EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi marido tiene familia

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi marido tiene familia

Post by Miloš92 on 06.06.17 5:09

Neplanirano sam odgledao prvu epizodu uživo. Šta znam, niti mrdi niti miriše. nezna Svakako deluje da je priča bolja i smislenija od SDA. Samo s enadam da će biti neko normalno objašnene kak se JP izgubio. Ok otišao je sa majkom na pijacu i ona je počela da se poradja. Al opet ljudi obično idu stalno na situ pijacu, kupuju od istih ljudi. Kako se dete tek tako izgubilo?

Gluma je poprilično loša. Gotovo svi su loši.

Zuria mi je još ispala i najbolja.

Arenas. Da li može da bude ovako loš? Znači čovek evo već treću seriju za redom glumi u onom istom fazonu kao u Gati. Očajan je.

Bracho prosto nije za ovakve uloge. Ne veruje joj se. A i ona nešto skiči, dreči. Žena je stvorena za villane i gotovo. I na sve to godinama uopšte ne ide uz ovaj lik. Ajde kao majka Arenasa i može da prodje. Ali kao majka Jade Fraser? Više priliči da joj bude baba.

Silvia Pinal. Koji užas od glume. facepalm Može da bude legneda sto puta ali je baba preočajna. A tek njen credito na entradi Silvia Pinal "Una estrella". rofl rofl rofl

Onda, šta je odnosno ko je ono čudo od Regine Orozco? Osorio je toliko trubio i njoj a ona je preočajna. Kakva je ono gluma? Jel ono treba da bude kao smešno? Pa onda njene replike prema rodjenoj sestri. Mislim, nisu predstavili njhov odnos kao da se ne vole. Zato su i i bezveze oni komentari tipa "Kako da zna kako joj izgleda snaja kad ne zna kako joj izgleda sin." facepalm

U svakom slučaju glavni par ima ok priču. Zanimljivo je što priča počinje tako to su njih dvoje već u vezi, žive zajedno... Julieta mi deluje kao ok lik. Mlada, savremena žena, ne da na sebe. A i njen odnos sa svekrvom obećava.

Odgledaću prve dve nedelje pa ću da vidim za dalje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10266

Back to top Go down

Re: Mi marido tiene familia

Post by Miloš92 on 11.06.17 4:15

Nakon prve nedelje ja sam zadovoljan. Lagana, porodična priča ali lepo upakovana. Mnogo bolje nego SDA.

Julieta mi je definitivno omiljena. naklon Skroz netipična glavna junaknja, drska čak i bezobrazna. Mislim jeste da su ovi smarači i da se samo trpaju gde ih niko ne zove ali i ona ih ne jebe dva posto. A i Zuria mi je za divno čudo skroz ok.

Već je objašnjeno kako se JP izgubio sa pijace. Ana (Lola Merino) ga je otela i odvela u sirotište. Valjda da se osveti Blanci što ona ne može da ima decu.

Coch mi nekako nije za ovakve uloge. Ona je stvorna za villane.

Sve u svemu vrhunac ove serije su scene Juliete i Blance. smile2

Nastavljam da gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10266

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics