EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Pasión y poder

Page 59 of 61 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60, 61  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Pasión y poder

Post by Bayron on 18.02.16 20:09

pa skoro svaka scena iz te serije deluje jadno i felerično. čovek da ne zna glumce iz drugih serija, pa da pomisli da su neki amateri. aj bar se ona renaud tu fino uklopila, njoj ni dobra režija ne može pomoći.

Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.02.16 20:21

Ma Garcini je budala. Nikada mi neće biti jasno zašto ga toliko producenti uzdižu, a vala i neki ozbiljni glumci. Zato se klinka Eiza našla da mu kaže ono što svi mi mislimo. Šteta što to nije zabeleženo kamerom. Mogu da zamislim nju onako razmaženu i piskavu kako vrišti na njega i trči kod Nicandra da se žali. rofl Mada on u svakoj seriji ima obačun sa nekim. Meni je totalno nerealno da čovek koji se toliko godina bavi tim poslom ako ništa drugo bar ne zna da postavi glumce. Večito zaklanjaju jedni druge, upadaju u reč... Raspad sistema. stars Al šta pričati o čoveku koji je jednu Lucero gurnuo da kleči u blatu i urla soy la duena. rofl  A onda odgledaš seriju gde je režiser Francisco Franco ili Erik Morales i shvatiš kako i telenovela može dobro da izgleda.

Renaud skiči još više nego u sombri. Jeste lepa ali već počinje da me nerivra. Neka je gurnu da igra villane. Kad toliko vrišti za njima i sva je srećna u svom MP izdanju, u koju se masmskirala kad je bila mala, neka igra villane.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10070

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.03.16 22:18

Kod ovih se kao nešto dešava. Mada u suštini po običaju presipaju iz šupljegu prazno.

Vezu Davida i Daniele ne bih komentarisao. facepalm

Nina je prvo pokušavala da zavede muža, onda se razvodila od istog, a sada je uzorna baka. rofl Nema šta velika villana. facepalm S obzirom da im je ostalo malo više od mesec dana nadam se da je na kraju neće ni napraviti villanom. Previše bi bilo da sad na kraju pravi neke gluposti.

Julia je mnogo bolji i kompleksniji lik. Baš onako netipčna glavna junakinja. Ona mi se svidja. Na kraju ispade ona ta koju mnogo likovi ne vole i kojoj što šta zameraju.

Jel se samo meni čini ili se Michelle poprilično ubucila? Al opet mi je lepa. wub Ali zar je moguće da ovako loše glumi i da se toliko ne trudi?

Sve u svemu ništa posebno. AL nastaviću da vrtim do kraja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.03.16 23:59

@Miloš92 wrote:Nina je prvo pokušavala da zavede muža, onda se razvodila od istog, a sada je uzorna baka.  rofl Nema šta velika villana.  facepalm S obzirom da im je ostalo malo više od mesec dana nadam se da je na kraju neće ni napraviti villanom. Previše bi bilo da sad na kraju pravi neke gluposti.

Po zvaničnom sinopsisu iz brošure, ona postaje Eladiova ljubavnica.
A ja verujem da će se to (kao i sve ostalo) desiti u poslednjih 10 epizoda. Kao što je bio slučaj sa Malkeridom. rofl

Ugl, videh danas da je Susy najavila gran sorpresas za veliko finale. Mogu misliti. zubo
Gotovo sam siguran da će Eladio postati dobar i ostati sa njom. A likovi su napisani debilno da debilnije ne mogu biti. Nina je u jednoj epizodi zla u drugoj dobra. Arturo isto. Eladio isto. U svakoj epizodi je neko drugi negativan lik. buum

Vezu juvenil pareje ne bih komentarisao. Danilo Carrera ih je, uprkos svom mumlanju, pojeo sve za doručak. I likom i glumom i izgledom. raspa

Moderator

Poruka : 7938

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.03.16 3:18

Nina meni nikada nije bila zla. Šta više od glavne četvorke ona mi je najnormalnija i najrealnija. Jedina od početka vrti istu priču, ovi ostali su kako vetar dune. Zato mi i jeste dosadna. smile2 Preostalih troje se bore za ulogu zloće. Al izmedju Eladia i Artura, bolji mi je Eladio. Arturo je grozan lik. Ximena je skroz ispustila taj lik onog trenutka kada je rešila da on postane negativac, a Eladio pozitivac. Od tada Arturo nije uradio ništa pametno, sve same glupsoti. Dok je Julia priča za sebe, ona se baš gubi ali to mi se svidja. rofl Nekako je realan lik. Najkompleksnija mi je. Al stalno srlja i ide iz gluposti u glupost.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.03.16 1:47

Castro je potvrdio da će serija završiti kao što je i planirano, 10. aprila.
Neće biti produžavanja. thumbsup

"Estamos muy pegados al aire, estamos en las últimas semanas de grabación, terminamos al aire el domingo 10 de abril, muy contento, muy satisfecho con todo el trabajo que se ha hecho, ha sido muy pesado por estar tan pegados al aire pero muy satisfecho, muy agradecido con el trabajo que han hecho todo el equipo de actores, el equipo de dirección, de productores, de escritores, de todo el equipo literario".

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.03.16 0:51

Nešto se kao dešava. Oni jedan korak napred, dva nazad. I tako od početka.

Vala i neka je Julia zveknula Davida. On našao nekome da priča o moralu. facepalm Smeta mu što će mu majka biti u vezi sa ocem njegove devojke, a ne smeta mu što je ta devojka rodjena sestra njegove bivše devojke. I na to da dodamo da je prvo bio sa jednom, onda sa drugom, pa opet sa prvom sestrom. rofl

Julia je i dalje u svom fazonu. Izgubljena u vremenu i prostoro ali me je takva zanimljiva. Samo nešto žuri i juri, objašnjava a onda se samo još više upetlja.

Još malo i kraj.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 20.03.16 0:55

Toliko su užasni da mi dođe da prestanem da ih gledam 3 nedelje pred kraj. facepalm

Moram priznati da su ova 2 juvenil para koja su sad napravili razdvajanjem glavnog bolji nego što su bili David i Regina. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.03.16 1:23

Vala i meni. Michelle i ovaj njen (ko god on bio) su baš slatki i imaju super hemiju. Ja bih nju ostavio sa njim. A i Irina imi de više uz Minora nego Michelle.

Ja ovo i dalje vrtim isključivo zbog Susy. Ona mi je super. Ne znam što ali izaziva mi smeh u svakoj sceni. Hodanje, pokreti, face... Sva mi je nešto izgubljena ali presimpatična. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.04.16 19:46

Ostala je još samo jedna nedelja a oni i dalje vrte jedno te isto. Znači dešava se jedno veliko NIŠTA. Malquerida se bar aktivirala 15-ak epizoda pred kraj i bila zanimljiva. Ja ne verujem da je njima glavni zaplet pred finalnu nedelju venčanje neka dva nebitnjakovića koji nije trebalo ni da postoje u celoj priči. facepalm

Ja mislim da izmedju Nine i Eladia neće biti ništa. Odustali su oni odavno od tog sinopsisa, valjda onog trenutka kad su rešili da Eladio ne bude negativac.

I ovo pravljenje narkomanke od Daniele mi je besmisleno. Ok uzimala je ponekada drogu, bilo je nešto na početku u vezi toga. Ali sad odjednom preko noći napraviti od nje teškog zavisnika koji mora u kliniku za odvikavanje... stars

Jedino što je dobro ispalo od celog ovog tumbanja scenarija je to što su Michelle i ovaj njen super par. Baš su slatki zajedno. aw Da se ja pitam ostavio bi je sa njim.

Eto jedina njihova prednost, koju obično imaju Caastro i Ximena, je ta što se ne zna ko će sa kim završiti. Ja bih ostavio Julia sa Eladiom, a Artura samog. Nina je na kraju ispala skorz ok žena i nije zaslužila da ostane sa budalom kao što je Arturo. Bolje da ode negde i upozna nekoga.

I Marlene i Minor su najavili neočekivan kraj.

Uglavnom nije ni čudo što su fracaso i što su dosadni. Od starta serija nema negativce. Ni Nina ni Eladio nisu uradili ništa loše od početka serije.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 59 of 61 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60, 61  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics