interveniše Lessin i opere joj mozag. Čak nakon njenih zadnjih scena ove epizode imam utisak kao da je pomalo bipolarna. zbun

Tek sada neizvesno je kako će ići radnja nakon što su zatvorili ovo poglavlje. Kažu da će biti malih promena u scenario i da će Agustin postati "protagonista total". Drago mi je što će se više posvetiti njegovom liku, samo nadam se da pritom ne postanu marginizirani Valmora i Lessin.

Inače prosto ne verujem da imaju tako lošu gledanost, meni je najbolja dramska serija Telefea zadnjih godina.
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 27.08.15 4:06

Nazad sam jedno 10 epizoda, ali kakav je ovo kraj 42 epizode?!! shock  shock  shock  shock

Dakle, počeću ispočetka: zubo
Galenovu su isključili iz njene partije što je logično. Kad je već dobila sva ta materijala trebala je prvo odneti u partiju, konsultirati se kada da budu objavljene, ali ona je jedino radila na njeni lični rejting. Sada više ništa od njene planove da ju kandidiraju za gradonačelnicu. roofl Važno Agustin i Lessin spasili su je od Catanja, tako što je ona otišla u Parizu. Pa sada nek baca tamo političke bombe. roofl

Inače počela Valmorina kampanja, a sa time i hladni rat između Papandrea i Valmore. wow  Pala je i prva žrtva, jedan navijač iz navijačke grupe koje podržava Valmore. Sa tim navivačima Julito se počeo petljati pa zato ostali morali su da ga vade iz tih govana. Napali su i Cataña i to što su sve njemu uradili, koje boleštine... horor Bilo je pomalo gadno za gledati. Partija (koja nema ime još uvek facepalm  zubo ), izgleda da je više naklonjena Papandreua, mada ipak deo podržava Valmoru. Ali ovaj iz rukovodstvo partije, ako se to može nareći da je gluma uopšte. ninja  ninja Strašno, ko mu je uopšte dao ulogu tom čoveku.

Drago mi je za Ariane šta je konačno dopistila sebi malo sreću i ostavila na stranu malo njenu osvetu. Divni su i ona i Agustin zajedno aw (bar do kraja 42-oj, nakon toga zaista ne znam šta bi mislio) Scena seksa ispod tuša blush

Šta se desilo Teresi, od tragičan lik postala je jedan od najzabavnijih likova rofl Njen posao u opštini kako sekretarica za specijalnih i vanrednih stanja naklon  rofl  rofl

Diego je bio izvanredan u onom intervju, rasturio je Batistu. naklon Poslao je predobru poruku.

I konačno upoznajemo Castrov privatni život, ispalo je da živi sa nekom starom prostitutkom  wow (koja nosi periku roofl ) Lessin je uspeo da joj se malo približi, mada pritom upao je u malim problemima, a po svemu sudeći da je ipak malo više bio zainteresovan za nje. Ali dok je trajala svađa, Castro ju je gurnuo, pri što ona je dobila potres mozga, ali on pomislio da je umrla. Pa tako da bi bacio njeno telo ona se probudila ali on je ipak odlučio da je baci iz balkona shocked Nakon toga scene kada njegova savest ga bukvalno jede iz unutra, odličan je G. Chendo u ulozi. naklon Ali čim je Ariana čula da Castro želi nauditi Diegu, vratila se na svoji plan.

Čim je Castro ukapirao da Ariana previše se mota oko njega, počeo da se raspituje, i shvatio da je Ariana zapravo Angeles iz Neuquena. Pa tako javio se jednim od agresora da ga predupredi i na kraju šok epizode, agresor je Agustin shock shock shock shock shock A baš sam imao takvu teoriju kada pre mesec-dva na sajtu Telefea pročitao sinopsis serije Fatmagul koju ima sličnu premisu, a tamo jedan od agresora bio je prijan dok je to uradio, što me odma asociralo na alkoholičarsku prošlost Agustina. Ali ipak nisam verovao da bi tako ispalo. Kada je Ariana nekoliko epizoda pre to rekla Agustina da je bila silovana (tu scenu nismo ni videli, ali najverovatnije nije mu sve priznala), njegova reakcija bila je potpuno čudna, kao da se pomalo počeo "samoizolirati". Sada pitanje je dali uopšte Rafael je jedan od tih agresora jer oduvek se spominjalo da su bili četvoro. Možda ipak ne je sve tako kako što izgleda i daju neko objašnjenje dalje oko Agustina.

Kad sam kod Rafaela, on iz epizode u epizode postaje mi sve bolji lik aplauz , njegove vrline isplivale na površinu (samo da ne naprave na kraju od njega najveći pozitivac plez )

Ovo što se dogodilo u 42-oj, pretpostavljam da ne bi se desilo pre 80te ako bi serija trajala 120 epizoda (sada mogli bi samo nagađati šta je sve tu propušteno sad ) . Ali najviše sam srećan što pre dve-tri nedelje pročitao sam Campanellinu poruku gde kaže da uopšte nisu menjali scenario.

naklon  naklon  naklon

Ovih dana završava se snimanje.
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 29.11.15 0:12

Zbog obaveza morao sam pauzirati neko vreme ovo, tako da prošlih dana premotavao sam epizode koje sam već gledao i nastavio sa serijom. Trenutno sam na 48-moj.

Ipak ispostavilo se da je tačno, Agustin bio je jedan od agresore. surprise  U flashbackova vidi se da je to radio dok je bio skoro klinac, da je bio skroz pijan i usput njegovi "drugari" ga prisiljavaju. Totalno morbidno mi je bilo kad je rekao Ariani: estaba recordando el día que nos conocimos blink

Situacija sa Castrom dobila je odličnu kulminaciju.naklon  Bio je spreman ubiti Diega, sve dok Ariana i Agustin nisu ga ubili. Ali Teresina reakcija kad joj je načalnik rekao da je prestao disati, ona odgovara: Que pelotudo! roofl Ali nakon nekoliko sekunda kad skapira... oops mrgreen Rafael je nakon toga pao u depresii i otkazao kandidaturu (ali ne za dugo).

Neverovatno je kakvu transformaciju polako, ali sigurno dobije Agustin. aplauz Njegov izvanredan govor kada govori da mu je Rafael ceo život bio "role model" i da se oporavlja od alkoholizam doneo mu je jak zamah u javnosti pa i na Twitteru. Pa tako odjedanput ušao u Valmorin kabinet, seo na njegovu stolicu, čita komentare na Twitteru kako je bolji čak i od Valmore i postuje: raspa

Onda, Like a boss cool

Upravo sada kad se Rafael rešio vratiti u kampanju kandidovao je Agustina za podprecednika države. Međutim... pre toga Agustin počeo je dobijati ucene od Pampeana oko Castrino ubojstvo i predložio Agustina da on bude precednik države. Od kojih razloga su to učinili on i Lessin pojma nemam, ali doprva sada biće gusto. wow

Očekivana i normalna je bila Diegova reakcija kada Ariana priznaje da mu je mama. Prvo je popizdio normalno, ali nakon par dana izbistrio glavu i prihvatio ju je. Mada još uvek ne zna celu priču, tek tada videćemo kako će se ispostaviti.

Tek sada biće zanimljivo videti interakciju između Valmore i Larraldea u kampanji, Arianin odnos prema njih dvoje, Lessinove planove... Siguran sam da su to scenaristi skokcali fantastično u preostalim 12 epizoda. popcorn
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top