EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Adını Feriha koydum

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Adını Feriha koydum

Post by Latinac on 24.08.16 16:34

Sutra u Exkluzivu na Prvoj intervju sa glumicom Vahide Gordum:

Prva wrote:Veoma popularna i cenjena turska glumica Vahide Perčin Gordum koju smo gledali u ulozi majke Zehre u turskoj seriji “Zvala se Feriha, koja se emituje na Prvoj TV, kao i u ulozi Hurem  u najpopularnijoj turskoj seriji kod nas “Sulejman veličanstveni”, dala je ekskluzivni intervju za emisiju “Exkluziv” koja je na programu Prve sutra od 18.40. U  jednom od veoma retkih inervjua posle teške bolesti, govori o angažovanju  na novim projektima, o tome zašto je nestala iz serije “Zvala se Feriha” iako joj je uloga Zehre najdrža, ali i o ulozi Hurem u “Sulejmanu veličanstvenom”  kada je zamenila Merjem Uzerli. Za Exkluziv Prve TV je otkrila da joj je želja da uskoro snimi film sa bivšim suprugom u Srbiji i ovde dovede najbolje turske glumce.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2296

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by JecaMec on 24.08.16 17:21

Super, gledaću sutra. smile
JecaMec
Member
Member

Poruka : 380

Back to top Go down

Post by Sava on 07.11.16 14:09

Bacio danas pogled na Emirov put. Nikad više neću gledati na buđavoj Prvoj. Toliko reklama da sam i zaboravio kako je iritantno gledati nešto preko tv-a. A tek koliko kasape epizode. Dali su 25 min nove epizode. facepalm 

Scenu venčanja su ostavili kao uvod u tu novu priču, pa je posle pucnja odmah krenula scena Emira na groblju. Ubiše i Ferihu i Zehru. facepalm Feriha počiva na istom groblju gde i Bihter. Halil ih je valjda ubio.

Riza misteriozno preživeo sva ta nedaća, a zamalo je umro od šloga kad je video Ferihu kako grli Koraja u časopisu. zvizd Sad je sa sela pokupio neku Ferihinu sestru po mleku koju je Zehra dojila i hoće da je odvede u Istanbul da je školuje.

Ovaj dečko pored njega je Omer, onaj Ferihin najmlađi brat koji je porastao i sad je tinejdžer. On je otišao iz serije zajedno sa Zehrom, kada su se oboje zajedno vratili na selo.

Osim sestre po mleku, tu je i neka policajka, koja će očigledno baciti oko na Emira, a on je sada postao bad boy i često završava u pritvoru. Ona mi je simpa. Ova sestra po mleku je mnogo blentava.

Emir izgleda nikad bolje. Sa ovim izgledom je isti Sarp iz prve epizode. Baš su tužne scene kada sedi onako kao uvenula biljka na Ferihinom grobu.

Od starih likova se za sada pojavio Koraj, koji živi u onoj zgradi, ali je u odvojenom stanu od Gulsum i Hatidže, koje žive sa njegovim sinom. Ona Hatidže. rofl Koliko je nekad iritantna, toliko je nekada i piš.

Čitao sam da će vratiti i Emirovog brata i da će se on sukobljavati sa Ferihinim bratom.

Sanem je sada žena ili devojka onog Javuza.

Baciću pogled i dalje sad kada ima prevod i dobra je slika, čisto da vidim u kom pravcu sve bude išlo. Ali mi je najveća debilana što serija nema pravi kraj.

Posting Freak

Poruka : 1904

Back to top Go down

Post by Sava on 08.11.16 19:43

Ovaj Omer će biti novi Mehmet. puke A Mehmeta su valjda poslali u Tadžikistan da radi.

Pojavio se i Emirov brat, koji je takođe tinejdžer. 

Emir jadničko živi leš. Nije imao 5 rečenica do sad. sad Baš moćna scena kada se sa Rizom sretne na Ferihinom grobu i ovaj ga grli, a on ne reaguje uopšte. Nije zaboravio da je ova budala na silu verila Ferihu za Halila, koji ju je i ubio. 

Sestra po mleku je grozna. Sa sve onom blentavom facom. A Riza sada preko nje pokušava da ispravi sve greške koje je Ferihi priredio.

Samo sam čekao ovaj susret. aw

Obožavam Sanem. A Cansu je nešto čačkala po licu, drugačija je. Nije joj faca toliko naduvena. Nešto je sa obrazima radila.

"Feriha" je juče krenula i u Čileu.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by JecaMec on 09.11.16 19:01

Završila sam u ponedeljak sa II sezonom, a Emirov put niti gledam niti ću gledati jer mi se ono što sam malo u ponedeljak uhvatila nije dopalo, a takođe čula sam da Emirov put nema završen kraj pa je to još veći razlog da ne gledam.

Po meni je II sezona bila bolja i zanimljivija od prethodne, a sa odlaskom Ferihe i skokom od 3 godine su uprskali, a sa poslednjom epizodom dokrajčili celokupan utisak serije.

Feriha i Emir su bili odličan par, ali me nerviralo to što nisu mogli ni 2 epizode da žive mirno bez problema, kako problema od strane njegove i njene porodice, tako i svađa koje su se dešale među njih dvoje. Definitivno najgori likovi su mi bili Mehmet, Riza, Halil kao i Sanem, ali ona je ipak za razliku od ove trojice imala dosta zanimljivih scena. Od žene su definitivno napravili, da ne kažem šta, da je u seriji bila sa 7-8 muškaraca, znači na svakih 5-10 epizoda je bila sa drugim čovekom... stars

Džansu iako je bila dosta iritantna dosta je puta pokazala svoje dobre karakteristike. Videh u prethodnom postu njenu sliku u III sezoni i stvarno se primećuje da je nešto radila sa licem. Ferihina tetka je takođe bila preiritantna da kad god sam čula kako priča odmah prebacivala kanal.

Nadala sam se da će Koraj i Hande ipak ostati zajedno, ali ništa od toga. cry

Zehra mi je bila drag i gotivan lik, ali njen nedostatak se kasnije nije ni osetio. I kada sam gledala na Prvoj u ponedeljak epizodu, u Emirovom putu su spomenili da su i nju ubili, što je još jedan debilizam u nizu..

JecaMec
Member
Member

Poruka : 380

Back to top Go down

Post by Sava on 09.11.16 23:27

Ja na ovo gledam kao na potpuno drugu priču. Za mene je kraj serije pre pucanja, a ovo sada je čisto neki paralelni univerzum. rofl A s obzirom da nijedan pokušaj nema pravi kraj, ostaće upravo paralelni univerzum.

Nastavak ionako nema nikakvu poentu niti nit, ali čisto ću izvreti kad već ima malo epizoda.

Tu su Ajsun i Unal, opet u ratu. On pred bankrotom, ona kuka oko Emira. Klasika.

Koraj i dadilja. stars

Hande se vraća tek u drugom pokušaju sezone i to kao brineta.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 20.11.16 0:30

Ovaj Emirov put je tolika glupost. facepalm naklon

Apsolutno se ništa ne dešava sa likovima. Novi likovi loše razrađeni i dosadni, stari likovi tapkaju u mestu. zzzzz

Od Gulsum prave histeričnu i ljubomornu ludaču što nikad nije bila, Lara odjednom ima neku polusestru. Džansu opet izgubljena i nezadovoljna svojim životom, Sanem platila nekog čoveka da je zavede, kako bi se dočepala udela u hotelu. Sa podrumašima se ništa ne dešava. Sestra po mleku takođe samo se šetka kao senka po zgradi.

Uskoro sledi II pokušaj, kada Feriha definitino prestaje da postoji i u sećanjima. Teško da može da bude gore od ovog. Uskoro Unal buum  pop

Prosto mi je čudno da je isti tim scenarista pisao i ovu bedu. Doduše, ne znam ni šta su mogli pametno da osmisle, ali ovo je visi.

Užas šta uradiše od serije i toliko mi je drago što su pukli kao tikva.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 04.12.16 3:09

Kako je na nekom stranom forumu prozvaše "El secreto de Feriboom" (lol1), uskoro i u Argentini, na Telefeu.

Što se tiče bednog Emirovog puta, ovaj pokušaj sa Guneš mi je čak i podnošljiviji od prvog pokušaja, ali je i dalje sve besciljno i debilno. Izvrtim epku čisto radi navike. Uskoro kraj.
Vratila se Hande kao brineta. wub Opet pokušavaju da je približe Corayu, ali ne ide. Ni u seriji nikada nisam doživeo da ona njega zaista voli. Ja bih nju sa Emirom. On ionako nema više sećanja na Ferihu, pa ne bi smetalo. ninja 

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.12.16 10:50

Hande je prelepa  wub
Ne mogu da se odlucim da li je lepsa kao plavusa ili kao brineta  *_* svaka tebi cast kad si resio da gledas i taj deo serije posle Ferihe  lolsign

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3330

Back to top Go down

Post by gagi92 on 14.12.16 10:55

I ja gledam ovaj deo nakon Ferihine smrti i deluje mi skroz ok, nista ono posebno wau, ali moze da se gleda.
Imam pitanje za one koji su je pratili/prate: sta se desava sa likovima Zulal, policajkom Dzan i onim njenim kolegom(zaboravih mu ime)? Sada uopste ne pojavljuju niti pominju.
gagi92
Member
Member

Poruka : 246
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top