EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi marido tiene familia

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi marido tiene familia

Post by Miloš92 on Tue Jun 06, 2017 5:09 am

Neplanirano sam odgledao prvu epizodu uživo. Šta znam, niti mrdi niti miriše. nezna Svakako deluje da je priča bolja i smislenija od SDA. Samo s enadam da će biti neko normalno objašnene kak se JP izgubio. Ok otišao je sa majkom na pijacu i ona je počela da se poradja. Al opet ljudi obično idu stalno na situ pijacu, kupuju od istih ljudi. Kako se dete tek tako izgubilo?

Gluma je poprilično loša. Gotovo svi su loši.

Zuria mi je još ispala i najbolja.

Arenas. Da li može da bude ovako loš? Znači čovek evo već treću seriju za redom glumi u onom istom fazonu kao u Gati. Očajan je.

Bracho prosto nije za ovakve uloge. Ne veruje joj se. A i ona nešto skiči, dreči. Žena je stvorena za villane i gotovo. I na sve to godinama uopšte ne ide uz ovaj lik. Ajde kao majka Arenasa i može da prodje. Ali kao majka Jade Fraser? Više priliči da joj bude baba.

Silvia Pinal. Koji užas od glume. facepalm Može da bude legneda sto puta ali je baba preočajna. A tek njen credito na entradi Silvia Pinal "Una estrella". rofl rofl rofl

Onda, šta je odnosno ko je ono čudo od Regine Orozco? Osorio je toliko trubio i njoj a ona je preočajna. Kakva je ono gluma? Jel ono treba da bude kao smešno? Pa onda njene replike prema rodjenoj sestri. Mislim, nisu predstavili njhov odnos kao da se ne vole. Zato su i i bezveze oni komentari tipa "Kako da zna kako joj izgleda snaja kad ne zna kako joj izgleda sin." facepalm

U svakom slučaju glavni par ima ok priču. Zanimljivo je što priča počinje tako to su njih dvoje već u vezi, žive zajedno... Julieta mi deluje kao ok lik. Mlada, savremena žena, ne da na sebe. A i njen odnos sa svekrvom obećava.

Odgledaću prve dve nedelje pa ću da vidim za dalje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sun Jun 11, 2017 4:15 am

Nakon prve nedelje ja sam zadovoljan. Lagana, porodična priča ali lepo upakovana. Mnogo bolje nego SDA.

Julieta mi je definitivno omiljena. naklon Skroz netipična glavna junaknja, drska čak i bezobrazna. Mislim jeste da su ovi smarači i da se samo trpaju gde ih niko ne zove ali i ona ih ne jebe dva posto. A i Zuria mi je za divno čudo skroz ok.

Već je objašnjeno kako se JP izgubio sa pijace. Ana (Lola Merino) ga je otela i odvela u sirotište. Valjda da se osveti Blanci što ona ne može da ima decu.

Coch mi nekako nije za ovakve uloge. Ona je stvorna za villane.

Sve u svemu vrhunac ove serije su scene Juliete i Blance. smile2

Nastavljam da gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sun Aug 20, 2017 1:46 am

Gledam redovno ali ne komentarišem jer niko više ne gleda. Na 55. epizodi sam.

Ove nedelje su se rastali July i Robert. cry cry cry Vala dugo je July i izdržala njegovou porodicu. Svarno nisu mogli da smisle bolji naziv za seriju. Bukvalno, poenta cele priče je to što su marido tiene familia. I to kakvu porodicu. facepalm Zuria je bila dobra u ovim scenama gubtka bebe, saznanja da ne može nikada biti majka, kao i sada rastanka. Ali Arenas. facepalm Tom čoveku treba zabraniti da glumi. Da li je realno da u toliko emotivnoj sceni kada ona odlazi iz stana on samo nešto čkilji, muca a suza ni za lek. Što bi rekli neki od komentara, trebalo je da mu gurnu luk pod oči kad je toliko nesposoban da zaplače.

July je sjajna glavna junakinja. U početku drska, bezobrazna pomalo i nevaspitana. Onda je pokušala da da šansu porodici svog dečka/verenika ali su oni stvarno nemogući. I neka ih je sad na kraju odjebala. Sjajna je bila scena kad joj je pukao film i sasula u lice sve Blanci i Imeldi. Ne zna se koja je iritantnija i bezobraznija. Obe su kao dobre, ali zato je samo bockaju i ponižavaju na finjaka. Al stvarno su dobri likovi i Bracho i Pinal ih iznose na pravi način. Što bi jedan od komentara rekao Bracho te je sa ovim pozitivnim likom naterala da je mrziš više nego sa nekim svojim villanama.

Robert se setio da ga je Ana ostavila u sirotištu. Nadam se da neće to dugo kriti od ostlih. Jedva čekam da babetina sazna kakava je njena omiljena snajka.

Naravno ima i delova koji smaraju. Marisol (Coch) i njena priča su predosadne. Za moj ukus po malo i debilno. Sa jedne strane super što se ona trudi da se izbori nakon što je muž ostavio. Al opet sve ovo oko Yahira, njegove akrijere i fan kluba mi je... stars

Al sve u svemu gledljivi su. Nikada nije dosadno.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sat Oct 28, 2017 3:55 pm

I završio sam sa gledanjem. Kada se sve sabere i oduzme sasvim ok serija. Imala je svojih mana ali koja pa nema. Ali držali su pažnju od početka do kraja.

Julieta je jedna od boljih glavnih junakinja. Svidja mi se što od početka do kraja nije dala na sebe. Zuria je bila skroz ok.

Zato je sa druge strane Arenas bio očajan. Da li je moguće da on ovoliko loše glumi?

Ne svidja mi se što su vremenom dali previše pažnje Danieli i Gabrielu. Pola epizode je išlo na njih a bilo je tu još zanimljivih likova koji su imali malu minutažu.

Najzanimljivji mi je bio odnos snajke i mama suegre. Blanca je u osnovi pozitivan lik ali znala je da bude gora od mnogih villana.

Zanimljiva je poslednja scena. Svi srećni i zadovoljni i odjedno babi Imeldi pozli i umire. Opet su time dali dozu realnosti.

Samo ne znam šta će im ovo Fin primera temporada kada druge sigurno neće biti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on Sat Oct 28, 2017 5:13 pm

Ja sam na više mesta pročitao da je druga sezona potvrdjena.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 663

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sat Oct 28, 2017 5:20 pm

Da, kao i Estela koja je trebalo da krene sa snimanjem u decembru.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by jasanty on Sat Oct 28, 2017 6:13 pm

Da, bice druge sezone, Zurija je to potvrdila u Programa de Hoy. Mada, ako je Osorio bude radio kao SDA bolje da je i ne bude. Ovo je ispalo ok s obzirom da je rimejk.

Milose, ne slazem se sa tobom da je Danijele i Gabrijela bilo vise u odnosu na neke druge likove, bilo je epizoda gde ih nije ni bilo, gde su imali i po pet minuta samo. Jednostavno, oni su ukrali sou i glavnima, imali su bolju pricu, skoro svima su bili omiljeni par. Meni je 100. epizoda sa njihovim vencanjem bila zanimljivija od poslednje epizode.

Arenas je ocajan, kad treba da odglumi tugu, bilo je spasavaj se ko moze. smile Ne ide mi uz Zuriu, nikako.

Katalina je, sa druge strane, luda kao struja, imala je odlicnih momenata u svadjama sa svojom decom, snajkama...

Slazem se sa tobom za Blanku, poslednju scenu... A sto se Imelde tice, mozda i nije umrla, kao sto Zuria kroz salu rece. smile2 Imelda je bila toliko "jaka" kad je rekla: "Yo no soy la generala, soy duena de changarro".

Sara Korales je izjavila kako ce biti vise zastupljena u drugoj sezoni Estele, tako da bi i ovo trebalo da ima drugu temporadu. smile smile

jasanty
New member
New member

Poruka : 18

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics