EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pasión y poder

Page 1 of 61 1, 2, 3 ... 31 ... 61  Next

View previous topic View next topic Go down

Pasión y poder

Post by Ángel on 23.06.15 20:45

PASIÓN Y PODER

Produkcija: Televisa, 2015 - 2016.
Broj epizoda:

Eladio Gomez Luna i Arturo Montenegro zakleti su neprijatelji još od mladosti – bore se za prevlast u poslu, ali i za ljubav prelepe Hulije, koja je nekada bila Arturova verenica.

Tokom jednog noćnog provoda, Arturo vodi ljubav s drugom ženom, koja ostaje trudna. Hulija se iz inata udaje za Eladija, koji tim brakom profitira na više načina: ne samo da je dobio ženu svojih snova, već je sudbonosnim ”da” povredio svog najvećeg neprijatelja.

Hulija je bila sigurna da će vremenom zavoleti Eladija, ali nije uspela u tome. Budući da je bolesno opsednut njome, on nije znao da ceni njenu požrtvovanost, te ju je zlostavljao od prvog dana. Nedugo nakon venčanja, Hulija rađa dečaka Davida, ali Eladio misli da je on Arturov sin i ne želi da uradi DNK test, iako njegova supruga insistira na tome, ne bi li mu dokazala da je on otac.

Arturo se s druge strane takođe oženio, ali mu je supruga preminula. Kada je saznao da je Hulija rodila dete njegovom najvećem neprijatelju, odlučio je da se oženi Ninom, privlačnom, ali hladnom i ambicioznom ženom, koja mu rađa troje dece: Erika, Danijelu i Rehinu.

Težnja da bude bolji od Eladija i nedostatak ljubavi u braku naveli su Artura da se potpuno posveti poslu, a obrazovanje dece potpuno prepusti supruzi. Međutim, rezultat nije najsjajniji: Erik i Danijela hiroviti su i neodgovorni, dok majka Rehini nikada nije poklanjala dovoljno pažnje, baš kao ni Migelu, svom pastorku, kojeg smatra smetnjom.

Međutim, majčino ignorisanje nije sprečilo Rehinu da napreduje i postane uspešna u oblasti arhitekture. Kada sazna da je jedan od njenih projekata odobren na važnom konkursu, stiže i vest da mora sarađivati s inženjerom Davidom Gomezom Lunom, sinom Hulije i Eladija. Uprkos mržnji koja godinama tinja između njihovih porodica, Rehina i David se zaljubljuju jedno u drugo.

Ne samo da se između Arturove i Eladiove dece rodila ljubav, već je i borba za Hulijino srce oživela. Eladio zna da ona nikada nije uspela da zaboravi Artura i spreman je na sve da je zadrži kraj sebe. S druge strane, Nina nije spremna da izgubi svog supruga i luksuz koji joj pruža život sa njim, tako da sklapa savez sa Eladijem, postajući pritom njegova ljubavnica.

Hulija i Arturo odlučuju da se bore za svoju ljubav istovremeno podržavajući i ljubav koja se rodila između njihove dece, Rehine i Davida.

Uloge:

Jorge Salinas - Arturo Montenegro
Fernando Colunga - Eladio Gómez Luna
Susana González  - Julia Vallado de Gómez Luna
Marlene Favela - Nina Pérez de Montenegro
Michelle Renaud - Regina Montenegro
Altaír Jarabo - Consuelo Martínez
José Pablo Minor - David Gómez Luna
Alejandro Nones - Erick Montenegro
Danilo Carrera - Franco Herrera
Fabiola Guajardo - Gabriela Díaz
Marco Méndez - Agustín Ornelas
Jauma Mateu - Miguel Montenegro
Raquel Olmedo - Gisela Fuentes

TRAILER

Last edited by Ángel on 06.10.15 17:53; edited 5 times in total
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8338

Back to top Go down

Re: Pasión y poder

Post by Ángel on 23.06.15 20:48

Jose Alberto Castro krenuo je sa pripremama svoje nove telenovele koja je rimejk serije 'Pasión y poder'.

Prvom kastingu prisustvovali su: Mariano Palacios, Jose Pablo Minor, Jose Maria Galeano, Horacio Pancheri i Fernando Cermeno.
Ángel
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Vlad on 23.06.15 20:57

Drago mi je što Castro ide u 21h, mada sam više za Nesmu. Šteta što opet sarađuje s Ximenom i što verovatno dolazi novi smor posle LI, ali šta sad.

Video sam da je MDF delom bila rimejk ove PyP, ali nisam gledao MDF pa ne znam ni kakva je priča u pitanju.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.06.15 21:00

Vec sam negde pisao, PyP je storilajn koji su imali Evora i Laura Flores u MDF, samo mi se cini da u PyP nisu blizanci kao sto je Mejia napravio.

Moderator

Back to top Go down

Post by Eiza on 23.06.15 21:11

Zar Pancheri nije rezerviran za Morena? hmm

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Vlad on 23.06.15 21:20

To je i meni bilo čudno. Možda je kod Morena samo u početnim epizodama.
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Eiza on 23.06.15 21:34

Ja koliko se sjećam, Pancheri je išao za protagonista druge etape. On je valjda trebao biti taj gluhonijemi. Znam da se na početku pisalo da će imati važnu ulogu, pa je se onda kasnije sve više spominjao kao protagonist druge etape.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.06.15 21:48

Pancheria je verovatno izvisio kod Morena. Prvu fazu trougao čine Camila, Osvaldo i Dosal. Dakle u prvoj fazi nije. A sad ne verujem da će biti ni u drugoj čim je ovde bio na kastingu, jer će se snimanja sigurno preklapati. Jedino ako igra neku manju ulogu u prvoj etapi.

Ja Ximenu zaista volim, ali i ako ovde uradi loš posao onda stvarno treba da ide na pauzu. Al ako ćemo realno LM jeste sjebala, ali u LI nije uradila toliko loš posao, prosto je sama priča rtakva kakva je a Mejija joj je dodao preglupu Tzantzantzan. A kako se ispostavilo znala je od starta da će kad-tad napustiti seriju, tako da razumem što nije uzela srž radnje i odvela seriju u nekom drugom pravcu, što je za nju svojstveno. Verovatno nije htela da pravi problem scenaristima koji će je naslediti. Iskreno se nadam da će se ovde uozbiljiti i uraditi dobar posao. Ja ne zaboravljam koliko je dobrih serija uradila ta žena.

Da, PYP je deo Evore i Flores iz MDF, sa sve njihovom decom u koju spadaju Juan Cristobal, Paulina, Karen, Rogelio i Pedro iz Mehijine MDF. Venecuelanska "Mudno de fieras" je ustvari priča Mariangele, Yoselin i Miriam iz Mehijine MDF. Tamo je Abud takav bućkuriš napravila od likova, ali sad kad čitam sinopsise moram prizanti da ih je ona ipak lepo uklopila.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10856

Back to top Go down

Post by Vlad on 23.06.15 21:51

Onda nemam pojma. Odlično ako on bude prota druge etape, ne znam je l' lepši on ili Osvaldo. smile2

EDIT: Pa nije se Ximena ni pokazala u LI. Mogla je mnogo bolje scene i dijaloge da napiše, a da srž ne menja.

Last edited by Vlad on 23.06.15 21:54; edited 1 time in total
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.06.15 21:53

Ma dobro je Abud hendlovala povezanost radnje MDF i PyP, ali je u startu imalo PREVISE likova, i vise se nije znalo ko koga sta kome i sa kim. rofl

Pa kasnije su sva ona Evorina deca, osim Pauline, izbacena i previse je pobretona iz celog onog barria dodato.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 61 1, 2, 3 ... 31 ... 61  Next

View previous topic View next topic Back to top