EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Além do tempo

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Além do tempo

Post by Sasha on 04.05.17 0:40

smile2 što se tiče njihovih scena, to je to što su prikazali i u ovoj internacionalnoj verziji, trenutno sam na 26.epizodi to je iz prvog videa do 05:28 min..
I ja msm da će prva faza biti oko 60-te epizode, trenutno je 26/100 tj. 35/161.
Što se tiče ovih njihovih scena, nisam mogao da izdržim, tako da sam još kad sam počeo sa gledanjem odgledao najave svake epizode iz prve faze, pa odprilike i znam šta me čeka smile2
Ova pesma se ne pojavljuje u seriji, makar je nisam čuo, čak ni entrade nema...
Serija je lagana, interesantna, nije ništa wow, ali gledljiva...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1877

Back to top Go down

Post by Sasha on 15.06.17 0:19

Prva faza je završena epizodom 57/100 tj. 87/161.
Meni se ova prva faza svidela, jeste da su na kraju baš isekli(skratili) mnogo scena, ali opet ono najbitnije su prikazali
-Jel ima ju negde cele epizode (njihiva verzija), jer bih voleo da pogledam ove zadnje epzode

Livija i Felpe su mi odličan par. wub Oboje su imali svoj stav i karakter nisu dozvolili da ih niko ucenjuje, i borili su se za ono šta su hteli...
Melisa kao vilana, je bila dobra, pravila je razne spletke ali po običaju ništa nije ispalo onako kako je zamislila lol1 . Lik Pedra me je od samog početka iritirao, umišljen, brzoplet, i opsesivno zaljubljen u LIviju, koju (ih) je na kraju i ubio. Najjače od svega je to što uopšte nije imao nikakav povod za to, jer mu je Livija od starta govorila da ga ne voli i da se nikada neće udati za njega. U njenom životu je postojao život u samostanu do pojave Filipea, a kasnije on, tako da Pedro nikakve šanse nikad nije ni imao.
Kondesa Viktorija, je do karaja ostala dosledna sebi, nije se pokajala, ostalo je da svoje grehe ispašta u drugom životu smile2
Doroteja i njih sinčić Roberto  su ostali sami, pokušavajući da prežive, ali opet su se dozvali pameti, prihvatli su poraz.
Porodica Paskualini rofl rofl , kakav je to piš bio sa njima, pogotovu sa Salome i Bjankom, ne zna se koja je gluplja smile2

Nadam se da će i ova 2. faza biti zanimljiva kao ova prva tease2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 17.06.17 15:38

Kakav nastavak shock , očekivao sam da će svi biti u istom srodstvu i sad u sadašnjosti, ali su ih dosta izmešali smile2, i malo je teže da se naviknem na sadašnje familijarne odnose. Ali su neke stvari odlično odradili, karma je čudo smile2

U prvoj fazi kondesa Viktorija Kastelini je imala sve, bogastvo prestiž , u ovoj Viktorija Ventura je izgubila sve... mora da proda kuću i pređe da zivi kod zaove Silde koja  je u prvoj fazi bili njena sluškinja od poverenja koju je non-stop kinjila.
Bento joj je u prvoj fazi bio verni sluga koji je slušao bez pogovora, u ovoj joj je pastorak, koji je prokockao celo bogastvo.
Maksimo Paskulini je u prvoj fazi bio oženjen sa Salome,  i jedva je izlazio na kraj sa njom, a ovde je  Maksimo Vićenzo, okoreli neženja smile2
Severa je u prvoj fazi bila dadinja malog Alekse (sina konde Felipa), i trpela svakakva poniženja od strane Melise njegove verenice, dok je u ovoj fazi Felipeova sestra i stalno provocira Melisu, (koja zbog toga ludi ) i bez dlake na jeziku je, dok u prvoj fazi "nije smela" ništa da kaže.
Glavna priča je uglavnom ostala ista, Livija i Pedro su sada verenici, njena majka Emilija je bogata (dok je pre bila siromašna), a Felipe i Melisa su u braku, i Aleks im je sin (u prvoj fazi Aleks je bio Felipeov sin iz prvog braka), i žive od prodaje vina.

Sviđa mi se nastavak, videćemo kako će se sve do kraja odvijati  smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 21.06.17 22:52

Novela koju bih rado pogledala, mada radije 100 nego 161 epizodu, ali izgleda nikako da krene negdje gdje neće biti sinhronizirana.

Posting Freak

Poruka : 1690

Back to top Go down

Post by Stef on 21.06.17 22:53

Smem da potpišem da će na jesen na HRT-u. smile2

Posting Freak

Poruka : 6259
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sasha on 13.07.17 0:42

Druga faza neće imati 100 epizoda kako piše na Wiki, barem je u Urugvaju tako neće prikazati...
Trenutno je 157/161, tj. 77/80(najverovatnije)
Druga faza je mnogo, ali mnogo skraćena, ništa se ne zna smile2 , osobe ko da ih teleportuju, s mesta na mesto, vreme leti kao ludo, pojedini se mire, i ako ne znaš što su se i svađali, neki modrice po licu, a odakle ko zna nezna .. Ovaj mali što slika prošlost mi je dobar, ali džaba sve to kad ne znam kako su to zamislili i odradili sad
Stvarno šteta što su ovo tako osakatili. Pojedini događaji se dese i završe u istom trenutku.. npr. glavna zloća, u naletu besa, kaže da će glavnog uništiti, sve će mu oduzeti i sl., a naredna scena glavni je sve to uspeo da spreči! Ček, ali šta!!! To se ne zna ....
Mnogo bolja je bila 1 faza, bilo je i ljubavi i mržnje, a ovde (ili što je toliko skraćeno), sve se svodi da oproste jedni drugima, one grehove koje nose iz prošlosti, da ih u ovom isprave i oproste ...
Serija nije loša, zanimljiva je, drugačija, ali sve to džaba sa ovakvom montažom smile2
I dalje ,i je teško da poverujem koliko se pojedini likovi razlikuju od onih koje su glumeli u prošlosti, totalna suprotnost, a slične okolnosti su ih zadesile i u jednom i u dr. životu, samo u jednom su izabrali pravi, a u dr, pogrešan put....

Last edited by Sasha on 13.07.17 2:21; edited 1 time in total

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 13.07.17 1:20

Verovatno je do ovih iz Urugvaja, loša gledanost ili šta već pa da je što pre skinu sa dnevnog reda.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 15.07.17 23:50

I ovo se završi sad Od 161 epizode ovo sveli na 80 smile2 (1 faza od 87epizoda  na 57 pa ajde, ali 2 faza od 74 epizode na 23, je i više neko zbrzano, nepovezano i bezobrazno)

Da se ne ponavljam, iz predhodnog posta, sve je rečeno.. Zadnja epizoda pa i nije loša, malo više patetike ali ok... makar su sve onako "površinski" prikazali  rofl
Ukupno gledano za prvu fazu bi dao ocenu 7/10, a za drugu 3/10 i to je mnogo
Ipak, svidela mi se tematika serije, i posle dužeg perioda sam odgledao neku seriju ...
Gledam da opet nešto brazilsko počnem, možda ovu Totalmente Diva tj. Totalmente Demais

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.07.17 23:57

Gledam da opet nešto brazilsko počnem, možda ovu Totalmente Diva tj. Totalmente Demais

Neces pogresiti sa njom. Odlicni su.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10442

Back to top Go down

Post by Stef on 16.07.17 1:47

Totalmente demais je uz Verdades secretas najbolja Globova iz ove decenije. naklon naklon naklon
Ogromne preporuke.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics